Bütün Beyinli Çocuk: Çocuğunuzun Gelişen Zihnini Beslemek için 12 Strateji (Ek Kontenjan)

Bütün Beyinli Çocuk: Çocuğunuzun Gelişen Zihnini Beslemek için 12 Strateji (Ek Kontenjan)

Tarihler: 29 Nisan 2021 Perşembe ~ 29 Nisan 2021 Perşembe 29 Nisan 21:00 - 29 Nisan 23:00

Yer: Zoom

BİLET AL

Ücret: Genel Bilet (Güvenli Sistem) - 260 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 29, 2021 ~ Nis 29, 2021

Dünyaca ünlü psikiyatr, yazar ve eğitimci Dr. Daniel Siegel 29 Nisan 2021’de, Bütün Beyinli Çocuk eğitimiyle saat 21.00’de Walk of Life’ta!

Dr. Daniel Siegel, çocuk gelişimini ve sanatı bir araya getiren iki saatlik Bütün Beyinli Çocuk eğitimiyle 29 Nisan Perşembe akşamı saat 21.00’de Walk of Life’ta dinleyicilerle buluşuyor. 

Dr. Siegel, iki saatlik konferansında çocuğun gelişen zihnini beslemek için devrim niteliğinde stratejiler önerecek.

Dr. Siegel, “Bütün Beyinli Çocuk: Çocuğunuzun Gelişen Zihnini Beslemek için 12 Strateji” adlı eğitiminde, büyümekte olan çocukları anlamaya ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmaya odaklanan yaklaşımını, tartışmalar, vaka analizleri ve deneyim paylaşımıyla dinleyicilere aktaracak. Zihnin önemli özelliklerini ve ruh sağlığının temel mekanizmalarını bir arada sunan iki saatlik eğitim, çocuk gelişimi uzmanlarını, ebeveynleri, büyükanneleri, büyükbabaları, öğretmenleri ve çocuk gelişimine katkıda bulunan herkese hitap edecek.

Ek kontenjan biletleri Zoom platformunda değil, Walk of Life’a özel, YouTube’a benzer ama kişiye özel, güvenli bir sistemle giriş yapacağınız başka bir platformda gerçekleşecektir. Bu platformun Zoom platformundan farkı kamera veya sesinizi açamayacak oluşunuz. Böylelikle sadece eğitmeni görebileceksiniz.

Eğitim boyunca, katılımcıların eğitimi yabancı dil bilmeden izlemesine olanak verecek şekilde Türkçe-İngilizce simültane tercüme yapılacak. Eğitimin sonunda bir soru-cevap oturumu gerçekleştirilecek ve katılımcılara katılım belgesi verilecek.

Satılan her biletten 5 TL LÖSEV'e bağışlanacaktır.

DANIEL J. SIEGEL Kimdir?

Dr. Daniel Siegel Harvard Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini, UCLA’de ise çocuk, ergen ve yetişkin psikiyatrisi alanında ihtisasını tamamladı. Hâlen UCLA Tıp Fakültesi’nde klinik psikiyatri profesörü olarak görev yapıyor. Dr. Siegel, Bilinçli Farkındalık Araştırma Merkezi’nin eş-direktörü ve Kültür, Beyin ve Gelişim bölümüne bağlı olarak çalışıyor.

Sayısız ödül sahibi olan Siegel, American Psikiyatri Derneği üyesi ve Mindsight Enstitüsü Murahhas Müdürü.

Bugüne kadar zihin, ebeveynlik ve çocuk gelişimi konulu pek çok kitaba imza atan Dr. Siegel’in Akıl: İnsan Olmanın Özüne Yolculuk, Dramsız Disiplin ve Ergen Beyin Rehberi adlı eserleri Türkçe yayınlanarak okurlarla buluştu. Siegel son dönemde, kişilerarası nörobiyolojiyi bilinçli farkındalık pratikleriyle birleştiren çalışmalar yapıyor.

Psikiyatr Doktor Daniel J. Siegel’ın kapsamlı özgeçmişine buradan ulaşabilirsiniz. 

WALK OF LIFE

Klinik Psikolog Esra Kutlu Uygur’un ve Uzman Psikolog Zeynep Selvili’nin girişimiyle kurulan Walk of Life, psikoloji alanında öncü isimleri, makul fiyatlarla Türk dinleyicilerle buluşturan atölyeler ve konferanslar düzenliyor. Walk of Life, böylece nitelikli psikoloji bilgisinin toplumun farklı kesimlerinden kişilere ulaşmasını hedefliyor.

BİLETLER:

1 - Genel Bilet (Güvenli Sistem) - 260 TRY
Bu biletlerle eğitime, Zoom platformundan değil, bizim güvenli sistemimizden katılabileceksiniz. Güvenli sistemimizin Zoom uygulamasından tek farkı kameranızı veya sesinizi açma seçeneğinizin olmaması.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Festival Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT