İş ve Yaşamda Eril-Dişil Enerji Dengesi

İş ve Yaşamda Eril-Dişil Enerji Dengesi

Tarihler: 04 Nisan 2021 Pazar ~ 13 Nisan 2021 Salı 04 Nisan 11:00 - 13 Nisan 13:30

Yer: Zoom

BİLET AL

Ücret: İlk 5 kişi - 55 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 4, 2021 ~ Nis 13, 2021

(Bu atölye kadınlara özeldir) (Nisn Ayındaki 4 atölyemi alana 1 tanesi bedeva. 3 atölyeyi burdan alın, bana nilgunyetis@yahoo.com 'a mesaj atın. Bu teklif tek kişi için geçerlidir. Arkadaşla alım özelliğinde geçerli değildir.)

Son zamanlarda ya da uzunca bir süredir yorgun, işinden, yaşamından tatminsiz,, ne yapsanız istediğiniz mutluluğu ve tatmini yaşıyor hissetmiyor musunuz?

Kolaylıkla çevrenize, işinize veriyor ama almada sorun yaşıyor musunuz? Bu para, maaş, sevgi olabilir. Belki de katkılarınızla görülmediğinizi düşünüyorsunuz.

Hayatınızda birşeylerin eksik oldğunu hissediyorsunuz ama ne olduğunu henüz anlamlandıramadınız.  

Kendiniz ile ilişkiniz nasıl? Kendinizi görüyor musunuz? Anlıyor musunuz?

Özellikle günümüz iş dünyasında kadınlar kendilerini çok yapma, çok verme, sonunda yorgunluk, hissizlik, küskünlük ve hatta psikosomatik hastalıklar ile uğraşır durumda buluyorlar. 

Bu durumda büyük ihtimalle eril-dişil dengeniz bozulmuş, kendi dişil doğanızdan koğmuş ve daha çok eril enerjiye geçmiş olabilirsiniz.

Eril- Dişil Enerjiyi hiç duydunuz mu? Ya da Yin-yang. Maskülen-Feminen. 

Dünyamızın sistemi ikilik düzendedir ve bunu en iyi anlatan Eril-dişil sistemdir. 

Doğunun Çin- Hint felsefesi ile bezenmiş, eril dişil enerjiyi iş ve yaşamınıza nasıl uygulayacağınızı ve dişil enerjinizi dengeye getirmeyi bilmek ister misiniz?

Enerjinizde dengesizlikler olduğunda, kaçaklar olduğunda, fazlalık ve azlık olduğunda neler hissettiğinizi ve nasıl dengeye getireceğinizi bilmek ister misiniz?

2.5 saatlik atölye çalışmasında yine hayatınızı dönüştürücü bir konuya giriyoruz. 

Gelin bu 2.5 saatlik atölyeyi kendinize verin, 

Kendinizle, dişil enerjinizle temasınız artısın, daha mutlu, doyumlu bir yaşam sürün.

Atölye ön satış imkanlarından faydalanın. İlk 5 kişiye 50 TL,

Arkadaşınız ile gelirseniz iki kişi 100 TL, (bilet aldıktan sonra bana nilgunyetis@yahoo.com 'a mail atmanızı rica ederim).

Normal fiyatı 80 TL.

Atölye Sunucusu:

Nilgün YETİŞ- Dönüşüm Koçu- Uçak Mühendisi

Kendi iş yaşamındaki mutsuzluk ve sıkıntılarına 2006 yılında başlamış olduğu keşif yolculuğuna çıktı. 2006 yılından itibaren içinde Şiddetsiz İletişim de olmak üzere çeşitli eğitimlere katıldı.

Yazmayı sever. Vakit buldukça resim yaparım, farklı yemekleri icat etmeyi sever.

Hayalindeki anlamlı yaşamı iş ve yaşamı tasarımında ve gerçekleştirmek isteyenlere koçluk ve kolaylaştırıcılık yapmaktadır.

En önemli yeteneklerinden biri insanların içindeki görünmeyen, açığa çıkmamış potansiyellerini görmek, açığa çıkarmalarına yardımcı olmak ve daha yüksek bir yerden performans göstererek, daha mutlu, keyifli bir hayat yaratmalarına katkıda bulunmak.

2010 yılında yine iş yaşamında yaratıcılığın kısıtlı olmasının verdiği sıkıntı ile minyatür daha sonra müzik çalışmalarına başladı. Serbest resimle devam ederek bu güne kadar 3 karma sergiye katıldı. Bunun yanında sitesinde blog yazıları ile de izleyenlerine paylaşımlarda bulunmaktadır. 

2010 yılında aldığı "Feminen Enerji Eğitimi"nden sonra,  2011 yılında Carl Jung ve Geştalt uygulamaları ve Dışavurumcu Sanat Terapisi ile yolları kesişti ve hayatında dönüşümsel etki yarattı. İşinden ayrılarak koçluk eğitimi aldı, dönüşüm koçluğu faaliyetlerine başladı. Şimdi hem koçluk, hem atölye çalışmaları ile yaşamına çok daha keyifli bir düzlemde devam etmektedir. 2010 yılından itibaren Avi Goren Bar, Jane Groover, Aylin Kafalı Deniz, Diedm ÖZTABAK, Meltem REYHAN, Ünal GÜNER gibi çeşitli ulusal ve uluslararası koç ve eğitmenlerden Dişil Enerji çalışmaları ve grup çalışmalarına katılmıştır. 

Çalışmalarımı takip etmek isterseniz sizlerle aşağıdaki sosyal medya hesaplarımdan bağlantı kurmaktan memnuniyet duyarım:

Linkedin'den bağlantı için https://www.linkedin.com/in/nilgunyetis/

İnstagram: https://www.instagram.com/nilgun.yetis/

Çalışmalarımı incelemek, yazılarımı okumak için web sitemi ziyaret edebilirsiniz.. www.nilgunyetis.com

Youtube kanalıma abone olarak yayınlarımı takip etmek için: https://www.youtube.com/channel/UCkkt4Qq0jfDg6-CIU0zmpsA

Linkedin Dönüşüm Liderleri Grubuma katılmak için: https://www.linkedin.com/groups/13504077/

BİLETLER:

1 - İlk 5 kişi - 55 TRY
İlk alan 5 kişi içindir. tamamlandığında normal fiyat ile olur. Aldıktan sonra e-mail ve telefonunuzu nilgunyetis@yahoo.com 'a gönderirseniz whats-up ile de bilgilendirme yapabilirim..

2 - Arkadaşınla gel - 105 TRY
Birlikte aldığın arkadaşını belirtmeni rica ederim. Bana nilgunyetis@yahoo.com 'a isim ve e-mail ve telefon bilgisini göndermenizi rica ederim. Whats--updan da bilgilendirme yapabilirim.

3 - Normal fiyat - 85 TRY
Normal satış tek kişi ücreti. Aldıktan sonra e-mail ve telefonunuzu nilgunyetis@yahoo.com 'a gönderirseniz whats-up ile de bilgilendirme yapabilirim..

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT