Felsefenin Gücü İle Kendini Yaşama, Var Olma ve Başarma Cesareti (ONLINE/Sınırlı Sayıda Fiziki Katılım) /24 Ekim

Felsefenin Gücü İle Kendini Yaşama, Var Olma ve Başarma Cesareti (ONLINE/Sınırlı Sayıda Fiziki Katılım) /24 Ekim

Tarihler: 24 Ekim 2020 Cumartesi ~ 24 Ekim 2020 Cumartesi 24 Ekim 13:30 - 24 Ekim 16:30

Yer: Zoom

BİLET AL

Ücret: THINKBIG Genel (1 Kişilik Online Katılım) - 115 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 24, 2020 ~ Eki 24, 2020

THINK House Ana Müfredat: Felsefenin Gücü İle Kendini Yaşama, Var Olma ve Başarma Cesareti (ONLINE/Sınırlı Sayıda Fiziki Katılım)

THINK House Certified The Courage to Be Yourself 

Rehber Düşünürler: Marcus Aurelius, Peter Drucker, Lacan, Engin Geçtan, Dostoyevski, Mark Twain, V.Frankl

24 Ekim Cumartesi, saat 13:30-16.30

Önemli Not: 

- İçerik dili Türkçe'dir. Program, içerik zenginliğinin aktarımını kolaylaştırmak adına, sınırlı sayıda katılımcı ile yürütülecektir. 

Etkinliğimizi zoom platformu üzerinden gerçekleştireceğiz. Ancak programı fiziki alanımızda takip etmek isteyen sınırlı sayıda katılımcımızı (max 12 kişi/mekan kapasitesinin %20'si) sosyal mesafe ve hijyen kurallarına tam uygun olarak THINK House'da misafir edebileceğiz. Seminer sonrası, sertifika ya da THINK House Bireysel Felsefesi Danışmanlık programına katılmak isteyen katılımcılarımız, bilet seçimlerini bu doğrultuda yapabilirler.

Türkiye’de ilk kez psikofelsefe workshoplarını başlatan THINK House, sizleri heyecan uyandırıcı yeni düşüncelere davet ediyor. 

Felsefe ve psikoloji dünyasından ilham veren güçlü düşüncelerle, kendini yaşama, var olma ve başarma cesaretinin kökenlerinde keşfe çıkıyoruz. 

Hayatı anlamlı kılmaya yönelik cevaplar içeren workshop programımızda, insanın ‘yaşadım’ diyebilmesinin önüne geçen düşünceleri mercek altına alıyoruz. 

Hafızalardan silinmeyecek bir yolculuğa var mısınız? Seçkin filozofların, dünyaya yön veren düşüncelerine yolculuğumuz başlıyor...

Başkalarının problemli düşüncelerinden nasıl kurtulabiliriz?

Kendini yaşama cesaretine nasıl sahip olabiliriz?

Verimli ve üretken olabilmenin detayları nelerdir?

Tutkularımız ne zaman harekete geçer? 

Yaratıcı yönümüzü nasıl keşfedebiliriz?

Başarma gücü ve cesaret nerede saklanır?

ONLINE Atölye Hakkında

THINK House Ana Müfredat Programı 'Kendini Yaşama, Var Olma ve Başarma Cesareti', farklı disiplinlerden beslenen, derin bilgiye dayanan içeriği sayesinde katılımcılarında köklü ve olumlu bir iz bırakır.

Program, edebiyat, felsefe, psikoloji dünyasından güçlü ve sahici düşüncelerle beslenir. 

Problemlerden uzaklaşabilmenin ve kendini yaşama cesaretinin kökenlerinin incelenmesi sırasında, pek çok filozof, edebiyatçı ve tarihi kişilik, düşünceleri ile katılımcılara eşlik eder. Tarihin evrensel nitelikteki düşünce birikiminden yararlanılır.

Hayatın, birey için anlamının keşfedilmesine yönelik düşünsel bir yolculuktur.

Kimler Katılmalı

Kendini yaşama, var olma ve başarma cesareti konularında düşünce dünyasını zenginleştirmek isteyen bireyler

Hayat yolculuğunda, yeni, derin ve ilham veren fikirlerle dönüşüm yaratmak isteyenler.

Çok yönlü bakış açısının önemini bilen şirket yöneticileri

İçerik üreticileri, eğitmenler, bireysel danışmanlık hizmeti sunan uzmanlar

Felsefe dünyasından beslenmek isteyen psikologlar

Psikoloji dünyasından beslenmek isteyen konuşmacılar, kurumsal danışmanlık hizmeti sunan profesyoneller

Katılım Detayı

Atölye çalışmamız zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir. Bilet almanızın ardından size özel erişim linkine ait bilgiler, e-mail adresinize ya da cep telefonunuza gönderilecektir.

Not: Sorularınız için hello@thinkhouseistanbul.com adresine e-posta gönderebilir, 0533 582 99 97 numaralı WhatsApp hattımıza ulaşabilir ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize yazabilirsiniz.

Konuşmacı: Fırat Devecioğlu

2018’de Mona Kitap etiketiyle yayınlanan kitabı, kısa sürede yayınevinin çok satanlar listesine girdi. Kitabında 29 farklı filozofun görüşlerine yer verdi. Kitap sonrası, İstanbul (Sabahattin Ali Kültür Merkezi), İzmir (Pan Kitabevi) ve Antalya'da (Octopus Kitabevi) gerçekleştirdiği ‘düşünce söyleşileri’ büyük ilgi gördü. Sosyal medyada sıkça paylaşılan Devecioğlu’nun yazıları Oggito, OT Dergi, İndigo Dergisi, Cafrande, İnsan Okur, EK DERGİ, Dünyalilar, Dada Kitap adlı dergi ve internet sistelerinde yayınlandı. Kaleme aldığı 'Lazarus' adlı tiyatro oyunu, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı adına, Güzel Sanatlar Müdürlüğü tarafından, yeni sanat sezonunda maddi destek programına seçildi. Kurucusu olduğu THINK House İstanbul'da, Engin Geçtan, JUNG, Bertrand Russell, Schopenhauer, Varoluşçu Filozoflar (Sartre, Nietzsche, Camus, V.Frankl, R.May) üzerine gerçekleştirdiği psikofelsefe atölyelerine iki binin ü

BİLETLER:

1 - THINKBIG Genel (1 Kişilik Online Katılım) - 115 TRY

2 - THINKBIG Genel (1 Kişilik Fiziki Katılım//Max 12 Kişi-Mekan kapasitesinin %20'si) - 95 TRY

3 - THINK House Certified The Courage to Be Yourself (1 Kişilik Sertifikalı Fiziki Katılım) - 145 TRY

4 - THINK House Certified The Courage to Be Yourself (1 Kişilik Sertifikalı Online Katılım) - 145 TRY

5 - THINKBIG Genel (1 Kişilik Online ya da Fiziki Katılım) Ve THINK House Felsefi Danışmanlık//Philosophical Counselling (Fırat Devecioğlu ile Birebir Online ya da Fiziki Görüşme, 60 dakika ) Not: Ortak bir tarih belirlenir - 185 TRY

6 - THINK House Certified The Courage to Be Yourself (1 Kişilik Sertifikalı Online ya da Fiziki Katılım) Ve THINK House Felsefi Danışmanlık/Philosophical Counselling(Fırat Devecioğlu ile Birebir Online ya da Fiziki Görüşme,60dk )Not:Ortak bir tarih belirlenir - 235 TRY

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT