MINDFULNESS İLE MUTLULUK BİLİMİ

MINDFULNESS İLE MUTLULUK BİLİMİ

Tarihler: 05 Aralık 2020 Cumartesi ~ 05 Aralık 2020 Cumartesi 05 Aralık 13:00 - 05 Aralık 16:00

Yer: Zoom

BİLET AL

Ücret: mindfulness - 305 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 5, 2020 ~ Ara 5, 2020

Aklımızdan geçen düşüncelerin en az %70’inin olumsuz olduğunu biliyor muydun?

İnsan olarak sürekli olumsuz düşünmeye yatkınlığımız var.

Bu atalarımızdan kalan bir miras ve gayet doğal, gayet insani bir durum. Ancak bugün, bu koşullarda, bu zamanda artık bize hizmet etmiyor.

Beynin yapısını değiştirebilmek madem mümkün, o zaman şimdi bu olumsuz düşüncelerin hakim olduğu otomatik pilottan çıkabilirsin. 

Mindfulness ile beynin olumlu düşünen kısımlarını besleyebilir, onları geliştirebilirsin. Çünkü daha olumlu bir bakış açıcı ile olaylara baktığımız zaman fırsatları ve seçenekleri çok daha iyi görebiliyoruz. Olaylarla daha nötr bir ilişki kurabiliyoruz. Onlara bir adım dışarıdan bakabiliyoruz, olduğu gibi ya da olmadığı gibi… Ve doğal bir şekilde fark ettiğimiz daha çok seçenek arasından bize en çok hizmet edeni seçebiliyoruz.

 

İşte bu sebeple “Mindfulness ve Mutluluk Bilimi” programını açmak istedim.

 

Bilimsel çalışmaları kullanarak beynin nöroplastisitesini olumlu yönde değiştirebilmek mümkün olduğu için bu programı oldukça önemsediğimi söylemek istiyorum.

 

Bunun, hayatı, yaşamayı daha kolaylaştıracağını düşünüyorum.

Bu KIŞ günlerinde, kendisi ve gri hücreleri için bir şey yapmak,  hayatı daha mutlu ve tatminkar yaşamak isteyenleri “Mindfulness ve Mutluluk Bilimi” programına bekliyorum.

 

 

*Katılımcılarla, programdan önce çalışma kitapçığı ve program sonrasında programda anlattıklarımın ve yaptığımız temel mindfulness pratiklerinin ses kaydını içeren bir e-kitap paylaşılacaktır.

Önemli Not: Etkinliğe kayıt yaptırdıktan sonra, eda@edauslu.com  adresine Ad-Soyad, WhatsApp için telefon numarası  içeren bir e-mail göndermeniz gerekmektedir. Size etkinlik katılım bilgilerini göndermemiz için bu bilgiler kesinlikle gereklidir. Etkinlik zamanından birkaç saat önce size katılım bilgileri mail olarak gönderilecektir. Lütfen spam klasörünü de kontrol etmeyi unutmayın.

BİLETLER:

1 - mindfulness - 305 TRY
atölye

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT