DEPO YÖNETİMİ ve DEPOLARDA DİJİTAL UYGULAMALAR

DEPO YÖNETİMİ ve DEPOLARDA DİJİTAL UYGULAMALAR

Tarihler: 16 Eylül 2020 Çarşamba ~ 16 Eylül 2020 Çarşamba 16 Eylül 10:00 - 16 Eylül 15:30

Yer: Zoom

BİLET AL

Ücret: öğrenmek için - 360 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 16, 2020 ~ Eyl 16, 2020
AMAÇ: Depolama, ürünler için zaman ve yer yararı sağlayarak firmalara dinamik ve katma değerli müşteri hizmetleri sunmalarına yardımcı olan bir fonksiyondur. Depolamanın yapıldığı mekânın (binanın veya açık alanın) içinde ve çevresinde yapılacak olan işlerin, çalışacak kişilerin, malzeme yerleştirme sistemlerinin vb. Yönetiminin etkin ve verimli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bu tür işlerin teknolojik gelişmeler çerçevesinde yeni yaklaşımlar ve sistemler kullanılarak gerçekleştirilmesi anlamlıdır. Bu eğitimde gerek deponun sistematik işleyişinin yönetimi, gerekse bu işleyişi kolaylaştırmak için günümüzde kullanılan dijital yaklaşımlardan sözedilmesi amaçlanmıştır. HEDEF KİTLE: Plânlama, Lojistik ve Depo Bölümlerinin Çalışanları İÇERİK Depo Binasının Bâzı Stratejik Bölümleri Kapı-Rampa-Körük Sistemleri Aydınlatma Sistemleri İklimlendirme Sistemleri Depo Yönetimi Depo Yönetiminin Amacı ve Ortaya Çıkabilecek Sorunlar Kaynak Plânlama Adresleme Sistemleri Yerleşim Sistemleri İç Trafik Düzenlemesi ABC Analizi Yükleme-Boşaltma Sistemleri Depolama Yöntemleri Depolamada Kullanılan Semboller ve İşaretleme Ürün Öncelik Kuralları Depolamada Risk Etmenleri ve Güvenlik Uygulamaları Depolarda Temizlik Performans Değerlendirme Depolarda Dijital Uygulamalar Otomatik Tanıma ve İzleme Sistemleri (Barkod, RFID) Depo Yönetimi Yazılımı (WMS) Otomasyon Ekipmanları (Ayrıştırıcı, Palet Asansörü, Palet Yükleme Robotu) Otomatik Depolama Sistemleri (Karuzel, Otomatik Asansörlü Depo, Mini Load, Tam Otomatik Depo) Sipâriş Toplamada Otomasyon (Işıklı Toplama, Sesli Toplama, Hareketli Robotlar İle Toplama, Arttırılmış Gerçeklik) Eğitmen– Murat Başkak Tarih– 16.09.2020 Zoom üzerinden 10.00- 15.30 saatleri arasında gerçekleşecektir. Eğitim fiyatı KDV hariç 300 tl’dir. 1 Ekim itibariyle 30 Ağustos tarihine kadar kayıt ve ödeme yapılması halinde %30 indirim yapılacaktır. 1 Ekim itibariyle 3 kişilik ve daha fazla kişi sayısı içeren gruplar halinde kayıt ve ödeme yapılması halinde %25 indirim yapılacaktır. 10 Kişilik ve daha fazla kişi sayısı içeren gruplar halinde kayıt ve ödeme yapılması durumunda %30 indirim yapılacaktır. Katılım sayısının 7 kişiden az olması halinde eğitim iptal edilecektir ve ödemeler taraflara iade edilecektir Eğitim Programı: Oturum 10:00-10:50- 10 dakika ara 11:00-11:50- 10 dakika ara 12:00-12:50- 10 dakika ara 12:50-13:30 arası yemek molası Oturum 13:30-14:20 – 10 dakika ara 14:30-15:30 Kayıt ve bilgi için helin.kemer@lojistikcilerinsesi.biz adresine mail atabilirsiniz.

BİLETLER:

1 - öğrenmek için - 360 TRY

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT