ÖZDEĞERLİLİK EĞİTİMİ

ÖZDEĞERLİLİK EĞİTİMİ

Tarihler: 07 Mart 2021 Pazar ~ 07 Mart 2021 Pazar 07 Mart 11:00 - 07 Mart 13:00

Yer: Zoom

BİLET AL

Ücret: Biletino Fırsat Bileti - 40 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 7, 2021 ~ Mar 7, 2021

Özdeğerlilik sözlükler  “Birinin kendisini insan olarak değerli bulması, kendine saygı duyması, kendini değerlendirmesi” diye geçmektedir. Bazen özsaygı (self-esteem) ile de aynıymış gibi tanımlansa da, özdeğerlilik gerçekte insanın yaradılıştan gelen insan olma değerinin farkına varmasıdır.

Çocuklukta çok bilinçli bir aile ve toplumda yetişmediğinizde özdeğerinizin yaralanması ve ÖZBENLİĞİNİZ ile kopuk bir hayat yaşamanız muhtemeldir. Bunun neticesinde yaralı çocuklar ve yetişkinliklerde yaralı benlikler ortaya çıkmaktadır.

Çoğumuzun müzdarip olduğu ama dile getirmeye çekindiği şeydir özdeğerlilik. Oysaki hayatta ve ilişkilerde mutuluk ve doyumu çok engellediği gibi potansiyelinizin altında işlerde çalışmanıza, potansiyelinizi ortaya çıkaramamanıza neden olur. Sonuç; mutsuzluk, fazlası ile verme, karşılığını alamama, düşük para kazançları, mutsuz evlilik, arkadaşlıklardır. Bu kadar ızdırabı çekmeye değer mi?

Teşhisi doğru koymazsanız uzun süre sıkıntılarını çekeceksiniz. Gelin bu döngüyü bu atölye çalışmasında kaldıralım, ferahlayın, potansiyelinizi ortaya çıkarmaya ve özgüvenle ilerlemeye başlayın.

Atölye sonucunda alacağınız:

1- sorununuzu anlama ve çözümü olduğunu fark etme

2- Bu konuda diğer insanları da dinleyip yanlız olmadığını fark etme,

3- SAna özel çözüm yollarını alıp yoluna daha güvenle ve rahatlıkla devam etme.

4- önünde fark etmediğin blokajları çözmüş olacaksın. 

Gel pandemi döneminden faydalan atölye çalışmasında buluşalım.

Bu konuda daha önce yazdığım yazımı da web sitemden okuyabilirsiniz. Okumak için tıklayın...

Atölye Lideri:

Nilgün YETİŞ kimdir?;

Ben bir Uçak Mühendisiyim ve Dönüşüm Koçuyum (İş & Yaşam &Yönetici). Yazmayı severim. Vakit buldukça resim yaparım, farklı yemekleri icat etmeyi severim.

Hayalindeki anlamlı yaşamı iş ve yaşamı tasarımında ve gerçekleştirmende sana yardımcı olan bir kolaylaştırıcıyım.

En önemli yeteneklerimden biri insanların içindeki görünmeyen, açığa çıkmamış potansiyellerini görmek, açığa çıkarmalarına yardımcı olmak ve daha yüksek bir yerden performans göstererek, daha mutlu, keyifli bir hayat yaratmalarına katkıda bulunmak.

2006'dan itibaren kendime kişisel gelişim konularında yatırım yaptım, Kuraldışı Atölye çalışmaları ve arkasından 1.5 yıl Şiddetsiz İletişim Liderlik çalışmalarına katıldım. Dönüşüm Koçluğu yolculuğum 2011'den iş yaşamında iyi konumda olmama rağmen mutlu hissetmem ve yaratıcılığımı kullanamadığımı görmem ile Jung Koçluğu eğitimini almam ile başladı. Amerika'dan 1.5 yıl katıldığım Dönüşüm koçluğu eğitimi yanında dünyaca ünlü hocalardan da eğitimler aldım, programlarını takip ettim ( Bob Proctor, Ann Wilson, Marshall Goldsmith ..gibi) Parasal bilinç ile ilgili çeşitli programlara katıldım ve olayın çok boyutlu olması ve insanın hayatını, kararlarını çok etkilemesi bu konuda çalışmalar yapma isteği uyandırdı. Sitemden ulaşabileceğiniz ayrıca 6 haftalık online "Parasal Bilinç Eğitimi" programım da bulunmaktadır.

23 yılı aşkın şirket kurulumu, yöneticilik & liderlik deneyimim, kişisel gelişim, resim ve koçluk eğitimlerim ile; almış olduğum yaratıcılık, mitoloji, Jung Psikoloji’si, liderlik, zihin yönetimi, enerji ve beden çalışmalarını kullanarak danışanlarımın önlerinde oluşturdukları engelleri aşmalarını, gerçekleri ile tanışmalarına, istedikleri yaşamı ve işi yaratmalarına yardımcı oluyorum.

Çalışmalarımı takip etmek isterseniz sizlerle aşağıdaki sosyal medya hesaplarımdan bağlantı kurmaktan memnuniyet duyarım:

Linkedin'den bağlantı için https://www.linkedin.com/in/nilgunyetis/

İnstagram: https://www.instagram.com/nilgun.yetis/

Çalışmalarımı incelemek, yazılarımı okumak için web sitemi ziyaret edebilirsiniz.. www.nilgunyetis.com

Youtube kanalıma abone olarak yayınlarımı takip etmek için: https://www.youtube.com/channel/UCkkt4Qq0jfDg6-CIU0zmpsA

Linkedin Dönüşüm Liderleri Grubuma katılmak için: https://www.linkedin.com/groups/13504077/

BİLETLER:

1 - Biletino Fırsat Bileti - 40 TRY

2 - Genel satış - 65 TRY

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT