İyi Festival - Çocukluk Çağı Travmalarının Yetişkinliğe Etkisi

İyi Festival - Çocukluk Çağı Travmalarının Yetişkinliğe Etkisi

Tarihler: 07 Nisan 2021 Çarşamba ~ 07 Nisan 2021 Çarşamba 07 Nisan 19:30 - 07 Nisan 21:30

Yer: Zoom

BİLET AL

Ücret: EĞİTİM - 74 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 7, 2021 ~ Nis 7, 2021

”Gökyüzü gibi bir şey çocukluk hiçbir yere gitmiyor.”
Edip Cansever

Travmalar, hayatımızı derinden etkileyen, bizi, hayatımızı, ilişkilerimizi şekillendirme gücünü barındıran, kontrol edilemez olaylardır. Yaşamımızda, özellikle gelişimsel olarak, ne kadar erken dönemde deneyimlenirlerse üzerimizdeki etkileri de bir o kadar büyük olabilir. Bu nedenle bugünümüzü kendimizi, duygularımızı, kim olduğumuzu, ilişkilerimizi daha iyi anlamak için geriye dönüp fark edilmeleri, anlamlandırılmaları, dönüştürülmeleri ve iyileştirilmeleri çok önemlidir, hem psikolojik sağlığımız hem de bedensel sağlığımız açısından.Bu nedenlerle bu seminerin amacı çocukluk döneminde yaşanılan travmaların yetişkin olarak üzerimizdeki etkilerini fark etmek, aradaki bağları kurmak ve bunlarla ilgili nelerin yapılması gerektiğini konuşmak ve paylaşmak olacaktır.

İyi Festival - İyi Yaşam Festivali'nde Neler Bulacaksınız?
Sağlıklı Beslenme İçin: Detoks tarifleri, akdeniz diyetli, if diyeti (aralıklı oruç) kısacası sağlıklı ve fit bir beden için size iyi gelecek beslenme çeşitleri, Enerjik ve Güçlü Hissetmeniz İçin: Dans, fitness, kardiyo, pilates, yoga, kahkaha yogası, fonksiyonel tıp, nefes teknikleri, Göksel Cisimlerin Konum ve Hareketlerini Keşfetmeniz İçin: Doğum haritası, karma astroloji, yıldız haritası, haritalarda aşk ve evlilik, gezegenler konusunda yolunuzu aydınlatacak astrologlar, Zihninize ve Ruhunuza İyi Gelmesi İçin: Mindfulness, meditasyon, wellness, özgüven yükseltme, aile ilişkileri, alışkanlıklar, terapi, aşk ve ilişkiler, NLP, çocukluk travmaları ve İYİ YAŞAM üzerine birçok online eğitim, online seminer ve online etkinlikler Biletino İYİ FESTİVAL’de!

BİLETLER:

1 - EĞİTİM - 74 TRY

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT