DUYGU LABORATUVARI

DUYGU LABORATUVARI

Tarihler: 03 Şubat 2021 Çarşamba ~ 10 Mart 2021 Çarşamba 03 Şubat 20:00 - 10 Mart 22:30

Yer: Zoom

Ücret: Erken Kayıt, 6'lı Atölye Paketi Bileti - 485 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 3, 2021 ~ Mar 10, 2021

Derinlerindeki duyguları fark ederek serbest bırakmak ister misin?

-Duygularımızı ne kadar tanıyoruz ve fark edebiliyoruz?
-Peki, duygularımızı ifade edebiliyor veya dışa vurabiliyor muyuz?
-Duygularla hisler, düşünceler ve davranışlar arasında nasıl bir ilişki var?
-Duygularla organlar, elementler ve yaşam enerjisi arasında nasıl bir bağlantı var?

Bu soruların yanıtları ilgini çekiyorsa, duyguları keşfetmek, duygusal farkındalığını artırıp duygularını sağlıklı biçimde ifade etmenin yaratıcı ve özgürleştirici yollarını deneyimlemek istiyorsan duygu laboratuvarına seni de bekliyoruz!

Neler yapacağız?

Duyguları önce modern bilimin ve Geleneksel Çin Tıbbının bakış açılarıyla kavrayacağız. Ardından her hafta Geleneksel Çin Tıbbına göre 5 elementle ilişkili 5 temel duygu olan endişe, üzüntü, korku, öfke ve neşeyi derinlemesine inceleyeceğiz. Bu duyguları keşfetme ve ifade etmenin yollarını araştırıp deneysel uygulamalar yapacağız. Bunları yaparken;
-Qigong,
-Kahkaha Yogası,
-Cibriş & Yaratıcı Drama,
-Meditasyon,
-E.F.T,
-Ses ve nefes teknikleri gibi etkili ve eğlenceli yöntemlerden yararlanacağız.

Atölye hedefi katılımcıların hayat boyu faydalanabilecekleri basit, etkili ve eğlenceli beceriler geliştirirken, duyguları özgürce ifade edebilmeyi ve duygusal özgürleşmeyi sağlayacak çeşitli yöntemleri deneyimlemelerini sağlamaktır.

Program:

3 Şubat, 5 Element - 5 Duygu Atölyesi
10 Şubat, Toprak Elementi – Endişe Atölyesi
17 Şubat, Metal Elementi – Üzüntü Atölyesi
24 Şubat, Su Elementi – Korku Atölyesi
3 Mart, Ağaç Elementi – Öfke Atölyesi
10 Mart, Ateş Elementi – Neşe Atölyesi

-Atölyeler 20:00 – 22:30 arasındadır.
-Atölyeler döngüseldir, tamamlandığında aynı sırayla tekrarlanacaktır. İlk turun ortasında dahil olanlar, ikinci turda eksik atölyeleri tamamlayabileceklerdir.  
-Atölye içerikleri birbirinden bağımsızdır. İndirimli paketle hepsine katılabilme opsiyonunun yanında, sadece istenilen atölyelere de katılmak mümkündür.
-Paket halinde katılanlar için, ilk turda kaçırılan atölyelere 2. turda bedelsiz katılmak mümkündür.Eğitmenler kimler?
Özgür Çağlar Çelik
1982 doğumlu Özgür Çağlar Çelik, ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunudur. Uluslararası şirketlerde satış ve proje yöneticiliği görevlerinde bulunmuştur, bir detoks ve bütünsel sağlık merkezinde genel koordinatörlük yapmıştır. 2000 yılından beri ilgilendiği kişisel gelişim çalışmalarını, 2014 yılından beri eğitmen olarak sürdürmektedir. Çin, Türkiye ve Avrupa’da çigong ve savunma sanatları eğitimleri almıştır. Tanrılar Okulu kitabının yazarının kurduğu, European School of Economics Üniversitesi'nin,  Master in Leadership programını 2017 yılında, TPC Leadership Koçluk ve Mentorluk Sertifikasyon Programıyla Kahkaha Yogası Liderliği Eğitimini 2018 yılında  tamamlamıştır. Çigong ve kahkaha yogası eğitimlerinin yanı sıra, bireylere bütünsel sağlık ve performans koçluğu yapmakta, kurumlara wellbeing, liderlik ve motivasyon eğitimleri vermekte ve motivasyon kampları düzenlemektedir. BARIŞ SANATI adlı bir kitabı bulunmaktadır.
Ayşenur Menteşe
1989 doğumlu Ayşenur Menteşe, İTÜ Çevre Mühendisliği mezunudur. Uluslararası bir projede 4 seneden fazla çevre mühendisliği ve liderliği görevlerinde bulunmuştur, şuan freelance olarak Sarpaş Danışmanlık A.Ş. bünyesinde Eğitim koordinatörlüğü ve Kalite temsilciliği yapmaktadır. 2018 yılından beri Doğada farkındalık üzerine dizayn edilmiş etkinlikler düzenlemekte ve Kahkaha Yogası Eğitmenliği yapmaktadır. Taekwondo, EFT (Duygusal Özgürleşme Tekniği), Transandantal Meditasyon, Yaratıcı Drama eğitimleri almış, Doğada uzun süre vakit geçirerek gözlem yaparak farkındalık kazanmak üzerine çalışmalar yapmaya başlamıştır. Edindiği bilgi ve deneyimleri kişisel keşif serüvenimizin bir parçası haline getirmek üzere deneyimleme esasına dayalı etkinlik, atölye ve kamplar düzenlemeye “Findout_Doğanı Keşfet” bünyesinde devam etmektedir.

BİLETLER:

1 - Erken Kayıt, 6'lı Atölye Paketi Bileti - 485 TRY
27 Ocak Tarihine kadar geçerli erken kayıt indirimli paket bileti

2 - Erken Kayıt, Tek Atölye Bileti - 105 TRY
27 Ocak Tarihine kadar geçerli erken kayıt indirimli tek atölye bileti

3 - 6'lı Atölye Paketi Bileti - 605 TRY

4 - Tek Atölye Bileti - 125 TRY

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Çocuk Oyunları Dans Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT