BANU KANIBELLİ İLE KARİYER POTANSİYELİMİZİ NASIL BELİRLERİZ

BANU KANIBELLİ İLE KARİYER POTANSİYELİMİZİ NASIL BELİRLERİZ

Tarihler: 07 Kasım 2021 Pazar ~ 07 Kasım 2021 Pazar 07 Kasım 14:00 - 07 Kasım 16:30

Yer: Zoom

BİLET AL

Ücret: TSOL Istanbul Online Atölyeler - 205 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 7, 2021 ~ Kas 7, 2021

Birçoğumuz bizi tatmin edecek, kendi potansiyelimizi ve yeteneğimizi geliştirmemize yardım edecek bir işin var olduğunu güçlü (ve bazen sabırsız) bir şekilde hissediyoruz. Fakat bu ideal iş neye benziyor? Yeteneklerimiz ve ilgi alanlarımız ne? Bu soruların cevapları çoğu zaman muğlak. Zamanın acımasızca ilerlediğini hissetmenin yanı sıra içinde bulunduğumuz dönemin getirdiği belirsizliğin, para kazanma zorunluluğunun ve statümüzü korumanın baskısı altındayız. Kendi kendimize bu durumun rahatsızlığını  çekmeye, hatta kimi zaman bundan utanç duymaya ve ümitsizliğe düşmeye yatkınız.

The School of Life’ta, severek yapacağımız işi bulmaktan daha zorlu bir uğraşın az olduğunu kabul ediyoruz. Ama aynı zamanda zihnimizde doğru yaklaşım ve fikirler olduğunda; kendimizi tanıma, hakiki hedeflerimizi belirleme ve bir sonraki adımı atma yönünde gerçek bir ilerleme kaydedebileceğimize inanıyoruz.

Kariyer Potansiyelimizi Nasıl Belirleriz’de:

  • Kariyer potansiyelimizi anlamamızı sağlayacak bir dizi kavram ve alıştırma ile tanışıyoruz
  • Potansiyelimizi profesyonel dünyanın sunduğu fırsatlarla nasıl uyumlu kılacağımızı çalışıyoruz
  • Kişiliğimizi keşfe çıkıyoruz ve özgün ilgi alanlarımızı inceliyoruz
  • Bizi içgüdülerimiz ve arzularımızı dinlemekten ve ilerlemekten alıkoyan blokajlarımızı ve çekincelerimizi ele alıyoruz
  • Ebeveynlerimizin ve toplumun beklentileri konusuna özellikle eğiliyoruz.

Bu ders, bizi odaklanmamış arzulardan alıp bir sonraki profesyonel adımlarımızı içeren daha net ve gerçekçi bir plana yönlendiriyor.

Atölye Lideri

Banu Kanıbelli, müzisyen, eğitim psikologu. Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümünü bitirdi. Mimar Sinan Üniversitesi Etnomüzikoloji Bölümü’nde yüksek lisans dersleri aldı. Bilgi Üniversitesi, Felsefe ve Toplumsal Düşünce Bölümü’nde yüksek lisans çalışmasını müzik ve felsefe üzerine tamamladı. Advanced CA, ‘İleri Kariyer Danışmanlığı’ Eğitimi ve Uluslararası Kariyer Danışmanlığı Birliği IACA belgesi aldı. 2011 yılında başladığı Mindfulness çalışmalarını, ‘Mindful Schools’, ‘Mindfulness Tools’ eğitimleriyle Kanada, Hollanda ve İrlanda’da gerçekleştirdi. 

Profesyonel yaşamı boyunca özel eğitim kurumlarında eğitim koordinatörlüğü yaptı. Bu süre zarfında müzik çalışmalarını sürdürdü. Eğitim dünyasında çocuklarla geçen 1996-2013 yılları arasında bestelediği ‘çocuk şarkıları’ Bülent Ortaçgil’in müzik direktörlüğünde “Kara” Çocuk Şarkıları ve Öykü Kitabı (1998) ve “Başka Dünya Yok” Çocuk Şarkıları (2006) albümleriyle yayımlandı. Takip eden büyükler için şarkılar döneminde  “Bu Rüzgâr” (2013), “Lobna’nın Şarkısı” (single) (2014), “Yer Gök” (2017) yayımlandı. 

Şarkı yazarlığı ve performanslarının yanı sıra,  mindfulness, gençlere yönelik bireysel eğitim danışmanlığı, müzik/mindfulness/kariyer temalarındaki atölye ve eğitim çalışmaları devam ediyor.

Atölye liderinin TSOL çatısı altında verdiği ‘Müzikle Mindfulness’ eğitimi bulunmaktadır.

Atölye Hakkında

Atölyemiz, 14.00 – 16.30 saatleri arasında gerçekleşecektir.

Zoom platformu üzerinden sunduğumuz online atölyemiz için kaydınızı yaptıktan sonra, etkinlik için bağlanacağınız link ve online deneyim hakkındaki faydalı ön bilgiler, etkinlikten 2 saat önce e-posta adresinize gönderilecektir.

BİLETLER:

1 - TSOL Istanbul Online Atölyeler - 205 TRY

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT