Para ve Zaman Yönetimi

Para ve Zaman Yönetimi

Tarihler: 14 Şubat 2021 Pazar ~ 14 Şubat 2021 Pazar 14 Şubat 14:00 - 14 Şubat 16:00

Yer: Zoom

BİLET AL

Ücret: Genel Satış - 85 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 14, 2021 ~ Şub 14, 2021

Kimimiz para eksikliğinden, kimimiz de parası olup zaman yetersizliğinden şikayetçi.  Ya da paranın ve zamanın geldiği gibi gittiğinden. Tanıdık geliyor mu size? Kimimiz için de bu iki alan da örtülü iki büyük alandır. Konuşmak bile istemeyiz. Ya bu ikisi aslında birbiri ile çok ilgili ise? Dijitalleşmenin yanında, pandemi ile değişen yaşama ve iş yapış şekillerimiz para kazanmamızı önemli derecede etkiliyor. Bu etkilerin üzerine nasıl çıkabiliriz? Yeni dönemlere geçtiğimiz bu günlerde zaman ve para algınızı güncellemeye ne dersiniz? 

Atölyede bakacağımız konular:

- Para ve zaman kavramı nedir? Kökenleri.

- Para sizin için ne demek? 

- Para ile sorunlarınızın kökleri nereden geliyor?

- Zaman Sizin için ne demek?

- Zamanı nasıl etkin kullanırsınız?

- Para ve zamanın bağlantısı nedir?

-  Para ve zamanın size yetmesini ve artmasını nasıl sağlarsınız?

Anda dönüşüme hazır olun..

Hem bilgilenme, hem de küçük koçluk uygulamaları ile anda dönüşmeye hazırsanız bu etkinlik tam size göre. Sadece siz gelmeyin arkadaşınızı da getirin. 

Çalışma sırasında not defteri, kalem, bir miktar kağıt ve bozuk para ile katılın...

Nilgün YETİŞ- Dönüşüm Koçu

www.nilgunyetis.com

Linkedin- https://www.linkedin.com/in/nilgunyetis/  Web sitesi: www.nilgunyetis.com

Atölye Lideri:

Nilgün YETİŞ kimdir?;

Ben bir Uçak Mühendisiyim ve Dönüşüm ve Yönetici Koçuyum. Yazmayı severim. Vakit buldukça resim yaparım, farklı yemekleri icat etmeyi severim. 

Hayalindeki anlamlı yaşamı iş ve yaşamı tasarımında ve gerçekleştirmende sana yardımcı olan bir kolaylaştırıcıyım.

En önemli yeteneklerimden biri insanların içindeki görünmeyen, açığa çıkmamış potansiyellerini görmek, açığa çıkarmalarına yardımcı olmak ve daha yüksek bir yerden performans göstererek, daha mutlu, keyifli bir hayat yaratmalarına katkıda bulunmak.

2006'dan itibaren kendime kişisel gelişim konularında yatırım yaptım, Kuraldışı Atölye çalışmaları ve arkasından 1.5 yıl Şiddetsiz İletişim Liderlik çalışmalarına katıldım. Dönüşüm Koçluğu yolculuğum 2011'den iş yaşamında iyi konumda olmama rağmen mutlu hissetmem ve yaratıcılığımı kullanamadığımı görmem ile Jung Koçluğu eğitimini almam ile başladı. Amerika'dan 1.5 yıl katıldığım Dönüşüm koçluğu eğitimi yanında dünyaca ünlü hocalardan da eğitimler aldım, programlarını takip ettim ( Bob Proctor, Ann Wilson, Marshall Goldsmith ..gibi) Parasal bilinç ile ilgili çeşitli programlara katıldım ve olayın çok boyutlu olması ve insanın hayatını, kararlarını çok etkilemesi bu konuda çalışmalar yapma isteği uyandırdı. Sitemden ulaşabileceğiniz ayrıca 6 haftalık online "Parasal Bilinç Eğitimi" programım da bulunmaktadır.

23 yılı aşkın şirket kurulumu, yöneticilik & liderlik deneyimim, kişisel gelişim, resim ve koçluk eğitimlerim ile; almış olduğum yaratıcılık, mitoloji, Jung Psikoloji’si, liderlik, zihin yönetimi, enerji ve beden çalışmalarını kullanarak danışanlarımın önlerinde oluşturdukları engelleri aşmalarını, gerçekleri ile tanışmalarına, istedikleri yaşamı ve işi yaratmalarına yardımcı oluyorum.

Linkedin bağlantılarım: https://www.linkedin.com/in/nilgunyetis/

https://www.linkedin.com/company/7972043/ 

İNstagram Bağlantı: https://www.instagram.com/nilgun.yetis/ 

Atölye Hakkında

Atölyemiz, 14.00 – 16.00 saatleri arasında gerçekleşecektir.

Zoom platformu üzerinden sunduğumuz online atölyemiz için kaydınızı yaptıktan sonra, etkinlik için bağlanacağınız link ve online deneyim hakkındaki faydalı ön bilgiler, etkinlikten önce e-posta adresinize gönderilecektir.

BİLETLER:

1 - Genel Satış - 85 TRY

2 - Biletino Fırsat Bileti - 65 TRY
08.02.2021 'e kadar alımlarda 60 TL

3 - mail list - 55 TRY
Nilgün Yetiş Abone listesinde olanlar için

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT