Online DİYETİSYENLİK ve SAĞLIKLI BESLENME ZİRVESİ / 31 Ekim - 1 Kasım

Online DİYETİSYENLİK ve SAĞLIKLI BESLENME ZİRVESİ / 31 Ekim - 1 Kasım

Tarihler: 31 Ekim 2020 Cumartesi ~ 01 Kasım 2020 Pazar 31 Ekim 18:00 - 01 Kasım 22:00

Yer: ZOOM

Ücret: STANDART - 44 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 31, 2020 ~ Kas 1, 2020

Online Diyetisyenlik ve Sağlık Beslenme Zirvemiz sadece 39 TL bilet fiyatı ile sizlerle!

Alanında uzman konuşmacılarla hazırlanan bu program diyetisyen adaylarına yol gösterecek, diyetisyenlere farklı metotlar sunacaktır. Ayrıca sağlıklı beslenme ile ilgili bilgi paylaşımları yapılacak olup günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz çözümler sunulacaktır. 

-Bu muhteşem zirve için kontenjan dolmadan, indirimli biletler tükenmeden hemen biletini al!

**BİLET FİYATLARI KISA BİR SÜRE İÇİN İNDİRİMLİ OLUP SADECE  79 TL YERİNE HER ŞEY DAHİL 39 TÜRK LİRASIDIR.

**Kurumsal katılımlar veya 3 ve üzeri toplu katılımlarda size özel fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Çağrı merkezi: 0850 346 55 06

E-mail: info@alfaetkinlik.com
NEDEN KATILMALIYIM? başa dön


 • Kariyerinize yatırım yapmak
 • Kendinizi geliştirmek
 • Popüler konuşmacılarla soru cevap yapabilmek
 • Tecrübelerden faydalanmak
 • Farkındalık kazanmak
 • CV'nizi alacağınız sertifikalar ile güçlendirmek için katılmalısın.
OTURUMLAR başa dön


 • OBEZİTE TEDAVİSİNDE ALTERNATİF YAKLAŞIMLAR (Beslenme, egzersiz, davranış ve ilaç tedavisi, cerrahi tedavi)
 • SÜRDÜRÜLEBİLİR SAĞLIKLI VE DENGELİ BESLENME ALIŞKANLIKLARI KAZANIMI
 1.  Kilo verme diyeti yaparken karşılaşılan engeller, yapılan hatalar, diyet mentalitesi, kısa vadeli çözümler ararken sürdürülebilir alışkanlıklar edinememe, verilen kiloların koruyamama, geri kilo alımı
 2.   Kilo verme diyeti yaparken sürdürülebilir alışkanlık kazanımı nasıl olur?
 3. -Sadece kilo vermek için diyet yapmamak, yaşam tarzı haline getirerek sağlıklı ve dengeli beslenmeyi öğrenmek.
 • YEME BOZUKLUKLARI VE GÜNCEL POPÜLER DİYETLER
 • ADIM ADIM DİYETİSYENLİK
 1. Beslenme ve Diyetetik bölümü kazanımlarını paylaşmak
 2. Mesleğin ülkedeki durumunu değerlendirmek
 3. Mesleği yeterliliği geliştirmek adına yapılabilecekleri paylaşmak
 4. Mesleğin küreselleşen yönünü incelemek
 5. Diyetisyenin dijital dünyadaki konumunu değerlendirmek
 6. Beslenme danışmanlığı sürecini vakalarla analizleriyle açıklamak
 7. Katılımcılar seminer sonunda ileriye dönük hedeflerini daha emin bir şekilde belirleyebilecektir.
 • BESLENMEYE PSİKOLOJİK YAKLAŞIM VE BESLENME PSİKOLOJİSİ
KONUŞMACILAR başa dön


Uzman Diyetisyen OLCAY BARIŞ

1988 yılında İstanbul' da doğdum. Lise eğitimimi Marmara Fen Lisesi' nde tamamladım. 2006 yılında Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü' ne girdim, 2011 yılında mezun oldum. Lisans eğitimimle beraber Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde Diksiyon eğitimimi tamamladım. Daha sonra Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı'nda başladığım yüksek lisans eğitim programından 2014 yılında mezun olarak "Uzman Diyetisyen" ünvanını aldım ve hemen ardından Acıbadem Üniversitesi'nde doktora programına başladım. Çalışma hayatıma Temmuz 2011' de Acıbadem Sağlık Grubu'nda başladım. 5.5 yıldır aktif olarak klinik, poliklinik ve kurum diyetisyeni olarak çalıştıktan sonra 2017 yılında Florya Liv Hospital'da 1.5 yıl ayaktan ve yatarak tedavi gören danışanlarımın beslenme programlarını düzenledim. Şimdi ise Aydın’a taşındım ve yeni ofisimde danışanlarıma hizmet vermeye devam ediyorum. Özellikle obezite, kilo alma, diyabet, gestasyonel diyabet, çocuklarda obezite, kanserde beslenme, endokrin hastalıklarında beslenme, sindirim hastalıklarında beslenme, kalp hastalıklarında beslenme, karaciğer hastalıklarında beslenme ve sporcu beslenmesi gibi konularda danışmanlık hizmeti vermekteyim aynı zamanda Türkiye Diyetisyenler Derneği ve European Chrohn’s and Colitis Organisation üyesiyim. Prof. Dr. Muhittin Tayfur hocam ile birlikte " Diyetisyenlik Eğitimi ve Meslek Etiği" nin birinci-ikinci basımı ve " Diyetisyenin Çalışma Rehberi" adlı toplam üç adet kitap yayınımız bulunmaktadır.

Uzman Diyetisyen AYŞE HACIARİF

2011 yılında Başkent Üniversitesi'nden mezun olan Ayşe Hacıarif, 2011-2016 yılları arasında İstanbul'da Maslak Acıbadem Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümünde çalıştı. 2017 yılı itibariyle Kıbrıs'ta Renovium Kliniği'nde Uzman Diyetisyen olarak çalışmaktadır.

Uzman Diyetisyen İREM ÜNAL

Lisans eğitimini Hacettepe Beslenme ve Diyetetik bölümünde tamamlamıştır.  11 yıl özel hastanede yönetici diyetisyen olarak çalıştıktan sonra 5 yıl yarı zamanlı hastane ve kendi ofisi Kilometre Diyet Danışmanlığında çalışmasına devam etmiştir.  2017 yılında yüksek lisans diplomasını almıştır. Yeni ofisinde bölgesel incelme ile pilates uygulamaların yanısıra,sağlıklı beslenme ve yaşam adına ihtiyaçların karşılanabilmesi için Psikolojik Danışman  Hakan Baba ile birlikte ekip çalışması yürütmektedir. Ayrıca insanların yoğun çalışma yükü ve yaşlı nüfusun sağlıklı beslenme ihtiyaçlarının artmasından dolayı eğitimli aşçılar ile evlere diyet ve sağlıklı yemek paketleri servisi yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk annesidir.

Uzman Psikolojik Danışman HAKAN BABA

1979 doğumluyum, evli ve 2 çocuk babasıyım. Lisans eğitimimi 1998-2002 yılları arasında İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde, yüksek lisansımı ise 2017-2018 yılları arasında Gaziantep Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamladım. Meslek hayatıma 2002 yılında Mersin’de Okul Psikolojik Danışmanı olarak başladım. Türkiye’nin 5 farklı bölgesinde (Akdeniz Bölgesi Mersin, Marmara Bölgesi Kocaeli-Gölcük, Doğu Anadolu Bölgesi Van, Ege Bölgesi Afyonkarahisar ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Gaziantep) Psikolojik Danışman olarak görev yaptım. Farklı bölge ve şehirlerde görev yapmam, mesleki tecrübemi ve bilgi birikimimi zenginleştirdi. Yurdumuzun sosyokültürel ve psikolojik yapısını yakından daha iyi

BİLETLER:

1 - STANDART - 44 TRY
STANDART

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Çocuk Oyunları Dans Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT