Vuca Liderliği

Vuca Liderliği

Tarihler: 04 Aralık 2020 Cuma ~ 04 Aralık 2020 Cuma 04 Aralık 20:00 - 04 Aralık 21:30

Yer: Zoom

BİLET AL

Ücret: Vuca Liderliği - 65 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 4, 2020 ~ Ara 4, 2020

Olağanüstü dönemler olağanüstü liderler çıkarır

İş hayatı ve toplum için son derece önemli olayların yaşandığı bir dönemden geçiyoruz. Yaşadıklarımızın gelip geçici şeyler olmadığını da öğrendik. Bu kriz ortamları ile birlikte VUCA kavramı ile tanıştık. 

İçinde yaşadığımız dönemin değişken, belirsiz, karmaşık ve muğlak dünyasında başa çıkmamız gereken problemler sürekli değişiyor. Artık çok iyi biliyoruz ki; bu değişime uyum sağlayabilenler geleceğimizi tasarlayacaklar.

VUCA [ V (Volatility - Kaygan), U (Uncertainty - Kararsız), C (Complexity - Karmaşık), A (Ambiguity - Belirsiz)] kelimelerinden oluşan bir kavramdır. Karşımıza çıkan olağan dışı durumlar bağlamında iş yapış yöntemlerimizden liderlik tarzımıza kadar bildiğimiz her olgu yenileniyor.

Sohbetimizde örneklerle VUCA dünyasını anlatacak, işimize, özel hayatımıza ve ekosisteme olan etkisini değerlendireceğiz.

Bu interaktif seminerde konuşmacımız VUCA Liderliği ile ilgili örnekler vererek olağanüstü dönemlerde etkin liderlik becerilerinin nasıl kullanılması gerektiğini paylaşacaktır.

BİLETLER:

1 - Vuca Liderliği - 65 TRY

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT