Ebeveynler için Koçluk Yaklaşımı

Ebeveynler için Koçluk Yaklaşımı

Tarihler: 11 Ocak 2021 Pazartesi ~ 11 Ocak 2021 Pazartesi 11 Ocak 13:00 - 11 Ocak 14:30

Yer: Zoom

BİLET AL

Ücret: Online Eğitim - 205 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 11, 2021 ~ Oca 11, 2021

Ebeveynler için Koçluk Yaklaşımı:

"Cehenneme giden yol, iyi niyet taşları ile döşelidir."

Çocuklarımıza faydası olsun diye yaptığımız bir çok şeyin aslında onların geleceklerne ne kadar çok zarar verdiğini tahmin bile edemezsiniz. Sigara, alkol hatta uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklardan tutun, yalan söylemesinin, bizden bir şeyler saklamasının sebebinin bizim ona karşı davranışlarımız olduğu gerçeğini, kendimiz de bulabiliriz. Mesela yukarıdaki maddelerden her hangi birisi hayatınızda var ise ya da geçmişte bir dönemde yaptıysanız, sebebini bir düşünün. 

0-6 yaş arasında kök inanç dediğimiz bir inanç sistemiin %90'ı oluşur. Başarıdan tutun da, ekonomi yönetimine, ilişkilerden tutun da sağlığa kadar hemen her konuda kök inançlarımız ototmatik davranışlar sergiliyor. Bizim başarılı ya da başarısız olmamızı sağlıyor. 

Hayatımızda kök inançları değiştirmek için yıllarca koçluk yapmış birisi olarak. Koçluk yaklaşımının ve doğru soruların, çocuklarımız üzerinde ne kadar etkili olduğunu, doğru yaklaşım ile, kendiyle barışık, mutlu ve başarılı bir insan yetiştirmek için, en doğrusunu yapacağınızı biliyor musunuz?

Çocuklarınızın kötü alışkanlaıklardan uzak durması, içsel motivasyonu yüksek, kendiyle barışık, mutlu ve huzurlu olması için, üzerimize düşenleri birlikte bulalım. 

Eğitimimiz, her gün 2 şer saat 5 gün aynı saat aralığında, Zoom uygulaması aracılığı ile yapılacaktır. 

Potansiyelim.com Hakkında:

İnternetin gelişmesi ve yayılmasıyla, eğitimin, sınıflardan çıkarak, ceplere gireceğini yıllar önce anlayan ve naçizane geleceği gören bir eğitim kurumuyuz. 2011 yılında kurulduk. Bu alanda hizmet üreten Ülkemizin ilk eğitim kurumuyuz.  

Geçtiğimiz 9 yıl içinde 20.000 saatin üzerinde online canlı sınıf eğitimi vererek, bu alanda ulaşılması zor bir rekora imza attık. Her eğitimimizde, eğitim kalitemizi ölçümleyerek, daha iyi nasıl olurdu? Sorusuna cevaplar arayarak, her gün kendimizi daha da geliştirmeye çalışıyoruz.  

Gelişmiş ölçme ve değerlendirme tekniklerimiz sayesinde, eğitimlerimizin tamamının, yüz yüze eğitimlerde bir tam günde verilen eğitimlere göre 3,2 kat daha verimli olduğunu ispatladık.  

Online eğitim bizim ana uğraşımız, pandemi öncesinde de online eğitimler veriyorduk, her şey normale döndüğünde de online eğitimler vereceğiz. Kaydolacağınız eğitimlerde, eğitmenin yetkinliği kadar, eğitenin online eğitim yetkinliğine de dikkat etmenizi öneririz.  

Potansiyelim.com olarak, alanlarında deneyimli, 50 den fazla eğitmen ile çalışıyoruz. 9 yılda biriktirdiğimiz tüm deneyimi, Eğitmenlerimizle de paylaşarak, yüz yüze eğitimlerden çok daha başarılı online eğitimleri değerli birey ve kurumlar ile buluşturuyoruz.  

Hem eğitmenlerimizi tanımanız hem de güzel konularda bilgilenmeniz için, haftada en az bir ücretsiz seminer düzenliyoruz. Seminer ve eğitim takvimimizi  buradan https://www.potansiyelim.com/etkinlik/ görebilirsiniz.  

Deneyimimiz güvencemizdir.  

BİLETLER:

1 - Online Eğitim - 205 TRY
Koçluk

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT