Online Uygulamalı Refleksoloji

Online Uygulamalı Refleksoloji

Tarihler: 20 Aralık 2020 Pazar ~ 31 Ocak 2021 Pazar 20 Aralık 12:55 - 31 Ocak 12:55

Yer: Zoom

BİLET AL

Ücret: Refleksoloji Eğitimi - 804.9 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 20, 2020 ~ Oca 31, 2021

Uluslararası Akreditasyonlu Sertifikalı Refleksoloji Eğitiminin uygulamlar atolyesine istediğiniz yerden katılabilirsiniz. Online olarak gerçekleştirilecek bu eğitim sonunda Uluslararası geçerliliğe sahip sertifika sahibi olabileceksiniz. Bu sertifika ile refloksoloji uygulamaları yapabilir ve yetkinlikler kazanabilirsiniz. 

Refleksoloji Ne İşe Yarar?

Refleksoloji bugün Alternatif  Tıp’ta  tedaviler arasında tamamlayıcı tıp olarak bilinmektedir.Alternatif tıp ise genelde modern tıbbın çare bulamadığı hastalıklarda veya tedavilerin yanında uygulanmaktadır. Ellerimiz, Ayaklarımız vücudumuzun bir çeşit anatomik haritasını taşımaktadır. Başka bir deyişle  her organın el,ayak tabanında sinir uç noktaları dizilidir.Her organ,sinir uç noktaları ile bağlantı içindedir.Ayaklarda,organların yansıdığı noktalar daha geniş oldukları için  ellere göre daha belirgindir. Sonuç alarak bu noktalar üzerinde yapılan uygulamalar ayaklarda daha kolay ve daha güvenilir olmaktadır.

Refleksolojide ; Organlar ile organların sinir uç noktaları arasındaki ilişkinin nasıl olduğundan bahsedecek olursak, ovma eylemi ayaktaki sinir uçlarını uyarır ve ortaya çıkan elektro kimyasal uyarı, nöronların yardımı ile uyarılan noktalara denk gelen organlara taşınır.Böylece bu organlarda uyarılmış olur.

Refleksoloji Porgramı:

Refleksoloji programımız bir buçuk aylık eğitimi kapsamaktadır. Bu zaman zarfında 60 saatten fazla eğitim verilecektir. Bu eğitimler dökümanlar, kitaplar ve aynı zamanda formlar ile desteklenerek verilecektir. Eğitim materyalleri kargo ile adresinize gönderilecek ve eğitim saatinde kargonuzla gelen dökümanları kullanabileceksiniz. Basılı afişler, renkli kağıtlar, kitaplar, dökümanlar ile daha etkin bir porgram..

BİLETLER:

1 - Refleksoloji Eğitimi - 804.9 TRY
Uluslararası Akreditasyonlu Sertifika

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT