Gonca Kalabalık ile Haritanın Şamanı Chiron ile İçindeki Şifacıyı Uyandır

Gonca Kalabalık ile Haritanın Şamanı Chiron ile İçindeki Şifacıyı Uyandır

Tarihler: 29 Nisan 2021 Perşembe ~ 29 Nisan 2021 Perşembe 29 Nisan 20:30 - 29 Nisan 22:30

Yer: Zoom

BİLET AL

Ücret: Genel - 205 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 29, 2021 ~ Nis 29, 2021

ÖNEMLİ: Katılımcıların haritaları çıkarılacağından (haritalar yorumlanmayacak sadece Chiron konumlarina bakılacaktır), kayıt olduktan sonra bilet bilgisiyle birlikte Doğum bilgilerini (gün-ay-yıl, saat ve il) goncakalabalik@gmail.com adresine Chiron Workshop başlığı ile mail atmanızı rica ederiz.

Chiron; bilge, öğretmen, şaman

Yasak bir aşk ile doğmuş, bir ıhlamur ağacının altında tek başına büyümüş, Tanrılar tarafından yetiştirilmiş. Bilinen en iyi öğretmen haline gelmiş.

Sonra bir öğrencisi tarafından yaralanmış ve şefkati seçmiş bir şifacı. Galaksimizi bir süreliğine ziyarete gelmiş bir misafir.

Ve geçişi boyunca onu iyi anlarsak, bireyleşmenin anahtarını verme sözü veriyor. 

Biraz onu anlayarak, biraz onu hissederek, o iyileşmeyen çatlaklardan nasıl ışığı içeri alabileceğimizi ve aynı çatlaktan nasıl ışıl ışıl ışık saçabileceğimizi araştıracağız. Jung’un insanla iyileştirici ilişkiye giren kişiye verdiği isimdir “yaralı şifacı” ve ancak orada saklıdır bireyleşmeye giden gizemin anahtarı. Kendi özünün tadına bakabilmek ve bu lezzeti paylaşabilmek. Astroloji bilme şartı gerekmez, kendine, hayatına ve belki bir kişiye daha şifaya niyetlenmiş herkese açık bir çalıştay. Program akışında Chiron’u tanıyacağız, onunla bir imgelem yolculuğuna çıkacağız, ve biraz da astro drama ile paylaşacağız.Belki de en çok ihtiyacımız olan şefkat ve kabule, Chiron’un izinden yürüyeceğiz. Her zaman söylediğim gibi “Ruhunu tanısan, kendini sevmemen mümkün değil ! “

ÖNEMLİ: Katılımcıların haritaları çıkarılacağından (haritalar yorumlanmayacak sadece Chiron konumlarina bakılacaktır), kayıt olduktan sonra bilet bilgisiyle birlikte Doğum bilgilerini (gün-ay-yıl, saat ve il) goncakalabalik@gmail.com adresine Chiron Workshop başlığı ile mail atmanızı rica ederiz.

Kazanımlar:

Kendini kabule ve şefkate yaklaşmak

Sana eşsiz olan gizem okulu hakkında fikir sahibi olmak

Astrolojiye farklı bir gözle bakabilmek

Ruhunun bir pusulasını keşfetmek

Işığı alabileceğin ve saçabileceğin alanda bir katman daha farkındalık edinmek

Gonca Kalabalık

Ted Ankara Kolejinden mezun olduktan sonra hayalini kurduğu ve tek tercihi Psikoloji eğitimini almak için İstanbula gitti. İstanbul Bilgi Üniversitesinde Psikoloji lisans derecesini alırken kanser hastaları, madde bağımlıları ve dezavantajlı çocuklarla çalıştı.  6 yıl kanser hastaları ve lösemili çocuklarla çalıştı, proje ve eğitim koordinatörlüğü yaptı. 2009 yılında yaşadığı büyük değişimler nedeniyle, raja yoga meditasyonuna ve içsel yolculuklara başladı. 

2011 yılında aktif yoga yolculuğuna başlaması ile ruh-beden- zihin bağlantısını daha derin deneyimleme fırsatı oldu. 2013 yılında RYS 200 saat eğitmenlik sertifikasını aldı. Hayatının her döneminde derin araştırmalarla öğrenmeye çalıştığı astroloji 2013 yılında yeni bir boyut aldı.

2016 yılında Kaypacha ile çalıştığında “tamam, bu”, ruhun yolunu araştıran, yoganın bilgeliğini kullanan, Jung’un derin psikolojiyle harmanlayan bir sistem dedi! Evrimsel Astroloji sertifikasını  NPA School of Evolutionary Astrology’de aldı. Kaypacha, Steven Forrest, Maurice Fernandez, Patricia Walsch, Sol Jonassen gibi dünyanın en önde gelen evrimsel astrologlarıyla çalıştı. Psikoloji de, yoga da, astroloji de öğrenmenin sonu olmayan alanlar. 

Gonca astrolojiyi  ruhun evrim yolunda çok değerli bir gelişim/şifa aracı olarak görüyor. Doğanın en büyük öğretmen olduğuna inanıyor ve onun derslerini takip ediyor. En büyük tutkusu insanlara kendi en iyi potansiyellerini bulmaları yönünde hizmet etmek. Hayatının her döneminde kendi şifasını, yolunu, dönüşümü bulduran araçları aşkla paylaşıyor. Hala her gün büyüyor ve dönüşüyor. Her an bu alanlarda öğrenmeye devam eden, sürekli workshoplara katılan,  çok okuyan, çok yazan, daimi bir öğrenci. ”Hayatıma dokunan ve hayatına dokunmama izin veren her cana şükranla.” 

BİLETLER:

1 - Genel - 205 TRY

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Festival Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT