BÜYÜK HAYAT DEĞİŞİKLİKLERİNE UYUM

BÜYÜK HAYAT DEĞİŞİKLİKLERİNE UYUM

Tarihler: 07 Şubat 2022 Pazartesi ~ 07 Şubat 2022 Pazartesi 07 Şubat 20:30 - 07 Şubat 22:30

Yer: Zoom (Büyük Hayat Değişikliklerine Uyum)

Ücret: Genel - 395 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 7, 2022 ~ Şub 7, 2022

BÜYÜK HAYAT DEĞİŞİKLİKLERİNE UYUM

PSİKOTERAPİ GENELLİKLE ‘OLAĞAN HAYATLARI’ İLE BAŞA ÇIKMAKTA ZORLANAN VE HİÇBİR ZAMAN TAM OLARAK BAŞA ÇIKAMAYAN KİŞİLERE / İNSANLARA ODAKLANIR.

Ancak destek verdiğimiz birçok insan, hayatları aniden değişene kadar iyiydi: sevdikleri biri öldü, işini kaybetti, ciddi bir sağlık sorunu ile karşılaştılar. Ve sorun sadece onların duygusal tepkileriyle (örn: kaygı, depresyon) nasıl başa çıkılacağı değil, aynı zamanda yeni koşulları altında ve doğal olarak acı veren bu düşünce ve duyguların varlığında nasıl anlamlı ve tatmin edici bir hayat yaşayacağını öğrenmektir.

Kabul ve Adanmışlık Terapisi, insanların hepimizin karşılaştığı bu büyük yaşam değişikliklerine uyum sağlamasına yardımcı olmanın bir yolunu sunar.

Etkinlikte, ACT'nin yaşam değişikliklerine uyumla nasıl ilişkili olduğu ile ilgili aşağıda belirtilen de dahil temel fikirleri tanıtacak:

✓ ACT'nin temel Psikolojik Esneklik süreçlerinin kayıp ve diğer önemli yaşam değişikliklerine uyum için nasıl uygulandığı

✓ Bağlam, insanların değişikliklere tepkilerini nasıl şekillendiriyor?

✓ Değerler yeni bir hayat kurmaya nasıl yardımcı olabilir?

- Canlı yayınımız Zoom uygulaması üzerinden online olarak düzenlenecektir. (Etkinlik sonrası izleyicilerimizin tekrar izleyebilmeleri için kayıtlar 1 hafta süre ile paylaşılacaktır.)

- Etkinlik süresince İngilizce-Türkçe simultane tercüme yapılacaktır.

- Öğrenci olarak bilet alımlarında; Biletino üzerinden öğrenci kategorisindeki biletinizi aldıktan sonra güncel öğrenci belgenizin bir kopyasını info@actturkiye.com mail adresine göndermeniz gerekmektedir. Öğrenci belgenizin teyit edilmesinden sonra tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

- Bu eğitime kimler katılabilir? Etkinliğimiz; öğrenmeyi ve gelişmeyi isteyen herkese açıktır. Meslek dışı ve Meslek içi (Psikoloji, Psikiyatri, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR), Psikiyatri hemşireliği, Aile Danışmanlığı vb.) alanlarında çalışan meslektaşlarımız ve bu alanlarda eğitim gören öğrencilerimiz içindir.

- Etkinlikte katılımcılarımıza "Katılım Belgesi" verilecektir.

- Erken kayıt avantajı ile bilet satışları 20 Ocak 2022, saat 16:00'a kadar sürecektir.

-

Dr. Ray Owen

Dr Ray Owen, Britanya Ulusal Sağlık Servisi bünyesinde Fiziksel Sağlık ortamlarında 30 yılı aşkın deneyime sahip bir Danışman Klinik Psikolog ve Sağlık Psikoloğu’dur. Hem Ulusal Sağlık Servisi içinde hem de serbest olarak çok çeşitli bağlamlarda öğretim ve süpervizyon konusunda önemli deneyime sahiptir. Yüksek Öğrenim Akademisi Üyesi ve kıdemli kanser pratisyenleri için ulusal İleri İletişim Becerileri Programında akredite bir yöneticidir. Aynı zamanda Bağlamsal Davranış Bilimleri Derneği Akran Değerlendirmeli ACT Eğitmenidir.

Fiziksel sağlık bağlamında ACT üzerine kapsamlı bir şekilde ders vermiştir ve Routledge tarafından yayınlanan iki başarılı kendi kendine yardım kitabının yazarıdır – 'Facing the Storm (2011)' ve 'Living with the Enemy (2014)', her ikisi de BMA Yılın Popüler Tıp Kitabı Ödülü için kısa listeye alınmıştır.
-

BİLETLER:

1 - Genel - 395 TRY

2 - Öğrenci - 295 TRY

3 - Genel (Erken Kayıt) - 315 TRY

4 - Öğrenci (Erken Kayıt) - 235 TRY

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Çocuk Oyunları Dans Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT