Beyhan Budak ile Kaygı Yönetimi Atölyesi

Beyhan Budak ile Kaygı Yönetimi Atölyesi

Tarihler: 27 Ekim 2020 Salı ~ 27 Ekim 2020 Salı 27 Ekim 19:30 - 27 Ekim 22:00

Yer: Zoom

Ücret: eğitim - 140 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 27, 2020 ~ Eki 27, 2020

Her seferinde tam kapasite yaptığımız Kaygı Atölyesini yoğun istek üzerine 5. kez açıyoruz. Lütfen açıklamaların tamamını okumadan kayıt yaptırmayınız.Bu atölyenin içeriği  daha önce yaptığımız Aşırı Düşünme Bağımlılığı ve Kafaya Takmama Sanatı isimli atölye ile benzerlikler taşımaktadır. Ona katıldıysanız bu atölyeye katılmanızı önermiyoruz. Etkinlik saatinde atölyeye katılamasanız bile etkinlikten sonraki 15 gün boyunca atölyenin kaydını izleme imkanı vardır. Kayıt yaptıran herkese video linki gönderilecektir.

Önemli Not: Etkinliğe kayıt yaptırdıktan sonra, 05321602665 numralı telefon numarasına WhatsApp tan Ad-Soyad, kayıt yaptırdığınız atölye adını içeren bir mesaj göndermeniz gerekmektedir. Size etkinlik katılım bilgilerini göndermemiz için bu bilgiler kesinlikle gereklidir. Etkinlik zamanından birkaç saat önce size katılım bilgileri mail olarak gönderilecektir. Lütfen spam klasörünü de kontrol etmeyi unutmayın.

Sağlıklı kaygı, hayatta karşımıza çıkan tehlikelere karşı önlem almamızı sağlayan fiziksel ve zihinsel bir alarm gibidir. Ancak bazı durumlarda kaygının seviyesi çok artar ve sağlıklı kaygı sağlıksız kaygıya dönüşür. Sağlıksız kaygı yaşayan kişiler, kendilerini, gergin, huzursuz ve her an kötü bir şey olacak beklentisi içinde bulabilir. Böyle zamanlarda, günlük rutinleri yapabilmek ve hayattan keyif almak zorlaşabilir. Kaygıyı tamamen ortadan kaldırmak mümkün değil ancak sağlıksız kaygıyı yöneterek daha az kaygılı hissetmek mümkün.

Kaygı Yönetimi Teknikleri atölyesinde aşağıdaki başlıklar işlenecek, sonrasında etkinlik öncesinde katılımcılardan gelen sorular cevaplanacaktır.

  • Kaygının kökenlerini ve doğasını anlamak
  • Kaygıyı besleyen yaşamsal faktörler
  • Kaygının gizli sebepleri ve bize verdiği mesajlar
  • Kaygı ile mücadelede yanlış yöntemler
  • Kaygı yönetmek için etkili yöntemler
  • Sağlıklı kaygı için yaşamsal beceriler

Online olarak gerçekleştirilecek atölyede  yukarıdaki konular işlenecek süre yeterli olursa katılımcılardan alınan soruların bir kısmı cevaplanacaktır. Etkinlik esnasında akışın bozulmaması ve adil zaman dağılımı için sorular, sorusu olan katılımcılardan mail yoluyla alınacaktır.

Klinik Psikolog Beyhan Budak Kimdir?

İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Sonrasında Gazi Üniversitesinde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik ve İstanbul Esenyurt Üniversitesinde Klinik Psikoloji alanlarında yüksek lisans yapmıştır. Kendine yardım ve popüler psikoloji konularında videolar yayınladığı YouTube kanalı yaklaşık 900 bin kişi tarafından takip edilmektedir. Kendine İyi Davran Güzel İnsan ve Senin Suçun Değil-Geçmişin Yüklerinden Kurtulma Rehberi kitaplarının yazarıdır. Kurucusu olduğu Fenomen Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerinde psikoterapi ve eğitim hizmetlerine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

BİLETLER:

1 - eğitim - 140 TRY

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Çocuk Oyunları Dans Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT