Etkili Satış Teknikleri: Satışta Standartlar

Etkili Satış Teknikleri: Satışta Standartlar

Tarihler: 15 Şubat 2021 Pazartesi ~ 15 Şubat 2021 Pazartesi 15 Şubat 10:00 - 15 Şubat 17:00

Yer: ZOOM

BİLET AL

Ücret: Online 1 - 295 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 15, 2021 ~ Şub 15, 2021

Satışta Standartlar Eğitimi, sahaya çıkan ya da çıkmaya aday tüm satışçıların ve yöneticilerin standart eğitimidir. Eğitim içeriği bakımından evrensel bilgiler doğrultusunda oluşturulduğundan kurumsal satışın yapıldığı pek çok sektöre hitap etmektedir. Başarılı bir satışçının algısının, eforunun ve verimliliğinin yönlendirileceği esas noktalar basit bir dil ve yoğun pratiklerle anlatılmaktadır.

ABD satış eğitimleri arasında özel bir yere sahip, saygın “RED-I” çatısını baz alan eğitim, satışın 6 aşamasının tüm bilimsel detaylarıyla açıklanması, matematiksel bir çalışma ile satış örgüsünün an be an hesaplanmasından oluşur.

NEYE YARAR?

  • Satış ekibinin planlı şekilde satış sürecini yönetmesini, böylece çok daha iyi sonuçlar almasını sağlar.

  • Bireysel farkındalığın artması nedeniyle satış mesleğine karşı profesyonel bir bakış açısına sahip olunmasını sağlar. İşine saygı duyan bireylerle başarılı bir ekip düzeneği oluşturulur.

  • Kişilerin ezberden davranışlar içerisinde yapılan küçük yanlışlıklar nedeniyle kaybettikleri satışları kazanmalarını sağlar.

  • Kazanılan basit satış teknikleriyle satış yüzdesi önemli ölçüde yükselir.

  • Müşteri odaklı bakış açısı kazandırır, böylece sadece satış esnasında değil satış sonrasında da müşteri memnuniyeti konusunda işletmeleri avantajlı kılar.

  • Markanın sabit ve planlı bir satış iletişimi kurması pazarda önemli bir avantaj kazanması ve saygın bir role sahip olmasında etkili olur.

BİLETLER:

1 - Online 1 - 295 TRY
Satış Teknikleri

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT