İyi Festival - SALSA İLERİ SEVİYE FOOTWORK

İyi Festival - SALSA İLERİ SEVİYE FOOTWORK

Tarihler: 07 Nisan 2021 Çarşamba ~ 07 Nisan 2021 Çarşamba 07 Nisan 21:00 - 07 Nisan 22:00

Yer: Online

BİLET AL

Ücret: Genel Katılımcı - 35 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 7, 2021 ~ Nis 7, 2021

Karayipler kökenli olduğu varsayılan ve Latin Amerika’nın ve ABD’nin modern bir dansı olan, 2000’li yıllardan itibaren dünyada popüler hale gelen Salsa dansı, Latin dansları denince akla gelen ilk danstır. Sizlerle birlikte son yıllarda değişim geçiren, kendini güncelleyen Salsa dansına yönelik herkesin katılıp eşlik edebileceği Workshop’uma sizleri bekliyorum.

MERT GENÇOĞUZ KİMDİR?

2010 yılında Dans Eğitimine Aytunç Bentürk Dance Academy’de başlayan Mert Gençoğuz, Sosyal Latin alanında (Salsa, Bachata, Merengue, Rueda ve Club Cha Cha) eğitimler almış olup, bu süreçte okul içinde ve dans gecelerinde ilk sahne deneyimlerini yaşamaya başlamıştır. 2 yıllık Latin Dansları eğitimi süresince Başlangıç-Orta ve İleri Seviye Sertifika programlarını başarıyla tamamlamıştır.  Sosyal Latin Eğitimlerinin ardından 2,5 yıl boyunca International Latin Dansları (Rumba, Samba, Jive, Paso Doble ve Cha-Cha ) eğitimleri almaya başlamıştır ve bu süreçte TDSF’nin International Latin Alanındaki yarışmalara katılıp önemli dereceler elde etmiştir. Yine bu süreçte Üniversitelerin Yılsonu gösterilerinde sahneye çıkarak ve birçok gösteride yer almıştır. Bunun yanı sıra yine International Latin Danları eğitimleri süresince Klasik Bale ve Streching eğitimleri alarak kendini geliştirmiş olup Streching konusunda uzmanlaşmıştır. 2013 yılında tekrar Aytunç Bentürk Dance Academy’e dönen Mert Gençoğuz Sosyal Latin alanında özellikle Salsa ve Bachata alanında uzmanlaşmaya başlamıştır.  2014 -2016 Yılları arasında TDSF’nin Sosyal Latin branşında birçok yarışmaya girmiş olup girdiği klasmanlarda 1 şampiyonluğun yanı sıra birçok kupa ve madalya kazanmıştır. Yurtiçinde yapılan birçok festivale katılarak Salsa ve Bachata  Workshop’larına girerek kendini geliştirmeye devam etmiştir. 2017 yılında Aytunç Bentürk Dance Academy’de Uzmanlık Sertifikasını almasının ardından Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Dans Eğitmenliği Sertifika Programına katılmıştır ve 9 aylık eğitimin ardından 2018 yılında Dans Eğitmenliği Sertifikasını almaya hak kazanarak mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından 2018 yılı Kış döneminde Aytunç Bentürk Dance Academy’de Salsa ve Bachata alanında ders vermeye başlamıştır. Bu süre zarfında birçok sınıfın Show koregraflığını yapmış olup aktif olarak Showlarda da yer almıştır. Şu anda Aytunç Bentürk Dance Academy’de Latin Dansları branşlarında eğitmenlik yapmaya devam eden Mert Geçoğuz aktif olarak dans etmekte ve yarışmacılar, sporcular yetiştirmektedir. 

İyi Festival - İyi Yaşam Festivali'nde Neler Bulacaksınız?
Sağlıklı Beslenme İçin: Detoks tarifleri, akdeniz diyetli, if diyeti (aralıklı oruç) kısacası sağlıklı ve fit bir beden için size iyi gelecek beslenme çeşitleri, Enerjik ve Güçlü Hissetmeniz İçin: Dans, fitness, kardiyo, pilates, yoga, kahkaha yogası, fonksiyonel tıp, nefes teknikleri, Göksel Cisimlerin Konum ve Hareketlerini Keşfetmeniz İçin: Doğum haritası, karma astroloji, yıldız haritası, haritalarda aşk ve evlilik, gezegenler konusunda yolunuzu aydınlatacak astrologlar, Zihninize ve Ruhunuza İyi Gelmesi İçin: Mindfulness, meditasyon, wellness, özgüven yükseltme, aile ilişkileri, alışkanlıklar, terapi, aşk ve ilişkiler, NLP, çocukluk travmaları ve İYİ YAŞAM üzerine birçok online eğitim, online seminer ve online etkinlikler Biletino İYİ FESTİVAL’de!


Bu eğitime katılmak için bilet alarak Boyner Askıda İyilik projesine siz de katkı sağlayabilirsiniz.

Askıda İyilik Projesi

Boyner iyilik hareketini büyütmek, Boyner müşterilerini iyiliğe teşvik etmek hedefiyle Lokman Hekim Sağlık Vakfı iş birliği ile 2016 yılında “Askıda İyilik” projesini hayata geçirdi. “Askıda İyilik” projesinde, tüketiciler Boyner mağazalarından ya da boyner.com.tr’de 30 TL olarak satışa sunulan “İyilik Paketleri”nden alabiliyor. Alt ve üst giyimden oluşan ve Boyner’in de aynı oranda katkıda bulunduğu İyilik Paketleri Lokman Hekim Sağlık Vakfı aracılığı ile ihtiyaç sahibi çocuk ve yetişkinlere ulaştırılıyor. “Askıda İyilik” projesi ile bugüne kadar 50 bine yakın iyilik paketi ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

 

BİLETLER:

1 - Genel Katılımcı - 35 TRY

2 - Askıda İyilik (İsteğe Bağlı - Destek Amaçlıdır) - 30 TRY
Bu kategoriden satın alma yaparak *Askıda İyilik Kampanyasına* destek vermiş olursunuz. Etkinliğe katılabilmek için *Genel Bilet* kategorisinden alım yapmalısınız.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT