ECE ÖNGELDİ İLE KİŞİSEL EŞSİZLİK ANALİZİ-ÇİFTLERE ÖZEL ÇALIŞMA

ECE ÖNGELDİ İLE KİŞİSEL EŞSİZLİK ANALİZİ-ÇİFTLERE ÖZEL ÇALIŞMA

Tarihler: 11 Şubat 2022 Cuma ~ 11 Şubat 2022 Cuma 11 Şubat 20:00 - 11 Şubat 22:00

Yer: ZOOM

Ücret: GENEL - 954 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 11, 2022 ~ Şub 11, 2022

ECE ÖNGELDİ İLE KİŞİSEL EŞSİZLİK ANALİZİ-ÇİFTLERE ÖZEL ÇALIŞMA 

**Etkinlik ücreti: 2 saat workshop, çiftlere özel analiz raporu (2 kişi için çıkartılmış detaylı rapor) ve 1 saatlik birebir çalışma süresini kapsar.

Burada belirtilen tarih workshop tarihidir, katılımcılar ile bire bir çalışma workshop sonrası karşılıklı olarak uygun bir zaman için organize edilecektir.

Kişisel Eşsizlik Analizi, MBTI ve Keirsey sisemleri ışığında kişilerin kendi gerçek benlikleri ile tanışmalarını amaçlar.

Sadece sizlere özel olan bu detaylı rapor sayesinde, eşsiz duygu&düşünce sisteminizin nasıl çalıştığını, diğer kişilerle ve partnerinizle nasıl etkileşimler içinde olduğunuzu detaylı şekilde keşfedeceksiniz. 

Bu raporda kendinizi ve partnerinizi dikkatli şekilde analiz ederek özel hayatınızı nasıl geliştirebileceğinize dair anahtar bilgiler bulacaksınız. İlişkinizi güçlü kılan örtüşme noktalarını daha da güçlendirirken, çatışma noktalarını nasıl bertaraf edebileceğiniz konusunda da stratejik bilgiler alacaksınız.

Ayrıca her iki katılımcı için de, kişisel yolculuğundaki motivasyonlar, güçlü ve zayıf yönler, olası yenilgi alanları ve aşılması gereken noktalar bu rapor sayesinde açığa çıkacak.

Hedefimiz:

*Kişisel işletim sistemimizi çözümlemek, kabullenmek ve çevremize güvenle ifade edebilmek.

*Kendimizin ve partnerimizin davranış motivasyonlarını çözümleyebilmek.

*Sürdürülebilir ve mutlu ilişkiler kurabilmek.

*Kendimize ait “eşsiz” duygu&düşünce sistemimizle, dünyada iz bırakabilmenin güzelliğini keşfetmek ve kendimizi gerçekleştirebilmek.

Ece Öngeldi Kimdir? 

Araştırmacı rehber @mind.remix

İTÜ’de Makina ve Tekstil Mühendisliği lisans eğitimi aldı. BGN Workshop, Boyner ve Chakra markaları için moda ve lifestyle alanında uluslarası satın alma ve Ar-Ge yöneticisi olarak 15 yıl çalıştı.

2011 yılında MBTI (MYERS-BRIGGS mizaç indikatörü) konusunda araştırma çalışmalarına başladı. Kurumsal hayat deneyimi süresince, farklı kültürlerden yerli ve yabancı kişiler ile yürüttüğü projelerde, çeşitli karakter eğilimlerini iş ortamında gözlemledi ve kişilerin çatışma ve uyum durumlarını analiz etme şansı buldu.

2018 yılında kurumsal hayata ara vererek satın alma ve iş geliştirme alanında proje bazlı çalışma sistemine geçti ve MBTI araştırmalarına hız verdi.

2020 yılında Refreshyrslf platformunda “Kişisel Eşsizlik Analizi” atölye çalışmalarını başlattı. Aynı yıl kurduğu “Mind.Remix” oluşumu ile, kişilerin kendi zihinsel işletim sistemlerini analiz edebilme kabiliyetini kazanmalarını ve kendilerine özgü eşsiz hayat potansiyellerini keşfetmelerini amaçlamaktadır. Studio Canlı platformunda eğitmen olarak ruhsal bakım çalışmalarına devam etmektedir.

Toplum ve kültür sitesi dunyalite.com da popüler hayata dair tespitlerini içeren yazıları yayınlanmaktadır. 

İyi derecede İngilizce ve İtalyanca bilmektedir. 

https://www.instagram.com/eceongeldi/

BİLETLER:

1 - GENEL - 954 TRY
ZOOM ÇALIŞMASI

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Çocuk Oyunları Dans Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT