Azra Betül Erdoğdu ile Özgün Kariyer Tasarımı Atölyesi

Azra Betül Erdoğdu ile Özgün Kariyer Tasarımı Atölyesi

Tarihler: 11 Ocak 2021 Pazartesi ~ 11 Ocak 2021 Pazartesi 11 Ocak 19:00 - 11 Ocak 22:00

Yer: ZOOM

BİLET AL

Ücret: Genel - 205 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 11, 2021 ~ Oca 11, 2021

2020'nin bize belki de en çok öğrettiği şey bilinmezliklerden korkarak zaman kaybetmek yerine, bilinmezlikle dans ederek ve hayatın akışına güvenerek hareket etmek oldu. 2020 sadece bir sayı olsa da temsil ettiği zaman aralığı sebebiyle her birimizdeki yansıması çok daha derin. Ama yeni bir sene, yeni şanslar, yeni kararlar, yeni adımlar demek. Belki daha korkusuz, daha cesur, daha anlamlı bir hayata açılan yeni bir sayfa demek. 

Gelin; 2020'yi geride bırakırken onu hüzünle ya da belki öfkeyle anmak yerine onun bize kattıklarıyla hayatımızda dönüştürmek istediklerimiz için anlamlı bir adım atalım. Artık bir şeyleri değiştirmek için atmamız gereken o adımı atalım ve bize hizmet etmeyenleri önce kendimize, sonra da çevremizdekilere ışık olması adına dönüştürelim.

Bu atölye uzun zamandır beklediğin işaret, ya da sevdiğin biri için hayatı boyunca unutamayacağı bir hediye olabilir.

Yaşadığımız deneyimler, bize farklılaşmanın ve hem kendimize hem de diğerlerine iyi gelmenin ne denli önemli olduğunu bir kez daha hatırlattı.

İş ve yaşamın bütünleştiği bu yeni düzende; bir şirketin çalışanı olmanızdan veya kendi işinizi yapıyor olmanızdan bağımsız, kendiniz için en iyi olanı bütünsel ve eşsiz bir şekilde ortaya koymanız önem kazanıyor.

Özgün Kariyer Tasarımı ile, bugüne dek biriktirmiş olduğunuz her yetkinliği ve bundan sonrası için hayal ettiklerinizi harmanlayarak, kendinize ve diğerlerine iyi gelecek bir yol çizebileceksiniz. Böylelikle, size özgün ve kendinizi gerçekleştirebileceğinizi düşündüğünüz tüm seçenekleri belirlemiş ve hayal ettiklerinize büyük bir adım atmış olacaksınız.

Nasıl?

Stratejik modeller, tasarım modelleri, kariyer koçluğu, kişisel marka oluşturma  gibi farklı disiplinlerden beslenerek oluşturulan 'özgün kariyer tasarımı’ modeliyle, kişiler kendilerine özel bir canvas çalışması yapacaklar ve stratejik bir plan oluşturarak, özgün bir yol haritası elde edeceklerdir.

Kazanımlar:

  • Kişiye özgü iş-yaşam canvas çalışması
  • Temel kariyer koçluğu modellemesi
  • Stratejik yol haritası 
  • Kolaylaştırıcı ipuçları

TASARIM YOLCULUĞUNUZ:

  • 1. Adım: Kendini Keşfet 
  • 2. Adım: Bugün'ü Tanımla 
  • 3. Adım: Yarın’ı Tanımla 
  • 4. Adım: Bugün’den Yarın’a Yol Haritasını Çiz 
  • 5. Adım: Yolculuğunu Kolaylaştır (İterasyonlarr ve Katatlizörler)

Azra Betül Erdoğdu Hakkında

Müşteri deneyimi, öğrenme deneyimi ve insan deneyimi (kişisel koçluk şapkasıyla) üzerine bir hayli bilgi birikimine bir Deneyim Tasarımcısı’dır. Bireyler ve şirketler için bilinçli - sürdürülebilir - eşsiz iş modelleri ve yolculukları tasarlamaktadır. Eğitimini Endüstri Mühendisliği üzerine tamamlamış ve ek olarak Etkileşim Tasarımı üzerine eğitim almıştır. Buna ek olarak, Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi alanında yüksek lisans yapmış olup, kariyer koçluğu alanında uzmanlaşmak üzerine bir de koçluk eğitimini tamamlamıştır. 

Kişisel kariyeri sırasında çeşitli roller üstlenmiş olup, özellikle strateji oluşturma/yönetme, program/proje yönetimi, deneyim ve hizmet tasarımı üzerine uzun yıllar çalışmıştır. Günümüzde, "A.Designer" adlı mütevazi şirketine liderlik ediyor ve eşsiz deneyim tasarımı modelleri ve yolculuklarıyla bireylerin hayatlarını ve işlerini dönüştürmeye yardımcı oluyor. Bu görevden önce Turkcell'de 9 yıl süresince Deneyim Tasarımı Lideri olarak çalışmıştır. Müşteri ve çalışan deneyimi için stratejiler oluşturma ve yolculuklar tasarlamada kilit bir rol oynamıştır. Liderlik ettiği ödüllü programlara, projelere benzersiz modeller ve uygulamalar getirmiştir. Azra, sanat, tasarım ve müzik dolu bir hayattan keyif almaktadır. Ona ayrıca kampta, seyahatte ve gurme yemek pişirme faali- yetlerinde rastlayabilirsiniz. 

BİLETLER:

1 - Genel - 205 TRY

2 - Hediye Paketi - 355 TRY
Bu kategoriden bilet satın alan katılımcı iki kişilik katılım hakkına sahip olacak.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT