İçimdeki Denge'siz

İçimdeki Denge'siz

Tarihler: 16 Haziran 2021 Çarşamba ~ 16 Haziran 2021 Çarşamba 16 Haziran 21:00 - 16 Haziran 22:45

Yer: Zoom

BİLET AL

Ücret: İçimdeki Dengesiz - 183 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haz 16, 2021 ~ Haz 16, 2021

"Hayatı Hakikat gözüyle değil, geçmiş deneyimlerin kalın gözlüğüyle yorumlar, bu yorumu gerçeklik zannederiz." - Firuz İrem Ülgü Orhan

İşte bu yorumlar bazen içimizde dengesiz haller yaratır ve zamanla o dengesiz halleri kendimiz zannetmeye başlarız. Bu dengesizleri fark etmek onları kontrol edebilmemize yardım eder. Aslında bu dengesiz halleri de kendimizi korumak için yaratırız. Ancak sıkıntı o halleri kendimiz sanmaya başladığımızda başlar. Çünkü gerekmese de başka türlü davranamaz oluruz. Gel o dengesiz halleri "kendimiz" olmaktan çıkarmak için bir adım atalım. 

Bu atölyede karakter güçleri, aşırılık ve eksiklikleri çalışması aracılığıyla her bir katılımcının kendi zarar veren dengesizliklerini fark etmesini amaçlıyoruz. Bu dengesizliklerin hangi durum ve koşullarda ortaya çıktıklarını ve nasıl zarar verdiklerini irdeleyeceğiz. Sonrasında bu dengesiz hallerin dengeye gelmesi için sistemli bir şekilde neler yapabileceğinden bahsedeceğiz. 

Katılımcılar Ne Öğrenecek?

Psikolojik iyi oluşta karakter gücü dengesinin önemi

Kendi karakter aşırılık ve eksiklerinin (dengesizlerin) keşfi

Dengesizleri nerelerde, nasıl ve neden kontrol etmeli? 

Dengesizleri dengeye getirme yöntemleri

İREM ÜLGÜ ORHAN Kimdir?

İrem Ülgü Orhan, bilimsel mutluluk hakkında farkındalık yaratma ve insanlara büyük bir organizmanın küçük parçaları olduğunu hatırlatma misyonuna sahip HUB Koçluk, Eğitim & Danışmanlık'ın kurucusudur. Bu misyonla paralel olarak HUB, Happy United Beings’in kısaltmasıdır.

Siyaset Bilimi Uluslararası İlişkiler mezunu olan İrem, toplumsal bilincin ancak bireysel bilinçlenme yoluyla oluşabileceğine inanmaktadır. Bu nedenle, özünü hatırlayan ve potansiyelini gerçekleştirmek için adım atan her bireyin çevresini aydınlatacağını ve toplumu ileri götüreceğini düşünür.

Berkeley Üniversitesi’nde bulunan Science of Happiness (Mutluluk Bilimi) ile North Carolina Üniversitesi ve Pennsylvania Üniversitesi’nde bulunan Pozitif Psikoloji kürsülerinde, “Pozitif Psikoloji”, “Hayatınızı Mutluluk için Tasarlayın”, “Zor Konularda Ustalaşmanıza Yardımcı Olacak Güçlü Zihinsel Araçlar”, “Pozitif Psikoloji Uygulama ve Müdehaleleri”, “Psikolojik Esneklik Becerileri” eğitimleri almış olan İrem, bu bilimsel eğitimlerini, Kiara Windrider’dan öğrendiği şamanik öğretiler ve kadim Türk kültürü ile besleyerek, doğu batı senteziyle kendi biricik atölyelerini tasarlamaktadır.

Koçluk, kişisel gelişim, psikoloji ve bilim alanındaki gelişmeleri hevesle takip eden İrem, amacını "Hayata değer katmak ve her geçen gün daha çok kişinin potansiyelini gerçekleştirmesine yardımcı olmak" olarak özetler.

BİLETLER:

1 - İçimdeki Dengesiz - 183 TRY

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT