Neşe Merdinler ile Anksiyeteyi Dönüştürmek - İllüzyon Düşüncelere Veda

Neşe Merdinler ile Anksiyeteyi Dönüştürmek - İllüzyon Düşüncelere Veda

Tarihler: 22 Kasım 2020 Pazar ~ 22 Kasım 2020 Pazar 22 Kasım 14:00 - 22 Kasım 16:30

Yer: Zoom

BİLET AL

Ücret: Genel - 155 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 22, 2020 ~ Kas 22, 2020

Bu eğitim, toplumda hali hazırda oldukça yaygın olan anksiyete ve panik atak bozukluklarının, özellikle pandemi ile birlikte değişen biosistem ve ekosistemlerle artışı sebebiyle herkese bir destek programıdır.

Anksiyetenin köklerini, nerden geldiğini ve onu tetikleyen düşünce kalıplarımızın ne olduğunu kavrayarak bunları algılanabilir boyutta analitik zihin koçluğu yöntemleri ile dönüştürebilmek, kısa vadede anlık ataklarla nasıl mücadele edileceğini, uzun vadede ise  anksiyetenin düşünsel kaynaklarını temizleme ve yeniden programlama yöntemleri ile nasıl tamamen şifalandırabileceğini kavramak. 

Eğitim İçeriği;

  • Anksiyete nedir, nasıl oluşur, belirtileri nelerdir?
  • Anksiyetenin bilinçaltı zihindeki kökleri nelerdir?
  • Bu kökleri bulmanın ve gözlemci konumuna geçmemizin yöntemleri nelerdir?
  • Anksiyeteyi tetikleyen düşünce kalıplarımız: Bilişsel Tahrifatlar ve bunları temizleyerek dönüştürmenin yöntemleri
  • Bilinçaltı zihni yeniden programlayarak anksiyeteden kurtulmanın yöntemleri ve kendimize uygulayabileceğimiz zihin koçlukları

Neşe Merdinler Hakkında

Neşe Merdinler nöropsikoloji, nörobilim, zihinsel dönüşüm ve holistik nefes konusunda oldukça uzman bir Zihinsel Dönüşüm ve Nefes Koçudur. Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği’nden mezun olan Neşe, 20 yıl boyunca gayrimenkul sektöründe tanınmış ulusal ve uluslararası yatırım şirketlerinde Proje Geliştirme ve Fizibilite Analizi departmanlarında yöneticilik yapmıştır. Bu yoğun iş yaşamı döneminde, babasının Alzheimer teşhisi ile başlayan ve 10 yıl boyunca ailesi ile üstlendiği bakım süreci, kendi yaşamındaki dönüşüm ihtiyacını oluşturmuş ve 2015 yılında zihin ve nefes çalışmaları ile tanışmıştır.

Stres ve endişeden arınma süreci akabinde kariyerini terk ederek, kendini zihin, nefes, nöropsikoloji, nörobilim ve nöroplastisite eğitimlerine adamıştır. Yerel ve uluslararası uzmanlardan eğitimler almış, kişisel ve kurumsal dönüşüm yolculuklarında birçok kişiye destek olmuştur. Halen kişisel, grup ve kurumsal düzeyde zihinsel dönüşüm ve nefes konusunda eğitim ve çalıştaylar gerçekleştirmekte, babasının nöroloğu Dr. Bülent Madi ile birlikte Alzheimer hastaları ve aileleri için özel çalıştaylar düzenlemekte ve danışmanlık vermektedir.

BİLETLER:

1 - Genel - 155 TRY

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT