Süreç Yönetimi ve Verimlilik

Süreç Yönetimi ve Verimlilik

Tarihler: 29 Ocak 2022 Cumartesi ~ 29 Ocak 2022 Cumartesi 29 Ocak 10:00 - 29 Ocak 22:30

Yer: Zoom

Ücret: webinar - 590 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 29, 2022 ~ Oca 29, 2022

İnovatif bakış açısı ile profesyonel dünyada geçerli bilgilere dayalı olarak hazırlanan bu eğitim programı, katılımcıların liderlik kabiliyetlerini geliştirmeyi ve yöneticilik vizyonlarına değer katmayı hedeflemektedir.

Günümüzdeki işletmelerde uzmanlıklar ile birlikte yöneticilik pozisyonları da tanımlanmaktadır. Yönetici pozisyonlarında çalışacak kişilerin, pozisyonun gerektirdiği işleri yapabilmeleri ve kendilerine bağlı kişileri idare edebilmeleri gerekmektedir.

İyi bir yöneticilik için ise yönetim biliminde tanımlanan temel yaklaşımların bilinmesi gerekir. Bu programın amacı firmalarda yönetici pozisyonunda olan veya yönetici adayı olan kişilere, insan yönetiminde ve işlerin yönetiminde temel bilgileri aktarabilmektir. Katılımcıları yöneticilik konusunda eğitmek ve bilinçlendirmektir.

Eğitim İçeriği ve Konu Başlıkları:

*Bir Sürecin Karakteristikleri,
*Süreci Anlamak,
*Süreci Tanımlamak,
*Süreç Kontrolü,
*Süreç Analizi,
*Bir Süreci Değerlendirmek ve Geliştirmek,
*Yeni Bir Süreci Tasarlamak,
*Süreç’te Ölçüm,
*Bir Sürecin Verimliliğini Arttırmak,
*Süreç Yönetimi ile Verimliliği arttırmak
*Kıyaslama (Bencmarking),
*Süreç Değerlendirme ve Geliştirme Uygulaması

Konuşmacı

Berrin Yangınözü
Yönetim Danışmanı ve Eğitmen

Kısa Özgeçmiş:
9 Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliğini ilk 4 senede tamamlayarak, Mühendislik fakültesini 2.cilikle bitirdi. Kanada Newfoundland ve Hong Kong Üniversitesinde Burslu okuma fırsatı yakaladı.

Dünyanın jeoloji ve jeofizik konusunda çok başarılı bilim insanları ile çalışıp Tibet’te çalışan ilk bayan bilim kadını ünvanını aldı.

Praktiker/Metro AG bünyesine sektörden olmayıp dışarıdan katılan ilk bayan satınalma müdürü ünvanını alarak ve kısa sürede gelecek vaat eden yöneticiler klasmanına girerek Boğaziçi Üniversitesinde MBA yapma fırsatı yakaladı.

Bursa’da ilk yerel yapı maket açılışı ve danışmanlığı yaptı. Koçtaş Grubuna dışarıdan alınan ilk mağaza-operasyon Müdürü oldu.

Best Buy TR operasyonunda İzmir’de açılan ilk mağazasında Genel Müdür ünvanını alarak BB kültürünün, ekip oluşturulması ve eğitim aşamalarında görev aldı.

Şimdi, belirli kuruluş ve yöneticilere Perakende konusunda danışmanlık; Uluslar arası ve Türkiye de bireysel ve Kurumsal Koçluk Sertifikasyon Programlarında Öncü Kurum Livcon’un ilk Advanced Master-premium ve kurumsal mentörlerindendir.

Kurumsal-Bireysel Koçluk, küçük ve Orta ölçekli şirketlerde kurumsallaşma, markalaşma ve 1.-2. kuşak çalışmaları yönetici ve danışmanlığı, kurumsal iç yönetim danışmanlığı, İzmir Ekonomi Üniversitesi PT öğretim üyeliği (organizasyon, yönetim , satış, pazarlama, iletişim ve perakende konularında) yapmaktadır.

Türkiye Perakendeciler Derneği Federasyonu- EGE PERDER eğitmenliği, Market ve Mağaza dergisi, Peratrend ve Perakende.org portallarında uzmanlık alanı olan perakende ile ilgili köşe yazarlığı yapıyor.

BİLETLER:

1 - webinar - 590 TRY
zoom

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT