Didem

Didem

Tarihler: 11 Nisan 2021 Pazar ~ 11 Nisan 2021 Pazar 11 Nisan 20:30 - 11 Nisan 21:45

Yer: Zoom

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 11, 2021 ~ Nis 11, 2021

SAĞ VE SOL BEYNİ DUYMUŞSUNUZDUR YA BUNUN GELDİĞİ YER KAVRAMLARDA ERİL VE DİŞİL ENERJİ NEDİR BİLMEK İSTERMİSİNİZ?
İŞ YAŞAMINA ETKİLERİ NELERDİR?
DENGELİ OLDUĞUNDA NASIL HİSSEDERSİNİZ_ DENGESİZ OLDUĞUNDA NASIL?
İŞ VE YAŞAMDA İÇİNİZE SİNEN BAŞARI İÇİN NEDEN ÖNEMLİDİR?
KONTROL EDİLEBİLİR Mİ?
GELİŞTİRİLEBİLİR Mİ?
Bu konuları işin uzmanından Hindolog Didem ÖZTABAK ile konuşuyor olacağız. Eminim hayata ve işe, işteki duruşunuza bakış açınız değişecek.

Didem ÖZTABAK KİMDİR:
1995 TED mezuniyeti sonrası önce önce Ankara Üniversitesi Latin Dil ve Edebiyatı, sonra seçmeli aldığı Hindoloji derslerine ilgisi ile 2001 yılında Hindoloji Bölümüne girmiş, 2005 yılında mezun olmuştur. O dönemden itibaren Hint Büyükelçiliği'bnde çevirmen olarak çalışmanın yanısıra, 2004 yılından itibaren çeşitli ruhsal ve kişisel gelişim çalışmalarına katılmıştır. 2011 yılında çocuk yogası eğitmenliğinden sonra 2015 yılında koçluğa adım atmıştır. Hint felsefesi ile bütünleştirdiği koçluk çalışmalarında eril-dişil enerji, karma, topraklanma gibi farklı konuları günlük hayatımızın problemlerini çözmede kullanmak üzere eğitimler vermektedir.

Atölye Lideri:

Nilgün YETİŞ kimdir?;

Ben bir Uçak Mühendisiyim ve Dönüşüm ve Yönetici Koçuyum. Yazmayı severim. Vakit buldukça resim yaparım, farklı yemekleri icat etmeyi severim. 

Hayalindeki anlamlı yaşamı iş ve yaşamı tasarımında ve gerçekleştirmende sana yardımcı olan bir kolaylaştırıcıyım.

En önemli yeteneklerimden biri insanların içindeki görünmeyen, açığa çıkmamış potansiyellerini görmek, açığa çıkarmalarına yardımcı olmak ve daha yüksek bir yerden performans göstererek, daha mutlu, keyifli bir hayat yaratmalarına katkıda bulunmak.

2006'dan itibaren kendime kişisel gelişim konularında yatırım yaptım, Kuraldışı Atölye çalışmaları ve arkasından 1.5 yıl Şiddetsiz İletişim Liderlik çalışmalarına katıldım. Dönüşüm Koçluğu yolculuğum 2011'den iş yaşamında iyi konumda olmama rağmen mutlu hissetmem ve yaratıcılığımı kullanamadığımı görmem ile Jung Koçluğu eğitimini almam ile başladı. Amerika'dan 1.5 yıl katıldığım Dönüşüm koçluğu eğitimi yanında dünyaca ünlü hocalardan da eğitimler aldım, programlarını takip ettim ( Bob Proctor, Ann Wilson, Marshall Goldsmith ..gibi) Parasal bilinç ile ilgili çeşitli programlara katıldım ve olayın çok boyutlu olması ve insanın hayatını, kararlarını çok etkilemesi bu konuda çalışmalar yapma isteği uyandırdı. Sitemden ulaşabileceğiniz ayrıca 6 haftalık online "Parasal Bilinç Eğitimi" programım da bulunmaktadır.

23 yılı aşkın şirket kurulumu, yöneticilik & liderlik deneyimim, kişisel gelişim, resim ve koçluk eğitimlerim ile; almış olduğum yaratıcılık, mitoloji, Jung Psikoloji’si, liderlik, zihin yönetimi, enerji ve beden çalışmalarını kullanarak danışanlarımın önlerinde oluşturdukları engelleri aşmalarını, gerçekleri ile tanışmalarına, istedikleri yaşamı ve işi yaratmalarına yardımcı oluyorum.

Linkedin bağlantılarım: https://www.linkedin.com/in/nilgunyetis/

https://www.linkedin.com/company/7972043/ 

İNstagram Bağlantı: https://www.instagram.com/nilgun.yetis/ 

Youtube: 

Atölye Hakkında

Atölyemiz, 14.00 – 16.00 saatleri arasında gerçekleşecektir.

Zoom platformu üzerinden sunduğumuz online atölyemiz için kaydınızı yaptıktan sonra, etkinlik için bağlanacağınız link ve online deneyim hakkındaki faydalı ön bilgiler, etkinlikten önce e-posta adresinize gönderilecektir.

BİLETLER:

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT