Sanat Kritik-Editörlüğe Giriş

Sanat Kritik-Editörlüğe Giriş

Tarihler: 16 Mart 2021 Salı ~ 06 Nisan 2021 Salı 16 Mart 18:30 - 06 Nisan 21:30

Yer: Zoom

Ücret: Sanat Kritik Atölyeleri - 355 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 16, 2021 ~ Nis 6, 2021

SANAT KRİTİK ATÖLYELERİ

Editörlüğe Giriş

Bu atölyenin amacı, yayınevi ve dergi editörlüğünün temel kazanımlarını katılımcılarla paylaşmaktır. Atölye 4 hafta devam edecek ve toplam 12 saat sürecektir.

Online yürütülecek olan atölye 4 hafta devam edecek ve toplam 12 saat sürecektir. Kontenjan sınırlaması: Sınırlama yoktur. Atölye en az 10-15 kişilik bir grup ile açılacaktır. Atölye ücreti 350 TL, öğrenci ve öğretmenler için 300 TL'dir. Atölye, 2 Mart-23 Mart 2021 tarihleri arasında Salı günleri 18:30-21:30 saatlerinde yapılacaktır. Atölyeler hakkında ayrıntı bilgi almak için atolye@sanatkritik.com adresinden bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Editör Ceyhan Usanmaz: Yaklaşık 20 yıldır yayıncılık sektöründe, 2001-2010 yılları arasında aylık kitap ve eleştiri dergisi Virgül'ü çıkaran ekip arasında yer aldı. Aynı dönemde Kanat Kitap'ın kurucu editörlerinden biri olarak çalıştı. SabitFikir dergisinin genel yayın yönetmenliğini üstlendi. Can Çocuk Yayınları'nın basınla ilişkiler projelerini yürüttü. Remzi Kitabevi, Everest Yayınları, Okuyan Us gibi çeşitli yayınevlerinde editörlük/redaktörlük desteğinde bulundu; şu sıralar da Arketon ve Koç Üniversitesi Yayınları için devam ediyor. Ayrıca Açık Radyo'da haftalık "Bu Köşe Kitap Köşesi" ve "Dünyanın Cazı" programlarını hazırlayıp sunuyor.

BİLETLER:

1 - Sanat Kritik Atölyeleri - 355 TRY
Sanat Kritik-Editörlüğe Giriş

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT