Raverland Open Air Series

Raverland Open Air Series

Tarihler: 02 Temmuz 2021 Cuma ~ 05 Temmuz 2021 Pazartesi 02 Temmuz 09:00 - 05 Temmuz 12:00

Yer: Suna Village

BİLET AL

Ücret: FOREST VIEW STANDARD ROOM - DOUBLE / SOLD OUT - 2255 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Tem 2, 2021 ~ Tem 5, 2021

Electro Fusion Turkey RAVERLAND serisi başlıyor.


Plur Event sunumu ile nefes alma vakti!
Kalabalıktan uzak, müziğin ritmiyle doğanın kalbinin buluştuğu bir etkinlik serisi ile karşınızdayız. Zorlu bir kış döneminin ardından, artık nefes alma vakti diyoruz. Sabahları nehir ve kuş sesleriyle uyandığınız, günün devamında ise 2 farklı stage de tarzının en iyi sanatçıları ile müziğe doyup, bol bol toprağa basabileceğiniz bir alandayız. Sizler için özel olarak hazırladığımız akşam yemeği konseptleri ile yemek yerken bile çok eğleneceksiniz! Üstelik Slackline, Sunset Happy Hours ve Yoga etkinlikleriyle birlikte; 3 gece şehirden uzak, kendinize ve müziğe yakın, doğayla iç içe bir seri sizleri bekliyor.

Fiyatlar 3 günlük oda + açık büfe kahvaltı kişi başı fiyatlardır.

-Oda fiyatlarına etkinliğe katılım dahildir.

- Etkinlik açık havada gerçekleştirilecektir.

     3 Günlük Kombine Giriş Ücreti: 450 ₺

3 Günlük Çadır Konaklama Ücreti: 750 

                       Günlük Giriş Ücreti: 200 ₺

 

-Günlük giriş fiyatlarına kahvaltı dahil değildir.

-Günlük giriş yapacak misafirlerimiz için etkinlik alanına giriş saati sabah 11:30 çıkış saati ise akşam 00.00 olarak belirlenmiştir.

-Çadır konaklama ücreti 3 gün için belirlenmiştir. Fiyata her gün açık büfe kahvaltı dahildir.

-Organizatör, çadır kiralaması yapmamaktadır. Çadır konaklama için misafirlerimiz kendi çadırlarını getirmekle yükümlüdür.

 

Şartlar

- Katılımcı, kendisinin ve adlarına hareket ettiği diğer katılımcıların bilgilerinin doğru olarak verilmesi ve sözleşmeye işlenmesinden sorumludur. Kimlik ve iletişim bilgilerinin hatalı bildirilmesi nedeniyle meydana gelebilecek neticelerden Electro Fusion Turkey ve Plur Events sorumlu değildir.

- Katılımcı rezervasyon esnasında belirtilen irtibat bilgilerinden kendisine ve tüm katılımcılara ulaşılacağını kabul beyan ve taahhüt eder.

-Etkinlik tarihine 6 iş günü kala yapılacak herhangi bir iptal talebinde bilet tutarının %50'si iade edilecektir.

- Otele check-in saati en erken 09:00 , check-out saati en geç 12:00’dir.Check-in esnasında katılımcı, otele kimlik bilgilerini ve hes kodunu paylaşmayı kabul eder.

- Katılımcı Covid-19 kapsamında alınan kurallara uyacağını kabul eder.

- Etkinlikte kadın – erkek dengesi gözetilecektir.

- Etkinlik alanına dışarıdan her türlü yiyecek, içecek ve açık sigara paketi getirmek kesinlikle yasaktır.

- Etkinlikte katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı etkinliğe ait olup katılımcı, etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul eder.

- Doğal Afetler ( deprem, sel, yangın, heyelan vb. ) olağanüstü haller (sıkıyönetim, sokağa çıkma yasağı ilanları, genel grev, terör, otel, havaalanı baskınları, uçak ele geçirmeler, savaş, kargaşa vb.), halk hareketleri (grev, miting, yürüyüş, yol kapanması vb.), devletlerarası gerginlik, diplomatik kısıtlamalar, sağlık sorunları (salgın hastalık, karantina, dünya genelinde bir hastalık vb...), hava muhalefeti (kar yağışı, tipi, sis, fırtına, yıldırım düşmesi vb.) gümrük rejimi değişiklikleri veya ulaşım sektöründeki genel kısıtlamalar ile havayolu, tren, deniz veya karayolu ulaşım firmalarından herhangi birinin iflası veya tasfiyesi gibi özel kısıtlamalar ve bunlar dâhil ama bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi diğer bir sebepten doğrudan veya dolaylı olarak, Electro Fusion Turkey ve Plur Events’in kusuru bulunmayan veya öngörülemeyecek her türlü olumsuzluğun yaratacağı sonuçlardan doğan hiçbir zarar veya ziyandan Electro Fusion Turkey ve Plur Events  sorumlu olmayacağı gibi, Electro Fusion Turkey ve Plur Events  bu sebeplerden ötürü yükümlülüklerini ifa edememesinden veya yükümlülüklerinin ifasındaki aksaklıklardan sorumlu tutulamaz ve Electro Fusion Turkey ve Plur Events’e maddi ve manevi sorumluluk yüklenemez.

- Katılımcı, etkinliğe devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, etkinliğin başlamasından en az 7 gün önce etkinlik düzenleyicisine bildirimde bulunarak sözleşmeyi, etkinlik açısından geçerli tüm koşulları yerine getiren üçüncü bir kişiye devredebilir. Ancak Devir işleminde satın alınmış olan etkinlik ilgili iptal ve değişiklik kuralları aynen uygulanır varsa cezalar katılımcıya yansıtılır.Etkinlik sözleşmesini devreden ve devralan, Electro Fusion Turkey ve Plur Events’e karşı bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ek masrafların ödenmesinden müteselsilden sorumludur.Devir işlemi, sözleşmeyi devir alanın devir aldığı tarihteki sitede belirtilen güncel fiyatlardan gerçekleştirilecektir.

- Katılımcı organizasyon alanında , kendi odasında veya ulaşım araçlarında meydana getirdiği hasarları koşulsuz şartsız ödemeyi kabul eder.

- Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara iadesini yapmadan etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir. - etkinlik için rezervasyon yapan katılımcılar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi iadesi de yapılmayacaktır.

- Electro Fusion Turkey ve Plur Events organizasyon içeriğinde, kurallarında ve işleyişinde değişiklik yapma, organizasyonu ipt

BİLETLER:

1 - FOREST VIEW STANDARD ROOM - DOUBLE / SOLD OUT - 2255 TRY
FOREST VIEW STANDARD ROOM - DOUBLE / SOLD OUT

2 - FOREST VIEW STANDARD ROOM - TRIPLE / SOLD OUT - 1505 TRY
FOREST VIEW STANDARD ROOM - TRIPLE / SOLD OUT

3 - RIVER VIEW STANDARD ROOM - SINGLE / SOLD OUT - 4805 TRY
NEHİR MANZARALI STANDART ODA / SOLD OUT

4 - RIVER VIEW STANDARD ROOM - DOUBLE / SOLD OUT - 2405 TRY
NEHİR MANZARALI STANDART ODA / SOLD OUT

5 - DELUXE VILLA - SINGLE / SOLD OUT - 5105 TRY
HAVUZLU ORMAN MANZARALI ODA / SOLD OUT

6 - DELUXE VILLA - TRIPLE - 1705 TRY
HAVUZLU ORMAN MANZARALI ODA

7 - SUPERIOR VILLA - DOUBLE / SOLD OUT - 2705 TRY
HAVUZLU VE NEHİR MANZARALI / WITH POOL AND RIVER VIEW / SOLD OUT

8 - 3 DAYS DAILY ENTRY (3 GÜNLÜK GİRİŞ) - KOMBİNE - 455 TRY
3 GÜN BOYUNCA ETKİNLİK ALANINA 09:00-00.00 ARASINDA GİRİŞ HAKKI.

9 - DAILY ENTRY (GÜNLÜK GİRİŞ) - 205 TRY
ETKİNLİK ALANINA 1 GÜNLÜK GİRİŞ HAKKI / "11.30.00-00.00"

10 - 1+1 STAGE VILLA - DOUBLE / SOLD OUT - 4805 TRY
1+1 STAGE VILLA - DOUBLE / SOLD OUT

11 - 1+1 STAGE VILLA - TRIPLE / SOLD OUT - 3205 TRY
1+1 STAGE VILLA - TRIPLE / SOLD OUT

12 - 1+1 STAGE VILLA - 4 PERSON - 2405 TRY
1+1 STAGE VILLA - 4 PERSON

13 - 3 DAYS CAMPING PER PERSON (3 GÜN KİŞİ BAŞI ÇADIR KONAKLAMA) - 755 TRY
3 GÜN KİŞİ BAŞI ÇADIR KONAKLAMA + KAHVALTI

14 - 1 DAY CAMPING PER PERSON (1 GÜN KİŞİ BAŞI ÇADIR KONAKLAMA) - 305 TRY
1 DAY CAMPING PER PERSON (1 GÜN KİŞİ BAŞI ÇADIR KONAKLAMA)

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT