Endişeyle Baş Etmek için Mutluluk Ritüelleri - Online Etkinlik

Endişeyle Baş Etmek için Mutluluk Ritüelleri - Online Etkinlik

Tarihler: 07 Haziran 2021 Pazartesi ~ 27 Haziran 2021 Pazar 07 Haziran 17:00 - 27 Haziran 18:00

Yer: Zoom - Telegram

BİLET AL

Ücret: Mutluluk Ritüelleri (1. Bölüm) - 265 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haz 7, 2021 ~ Haz 27, 2021

Endişeyle Baş Etmek için Mutluluk Ritüelleri

"Daha mutlu bir sen mümkün mü?" Bu soruyu şöyle de sorabiliriz; "Daha sağlıklı bir sen mümkün mü?". Evet gerekli adımları attığımızda daha sağlıklı ve daha mutlu olabiliyoruz. Seni 20 gün boyunca bilimsel mutluluk kavramını daha yakından tanıyacağın ve hayatında mutluluk seviyelerini yükselten pratikleri deneyimleyeceğin heyecanlı bir yolculuğa davet ediyorum. Bu 20 günlük programla bilimsel olarak mutluluk seviyelerini arttırdığı kanıtlanmış pratikleri birlikte deneyimleyerek mutluluğu daha yakından tanıyacağız. 

Yolculuklar her zaman yeni keşiflerin yapıldığı, emekle ilerleyen, keyifli süreçlerdir. Bu yolculuk da zaman zaman güvenli alanından çıkacağın, hedefler koyacağın, ilişkilerini iyileştireceğin, hayatla ilişkini temize çekeceğin bir meydan okuma; daha az mutlu versiyonuna ve yaşamın zorluklarına karşı “Tüm benliğimle anlamlı yaşamımdan keyif alıyorum” meydan okuması...

PROGRAMIN KULLANDIĞI ARAÇLAR ve KAZANDIRMAYI AMAÇLADIKLARI;

Mutluluk nedir? sorusunun bilimsel yanıt ve her gün uygulanan pratikleri.

Olumlu & Olumsuz Duygu Farkındalığı

Olumsuz Duygu & Düşüncelerle Baş Etme Yöntemleri 

Vagus ve Parasempatik Sistemi Devreye Sokma Pratikleri

“Anlamlı Hedef Çalışması”

Kişiye özel “Olumlu Duygu Yaratımı Dosyası ve Programı”

Hayattan tatmin ve olumlu duygularda artış.

Kişiye özel “İlişkilerde Olumlu Duygu Yaratımı Programı”

İlişkilerde iyileşme.

Kişiye özel “İmza Karakter Güçleri” çalışması

Mutluluk hormonlarını tanıma ve (Dopamin, Oksitosin, Serotonin ve Endorfin) en az birinin her gün salgılanması.

Stres ve fiziksel rahatsızlıklara karşı bağışıklığın yükselmesi.

İş hayatında verimlilik, üretkenlik ve performansta artış.

Özgüven, öz sevgi ve öz saygıda artış.

PROGRAM AKIŞI:

Programa Zoom üzerinden Mutluluk 101 Atölyesi ile başlıyoruz.

Bu atölyede mutluluk konusuna giriş yapıp ilerleyen günlerde pratiklerle konuda ve deneyimde derinleşiyoruz. Katılımcılara her sabah günün konu ve pratiği ile ilgili dökümanları iletiliyor. Her gün 17:00-18:00 arasında belirlenen platformda biraraya gelip katılımcıların sorularını yanıtlıyor ve paylaşımlarımızı yapıyoruz. 

20 günlük program 2 bölümden oluşuyor. Dileyen katılımcılar ilk 10 günlük programı, dileyenler devam eden 10 günle beraber 20 günlük programın tamamını alabilir. 

İREM ÜLGÜ ORHAN Kimdir?

İrem Ülgü Orhan, bilimsel mutluluk hakkında farkındalık yaratma ve insanlara büyük bir organizmanın küçük parçaları olduğunu hatırlatma misyonuna sahip HUB Koçluk, Eğitim & Danışmanlık'ın kurucusudur. Bu misyonla paralel olarak HUB, Happy United Beings’in kısaltmasıdır.

Siyaset Bilimi Uluslararası İlişkiler mezunu olan İrem, toplumsal bilincin ancak bireysel bilinçlenme yoluyla oluşabileceğine inanmaktadır. Bu nedenle, özünü hatırlayan ve potansiyelini gerçekleştirmek için adım atan her bireyin çevresini aydınlatacağını ve toplumu ileri götüreceğini düşünür.

Berkeley Üniversitesi’nde bulunan Science of Happiness (Mutluluk Bilimi) ile North Carolina Üniversitesi ve Pennsylvania Üniversitesi’nde bulunan Pozitif Psikoloji kürsülerinde, “Pozitif Psikoloji”, “Hayatınızı Mutluluk için Tasarlayın”, “Zor Konularda Ustalaşmanıza Yardımcı Olacak Güçlü Zihinsel Araçlar”, “Pozitif Psikoloji Uygulama ve Müdehaleleri”, “Psikolojik Esneklik Becerileri” eğitimleri almış olan İrem, bu bilimsel eğitimlerini, Kiara Windrider’dan öğrendiği şamanik öğretiler ve kadim Türk kültürü ile besleyerek, doğu batı senteziyle kendi biricik atölyelerini tasarlamaktadır.

Koçluk, kişisel gelişim, psikoloji ve bilim alanındaki gelişmeleri hevesle takip eden İrem, amacını "Hayata değer katmak ve her geçen gün daha çok kişinin potansiyelini gerçekleştirmesine yardımcı olmak" olarak özetler.

BİLETLER:

1 - Mutluluk Ritüelleri (1. Bölüm) - 265 TRY
20 günlük programın ilk 10 gününü içerir

2 - Mutluluk Ritüelleri (20 Günlük Program) - 425 TRY
20 günlük programın tamamını içerir

3 - Mutluluk Ritüelleri (2. Bölüm) - 265 TRY
20 günlük programın ikinci 10 gününü içerir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT