Endüstri Mühendisleri İçin Kariyer Planlama Eğitimi

Endüstri Mühendisleri İçin Kariyer Planlama Eğitimi

Tarihler: 26 Aralık 2020 Cumartesi ~ 30 Ocak 2021 Cumartesi 26 Aralık 19:00 - 30 Ocak 21:00

Yer: Zoom

BİLET AL

Ücret: Mezun - 255 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 26, 2020 ~ Oca 30, 2021

Eğitimimizde Endustri Muhendislerinin en büyük farkı oluşturduğu 6 departmana değinilecektir. (Satış-Pazarlama, Üretim, İnsan Kaynakları, Bilişim Teknolojileri, Satın Alma ve Planlama)

Eğitimin 105 dakikası bunların anlatımına dayalı olacak. Tabi amaç klasik ders anlatımı değil, bu departmanların değişimine odaklı olacak. Burada da üç bakış açısıyla yaklaşacağız; girişimci, danışman ve yönetici. Yani bu eğitimin sonunda, altı departmana da hem danışman, hem girişimci hem de yönetici moduyla yaklaşabilmenizi sağlayacağız. Bu sayede size en uygun kariyer planlama rotasını daha doğru şekilde gözlemleyebileceksiniz. Her eğitimde son 15 dakika ise soru-cevaplara ayrılacak; eğer katılımcılardan soru gelmezse bu sorular eğitimcimizden katılımcılara sorulacak. Tabi bunun haricinde de eğitim esnasında interaktif bir ambiansa sahip olacağız.

Örneğin, dijital pazarlama konusunda Türkiye'de KOBİ'lerin ciddi bir açığı var. Peki bir Endüstri Mühendisi bunu nasıl kariyer imkani haline getirebilir; bunun girişimci, danışman ve yönetici için üç ayrı cevabı var. Biz bu gibi pek çok vaka örnegine değinerek fırsatlar karşısında kendinize en uygun cevabı bulmanızı sağlamak istiyoruz. Ayrıca programımız kayıt edilip eğitiminin ertesi günü tüm katılımcılara kayıt dosyası iletilecek. Bu da, eğitim saatinde acil işiniz çıktığında eğitime erişme imkanı sağlamakta.

BİLETLER:

1 - Mezun - 255 TRY

2 - Öğrenci - 130 TRY
Bu bileti alanların, iletisim@payeplon.com'dan katılım linki isterken öğrenci belgelerini de ibraz etmeleri gerekmektedir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT