Gayrimenkul Koçluğu Eğitimi

Gayrimenkul Koçluğu Eğitimi

Tarihler: 07 Aralık 2020 Pazartesi ~ 01 Ocak 2021 Cuma 07 Aralık 20:00 - 01 Ocak 21:30

Yer: Zoom

BİLET AL

Ücret: İş Dünyası - 1421 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 7, 2020 ~ Oca 1, 2021

Bu eğitim Adnan Menderes Üniversitesi Onaylı ve Sertifikalıdır.

Etkinliğimizi incelemek için tıklayabilirsiniz. https://www.potansiyelim.com/etkinlik/gayrimenkul-koclugu-egitimi/

Gayrimenkul Koçluğu yaklaşımı ile, Muhatapların zihnindeki yargıyı, saygıya dönüştürüp, düşündükleri ama söyleyemediklerini bilerek, en kısa zamanda, süreci mutlu ve huzurlu olarak tamamlamayı ve sonrasında da tavsiye edilmeyi sağlayabilirsiniz.

Danışmanlık ve Koçluk farkı:

Danışmanlık dediğinizde, bilgi ve deneyiminizi bir bedel karşılığında, başkalarına sunmanız akla gelir. Ancak Gayrimenkul danışmanlığında, işin içinde satış yapmanız gerekmektedir. Millet olarak, danışmanlığın kıymetini bildiğimiz pek söylenemez. Hele de işin içinde bize bir satış söz konusu ise. Danışmanlık ve satış algısını değiştirip, kişinin, karar vermesine koçluk yaptığımızda, süreç farklı bir boyut kazanacak ve süreçteki herkes memnun olacaktır.

Eğitimimiz Pazartesi, Çarşamba ve Cuma Akşamları 20:00-21:30 arasında yapılacak ve 4 haftada tamamlanacaktır. Toplam eğitim süresi 24 saattir.

Seminer zamanında, canlı sınıfa girmek için tıklayınız. https://zoom.us/my/potansiyelim

Potansiyelim.com Hakkında:

İnternetin gelişmesi ve yayılmasıyla, eğitimin, sınıflardan çıkarak, ceplere gireceğini yıllar önce anlayan ve naçizane geleceği gören bir eğitim kurumuyuz. 2011 yılında kurulduk. Bu alanda hizmet üreten Ülkemizin ilk eğitim kurumuyuz.  

Geçtiğimiz 9 yıl içinde 20.000 saatin üzerinde online canlı sınıf eğitimi vererek, bu alanda ulaşılması zor bir rekora imza attık. Her eğitimimizde, eğitim kalitemizi ölçümleyerek, daha iyi nasıl olurdu? Sorusuna cevaplar arayarak, her gün kendimizi daha da geliştirmeye çalışıyoruz.  

Gelişmiş ölçme ve değerlendirme tekniklerimiz sayesinde, eğitimlerimizin tamamının, yüz yüze eğitimlerde bir tam günde verilen eğitimlere göre 3,2 kat daha verimli olduğunu ispatladık.  

Online eğitim bizim ana uğraşımız, pandemi öncesinde de online eğitimler veriyorduk, her şey normale döndüğünde de online eğitimler vereceğiz. Kaydolacağınız eğitimlerde, eğitmenin yetkinliği kadar, eğitenin online eğitim yetkinliğine de dikkat etmenizi öneririz.  

Potansiyelim.com olarak, alanlarında deneyimli, 50 den fazla eğitmen ile çalışıyoruz. 9 yılda biriktirdiğimiz tüm deneyimi, Eğitmenlerimizle de paylaşarak, yüz yüze eğitimlerden çok daha başarılı online eğitimleri değerli birey ve kurumlar ile buluşturuyoruz.  

Hem eğitmenlerimizi tanımanız hem de güzel konularda bilgilenmeniz için, haftada en az bir ücretsiz seminer düzenliyoruz. Seminer ve eğitim takvimimizi  buradan https://www.potansiyelim.com/etkinlik/ görebilirsiniz.  

Deneyimimiz güvencemizdir. 

BİLETLER:

1 - İş Dünyası - 1421 TRY
Gayrimenkul Koçluğu

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT