Majalis Festival Bodrum

Majalis Festival Bodrum

Tarihler: 27 Mayıs 2021 Perşembe ~ 30 Mayıs 2021 Pazar 27 Mayıs 14:00 - 30 Mayıs 23:55

Yer: Kairaba Bodrum Imperial

BİLET AL

Ücret: Double Oda - Kişi Başı - 1855 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 27, 2021 ~ May 30, 2021

Türkiye'deki elektronik müzik severleri bir araya getirmek için yola çıkan ve organizasyon alanında ülkemizin en köklü ekiplerini birleştiren Majalis Festival bir senelik aranın ardından 27-30 Mayıs tarihleri arasında Kairaba Bodrum Imperial Hotel’de gerçekleşecek.

Bodrum’un cennet köşelerinden birinde her şey dahil tatil olanağına sahip olacağınız Festival’de öte yandan 3 gün boyunca elektronik müziğin ikon isimlerinin enfes seçkilerini dinleme fırsatı bulacaksınız.

Fiyatlar

 

Oda Tipi

Fiyat

Single Oda

 3.700 TL

Double Oda Kişi Başı

 1.850 TL

Triple Oda Kişi Başı

 1.850 TL

4'lü Oda Kişi Başı

 1.550 TL

 

 

Şartlar

- Katılımcı, kendisinin ve adlarına hareket ettiği diğer katılımcıların bilgilerinin doğru olarak verilmesi ve sözleşmeye işlenmesinden sorumludur. Kimlik ve iletişim bilgilerinin hatalı bildirilmesi nedeniyle meydana gelebilecek neticelerden Majalis Festival sorumlu değildir.

- Katılımcı rezervasyon esnasında belirtilen irtibat bilgilerinden kendisine ve tüm katılımcılara ulaşılacağını kabul beyan ve taahhüt eder.

- Otele check in saati en erken 14:00 , check out saati en geç 12:00’dir.Check in esnasında katılımcı , otele kimlik bilgilerini ve hes kodunu paylaşmayı kabul eder.

- Katılımcı Covid 19 kapsamında alınan kurallara uyacağını kabul eder.

- Festivalde kadın – erkek dengesi gözetilecektir.

- Festivale katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı festivale ait olup katılımcı, festivale katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul eder.

- Doğal Afetler ( deprem, sel, yangın, heyelan vb. ) olağanüstü haller (sıkıyönetim, sokağa çıkma yasağı ilanları, genel grev, terör, otel, havaalanı baskınları, uçak ele geçirmeler, savaş, kargaşa vb.), halk hareketleri (grev, miting, yürüyüş, yol kapanması vb.), devletlerarası gerginlik, diplomatik kısıtlamalar, sağlık sorunları (salgın hastalık, karantina, dünya genelinde bir hastalık vb...), hava muhalefeti (kar yağışı, tipi, sis, fırtına, yıldırım düşmesi vb.) gümrük rejimi değişiklikleri veya ulaşım sektöründeki genel kısıtlamalar ile havayolu, tren, deniz veya karayolu ulaşım firmalarından herhangi birinin iflası veya tasfiyesi gibi özel kısıtlamalar ve bunlar dâhil ama bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi diğer bir sebepten doğrudan veya dolaylı olarak, Majalis Festival’in kusuru bulunmayan veya öngörülemeyecek her türlü olumsuzluğun yaratacağı sonuçlardan doğan hiçbir zarar veya ziyandan Majalis Festival sorumlu olmayacağı gibi, Majalis Festival bu sebeplerden ötürü yükümlülüklerini ifa edememesinden veya yükümlülüklerinin ifasındaki aksaklıklardan sorumlu tutulamaz ve Majalis Festival’e maddi ve manevi sorumluluk yüklenemez.

- Katılımcı, festivale devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, festivalin başlamasından en az 21 gün önce festival düzenleyicisine bildirimde bulunarak sözleşmeyi, festival açısından geçerli tüm koşulları yerine getiren üçüncü bir kişiye devredebilir. Ancak Devir işleminde satın alınmış olan festivalde ilgili iptal ve değişiklik kuralları aynen uygulanır varsa cezalar katılımcıya yansıtılır.Festival sözleşmesini devreden ve devralan, Majalis Festival’e karşı bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ek masrafların ödenmesinden müteselsilden sorumludur.Devir işlemi , sözleşmeyi devir alanın devir aldığı tarihteki sitede belirtilen güncel fiyatlardan gerçekleştirilecektir.

- Katılımcı organizasyon alanında , kendi odasında veya ulaşım araçlarında meydana getirdiği hasarları koşulsuz şartsız ödemeyi kabul eder.

- Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara iadesini yapmadan etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir. - Festival için rezervasyon yapan katılımcılar , organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi iadesi de yapılmayacaktır

- Majalis Festival organizasyon içeriğinde , kurallarında ve işleyişinde değişiklik yapma , organizasyonu iptal etme veya erteleme haklarını saklı tutar.

- Erken rezervasyon döneminde yapılan rezervasyonlarda iptal ve iade işlemi yapılamamaktadır.

- Katılımcılar , festival tarihinden 30 gün önce olan 27 Nisan 2021 tarihinden itibaren tüm mazeretler dahil olmak üzere ödemenin iadesini talep etmeyeceğini kabul eder.27 Nisan 2021 tarihine kadar yalnızca katılımcının festivale katılımını engelleyecek mücbir sebepler durumlarında rezervasyon temsilcisine bildirerek iptal işlemini gerçekleştirebilir.

- İade işlemleri  vergi, resim ve harç v.b yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ve kredi kartı komisyonları mahsup edilerek gerçekleştirilecektir.

- Festivalin pandemi nedeniyle gerçekleşmemesi durumunda katılımcının talebi doğrultusunda , katılımcıya iade işlemi gerçekleştirilecek veya bir sonraki festivale erteleme hakkı verilecektir.

- Katılımcının festival rezervasyonunu erteleme talebi yalnızca festivalin gerçekleşmemesi durumunda kabul edilecektir.

- Majalis Festival , pandemi koşulları gereği belirtilen etkinlik saatleri , içerikleri , sahne alacak sanatçı ve DJ lerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

-Organizatör, festivalde performans gösterecek DJ’lerde , elinde olmayan nedenlerden ötürü değişiklik yapma hakkına sahiptir. Festivalde gerçekleşecek olası değişiklikler, festival biletinin tam veya kısmi iadesi için neden arz etmez.

- Majalis Festival; kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer ilgili kişisel verilerin korunması mevzuatı hükümlerine uygun olarak, toplanmakta, kullanmakta, işlemekte, saklamakta ve Tüketici/Katılımcılara sunulan hizmetin niteliğine göre, yurtdışında ve/veya yurtiçinde bulunan talep etmiş olunan hizmete dair faaliyetler, satışlar, özel teklifler, indirimler ve kampanyalar hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaçlarıyla üçüncü kişilere aktarmakta ve bu verilerin güvenliğini sağlamaktadır.

 Majalis Festival, kendi firmasından hizmet satın alan katılımcı ve/veya katılımcılarının paylaşacağı e-mail,  GSM numarası, ev adresi gibi iletişim kanallarından birine veya tamamına yapacağı duyuru,  ilan veya reklam çalışmasına yönelik e-mailin, SMS gönderimi, katalog gönderimini “Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Kanunu'na” uygun şekilde yapmayı taahhüt eder. Tüketici/Katılımcılar imzalamış olduğu bu sözl

BİLETLER:

1 - Double Oda - Kişi Başı - 1855 TRY

2 - Triple Oda - Kişi Başı - 1855 TRY

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Festival Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT