Majalis Festival Bodrum

Majalis Festival Bodrum

Tarihler: 21 Ekim 2021 Perşembe ~ 24 Ekim 2021 Pazar 21 Ekim 14:00 - 24 Ekim 15:15

Yer: Kairaba Bodrum Imperial

Ücret: Double Oda - Kişi Başı - 2265 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 21, 2021 ~ Eki 24, 2021

Uzun bir bekleyişin ardından buluşacağımız için çok heyecanlıyız! Majalis Festival 21-24 Ekim'de Kairaba Bodrum Imperial Hotel'de.

Bodrum’un cennet köşelerinden birinde her şey dahil tatil olanağına sahip olacağınız Festival’de öte yandan 3 gün boyunca elektronik müziğin ikon isimlerinin enfes seçkilerini dinleme fırsatı bulacaksınız.

Detaylar çok yakında.

Fiyatlar

 

Oda Tipi

Fiyat

Single Oda

 4.520 TL

Double Oda Kişi Başı

 2.260 TL

Triple Oda Kişi Başı

 2.260 TL

4'lü Oda Kişi Başı

 1.950 TL

 

 

Şartlar

- Katılımcı, kendisinin ve adlarına hareket ettiği diğer katılımcıların bilgilerinin doğru olarak verilmesi ve sözleşmeye işlenmesinden sorumludur. Kimlik ve iletişim bilgilerinin hatalı bildirilmesi nedeniyle meydana gelebilecek neticelerden Majalis Festival sorumlu değildir.

- Katılımcı rezervasyon esnasında belirtilen irtibat bilgilerinden kendisine ve tüm katılımcılara ulaşılacağını kabul beyan ve taahhüt eder.

- Otele check in saati en erken 14:00 , check out saati en geç 12:00’dir.Check in esnasında katılımcı , otele kimlik bilgilerini ve hes kodunu paylaşmayı kabul eder.

- Katılımcı Covid 19 kapsamında alınan kurallara uyacağını kabul eder.

- Festivalde kadın – erkek dengesi gözetilecektir.

- Festivale katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı festivale ait olup katılımcı, festivale katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul eder.

- Doğal Afetler ( deprem, sel, yangın, heyelan vb. ) olağanüstü haller (sıkıyönetim, sokağa çıkma yasağı ilanları, genel grev, terör, otel, havaalanı baskınları, uçak ele geçirmeler, savaş, kargaşa vb.), halk hareketleri (grev, miting, yürüyüş, yol kapanması vb.), devletlerarası gerginlik, diplomatik kısıtlamalar, sağlık sorunları (salgın hastalık, karantina, dünya genelinde bir hastalık vb...), hava muhalefeti (kar yağışı, tipi, sis, fırtına, yıldırım düşmesi vb.) gümrük rejimi değişiklikleri veya ulaşım sektöründeki genel kısıtlamalar ile havayolu, tren, deniz veya karayolu ulaşım firmalarından herhangi birinin iflası veya tasfiyesi gibi özel kısıtlamalar ve bunlar dâhil ama bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi diğer bir sebepten doğrudan veya dolaylı olarak, Majalis Festival’in kusuru bulunmayan veya öngörülemeyecek her türlü olumsuzluğun yaratacağı sonuçlardan doğan hiçbir zarar veya ziyandan Majalis Festival sorumlu olmayacağı gibi, Majalis Festival bu sebeplerden ötürü yükümlülüklerini ifa edememesinden veya yükümlülüklerinin ifasındaki aksaklıklardan sorumlu tutulamaz ve Majalis Festival’e maddi ve manevi sorumluluk yüklenemez.

- Katılımcı, festivale devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, festivalin başlamasından en az 21 gün önce festival düzenleyicisine bildirimde bulunarak sözleşmeyi, festival açısından geçerli tüm koşulları yerine getiren üçüncü bir kişiye devredebilir. Ancak Devir işleminde satın alınmış olan festivalde ilgili iptal ve değişiklik kuralları aynen uygulanır varsa cezalar katılımcıya yansıtılır.Festival sözleşmesini devreden ve devralan, Majalis Festival’e karşı bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ek masrafların ödenmesinden müteselsilden sorumludur.Devir işlemi , sözleşmeyi devir alanın devir aldığı tarihteki sitede belirtilen güncel fiyatlardan gerçekleştirilecektir.

- Katılımcı organizasyon alanında , kendi odasında veya ulaşım araçlarında meydana getirdiği hasarları koşulsuz şartsız ödemeyi kabul eder.

- Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara iadesini yapmadan etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir. - Festival için rezervasyon yapan katılımcılar , organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi iadesi de yapılmayacaktır

- Majalis Festival organizasyon içeriğinde , kurallarında ve işleyişinde değişiklik yapma , organizasyonu iptal etme veya erteleme haklarını saklı tutar.

- Erken rezervasyon döneminde yapılan rezervasyonlarda iptal ve iade işlemi yapılamamaktadır.

- Katılımcılar , festival tarihinden 30 gün önce olan 21 Eylül 2021 tarihinden itibaren tüm mazeretler dahil olmak üzere ödemenin iadesini talep etmeyeceğini kabul eder.21 Eylül 2021 tarihine kadar yalnızca katılımcının festivale katılımını engelleyecek mücbir sebepler durumlarında rezervasyon temsilcisine bildirerek iptal işlemini gerçekleştirebilir.

- İade işlemleri  vergi, resim ve harç v.b yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ve kredi kartı komisyonları mahsup edilerek gerçekleştirilecektir.

- Festivalin pandemi nedeniyle gerçekleşmemesi durumunda katılımcının talebi doğrultusunda , katılımcıya iade işlemi gerçekleştirilecek veya bir sonraki festivale erteleme hakkı verilecektir.

- Katılımcının festival rezervasyonunu erteleme talebi yalnızca festivalin gerçekleşmemesi durumunda kabul edilecektir.

- Majalis Festival , pandemi koşulları gereği belirtilen etkinlik saatleri , içerikleri , sahne alacak sanatçı ve DJ lerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

-Organizatör, festivalde performans gösterecek DJ’lerde , elinde olmayan nedenlerden ötürü değişiklik yapma hakkına sahiptir. Festivalde gerçekleşecek olası değişiklikler, festival biletinin tam veya kısmi iadesi için neden arz etmez.

- Majalis Festival; kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer ilgili kişisel verilerin korunması mevzuatı hükümlerine uygun olarak, toplanmakta, kullanmakta, işlemekte, saklamakta ve Tüketici/Katılımcılara sunulan hizmetin niteliğine göre, yurtdışında ve/veya yurtiçinde bulunan talep etmiş olunan hizmete dair faaliyetler, satışlar, özel teklifler, indirimler ve kampanyalar hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaçlarıyla üçüncü kişilere aktarmakta ve bu verilerin güvenliğini sağlamaktadır.

 Majalis Festival, kendi firmasından hizmet satın alan katılımcı ve/veya katılımcılarının paylaşacağı e-mail,  GSM numarası, ev adresi gibi iletişim kanallarından birine veya tamamına yapacağı duyuru,  ilan veya reklam çalışmasına yönelik e-mailin, SMS gönderimi, katalog gönderimini “Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Kanunu'na” uygun şekilde yapmayı taahhüt eder. Tüketici/Katılımcılar imzalamış olduğu bu sözleşmeyle Majalis Festival’in kendi iletişim bilgilerine yapacağı gönderimleri kabul etmiştir.

 Katılımcılar

BİLETLER:

1 - Double Oda - Kişi Başı - 2265 TRY

2 - Triple Oda - Kişi Başı - 2265 TRY

3 - 4'lü Oda - Kişi Başı - 1955 TRY

4 - Single Oda - 4525 TRY

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT