DEĞİŞEN DÜNYAYA ADAPTASYON (Terapi Tadında Sohbetler)

DEĞİŞEN DÜNYAYA ADAPTASYON (Terapi Tadında Sohbetler)

Tarihler: 07 Aralık 2020 Pazartesi ~ 07 Aralık 2020 Pazartesi 07 Aralık 19:30 - 07 Aralık 21:00

Yer: Zoom

BİLET AL

Ücret: Öğrenmek İçin - 105 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 7, 2020 ~ Ara 7, 2020

Duvarlar Üzerinize Gelmesin...

Yeni online dünyada bütün aile bireyleri ile aynı çatı altındayken çatışmaları yönetebilmek, çalışma hayatında varolabilmek, tüm bunların yanında kendinizin ve ailenizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek istiyorsanız, önce bu sürecin psikolojik etkilerini kendinizde fark edip, sonrasında yaşamsal becerilerinizi yeni düzene adapte edebilmeyi öğrenmelisiniz. Tüm bu değişkenleri yönetme yollarını keşfetmek ve kendi çözüm yollarınızı bulabilmek için Klinik Psk. Özlem Ünde ile terapi tadında gerçekleştireceğimiz seminerimize katılabilirsiniz.

Pandemi ile birlikte hayatımızın düzeni farklı bir yöne evrildi. 

Bu dönem hayata karışı tutumumuzu ve düzenimizi değiştirmesinin yanında hızlıca yeni beceriler edinmemizi zorunlu kıldı.

Teknolojiyi verimli kullanabilme becerisi önem kazandı, önceden ayırdığımız ev ve iş ortamını birleştirdik, eve iş getirmek zorunlu hale geldi.

Aynı zamanda hem ev hayatında hem de iş hayatında bir arada bulunabilmek ve aynı anda hem ebeveyn hem çalışan olmak gerekti.

Hızla değişen ve gelişen online dünyaya ayak uydurmak ve zamanı verimli yönetmek daha da zorlaştı.

Eğitmenimiz Klinik Psikolog Özlem Ünde ile gerçekleştireceğimiz seminerde katılımcılarla seminer boyunca;

- 07 ARALIK- PAZARTESİ 19:30 - 21:00  Online Dünyada Ebeveyn Olmak

- 14 ARALIK- PAZARTESİ 19:30 - 21:00  İş Hayatında Evden Verimli Çalışma

- 21 ARALIK- PAZARTESİ 19:30 - 21:00  Aynı Evde Üç Kuşak Yaşamak

- 28 ARALIK- PAZARTESİ 19:30 - 21:00  Sosyal İzolasyonun Hayatımıza Yansımaları.. konularını ele alıyoruz.

Yeni dönemde adaptasyon sürecini yönetmenin zorluğunun psikolojik alt yapısını, günlük yaşantımızda karşılaştığımız problemleri ve bunlarla baş etme yöntemlerini, yeni düzene nasıl adapte olacağımızı terapi tadında sohbetler ederek konuşacağız.

Dört hafta boyunca birbirimizi tanıyacak, deneyimlerimizi paylaşacak ve sonrasında iletişimde kalmak isteyen herkes ile telegram grubumuzda görüşmeye, paylaşmaya devam edeceğiz.

Seminerin sonunda; ev ortamında verimli çalışma metodlarını, aynı anda hem ebeveyn hem de çalışan birey olmanın ağırlığını hafifletmeyi, online iş hayatına ayak uydurmayı ve pandemi süresince içsel motivasyonumuzu nasıl yükseltebileceğimize dair ip uçlarını görüyor ve kendi çözüm yollarımızı buluyor olacağız.

Tüm Dünya'nın yaşadığı bu problemleri birlikte aşmak ve çözüm yollarını konuşmak için bir araya geleceğimiz bu özel seminerde yerinizi ayırtın.

Klinik Psikolog Özlem Ünde Kimdir?

Lisans eğitimini aldığı Doğuş Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünden fakülte ikinciliği ile tamamlamıştır. Yüksek lisansını tamamladığı Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji programından Yüksek Onur Derecesi ile almıştır.

”Obez Bireylerin Çocukluk Çağı Travmaları ile Yeme Tutumları Bakımından İncelenmesi’ üzerine tez çalışmasında bulunmuştur.

2016 yılında Türk Kızılayı’na bağlı Özel Kartal Hastanesi’nde Uzman Klinik Psikolog olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bu hastanede psikoloji kliniğinin kurulmasında önemli rol oynamış olup; yaklaşık 7000 civarında farklı patolojilerden danışan ile klinik görüşmeler gerçekleştirmiştir.

Bu görüşmeleri Şema Terapi ve Bilişsel Davranışçı Terapi yaklaşımıyla gerçekleştirmiştir.

Türk Psikologlar Derneği’nin üyesi olan Özlem Ünde meslek hayatı içinde daha önce anaokullarında, iyileştirme merkezlerinde ve danışmanlık merkezlerinde hizmet vermiş olup eğitim seminerlerinde eğitimci olarak yer almıştır.

2019 Eylül itibariyle kurucusu olduğu KUBIST Eğitim Atölyesi’nde bireysel çalışmalarını ve eğitimlerini sürdürmektedir.

BİLETLER:

1 - Öğrenmek İçin - 105 TRY
Online

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT