Yeni Dünya Kavramları

Yeni Dünya Kavramları

Tarihler: 22 Şubat 2021 Pazartesi ~ 02 Mart 2021 Salı 22 Şubat 21:00 - 02 Mart 21:00

Yer: WhatsApp, Zoom

Ücret: Eğitim - 155 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 22, 2021 ~ Mar 2, 2021

Teknolojinin hızla ilerlemesi ile büyük dijital dönüşümlerin yaşandığı bu yüzyıllarda ihtiyaçlar, ürünler ve hizmetler de hızlıca farklılaşmaya başlamıştır. Kişilerin varlığını gösterebilmesi ve talep edilene hızlı dönüşümlerle cevaplar verilmesi gerekmektedir. Yeni Dünya Kavramları ile kişiler, kurumlar yarattıkları değerleri sürdürülebilir hale getirir, dijital dönüşümün yarattığı her farkın takibiyle kültürel dönüşümü misyonunun bir parçası haline getirerek bilgilerini güncel tutabilir.

Shiftedminds Eğitim Platformu olarak alanında uzman olan, uzun yıllar kurumsal hayata ve bireylere eğitimler vermiş Dr. Hakan Tetik ve Gülferi Yıldırım ile tasarladığımız "Yeni Dünya Kavramları" eğitimi ile dönüşen dünyanın ihtiyaçlarını ve neler yapılması gerektiğini programladık, sizler için farkındalık/giriş eğitimi olarak tasarladık.

Açılış Webinarı: 22.02.2021 Pazartesi, Saat:21:00 

                          Eğitim akışı, metodolojisi hakkında bilgilendirme ve katılımcılar ile tanışma.

Eğitmenler: Dr. Hakan Tetik ve Psikoloji - Nörobilim/Psikoloji Uzmanı Gülferi Yıldırım 

Dijital Eğitim İçeriği

 1. Gün: 23.02.2021 Salı - Endüstri 4.0
 2. Gün: 24.02.2021 Çarşamba - Toplum 5.0
 3. Gün: 25.02.2021 Perşembe - Veriye Dayalı Yönetim
 4. Gün: 26.02.2021 Cuma - Yapay Zekâ
 5. Gün: 27.02.2021 Cumartesi - Block Chain (Kripto Para)
 6. Gün: 28.02.2021 Pazar - Dönüşen Dünyanın Yarattığı Kaygılar
 7. Gün: 29.02.2021 Pazartesi - Dijital Bağımlılık

Kanış Webinarı: 02.03.2021 Salı, Saat:21:00 

1 hafta boyunca dijital olarak işlenen eğitim başlıkları kapanış webinarında daha geniş hali ile işlenecek, katılımcılar webinarda 1 hafta boyunca işlenen başlıklar hakkındaki sorularını sorabilecektir.

Eğitmenler: Dr. Hakan Tetik ve Psikoloji - Nörobilim Uzmanı Gülferi Yıldırım 


Kazanımlar

 •     Kişiler, yeni yüzyılın temel bilgi ve kavramlarına hakim olur.
 •     Verilen tüm bilgiler örneklerle somutlaştırılarak kişiler için daha anlaşılır hale getirilir.
 •     Yeniliklerin getirmiş olduğu kaygılar ortadan kaldırılır ve kişilerin yeni yüzyıla entegrasyonu sağlanır.
 •     Yeni dünya kavramlarının iş dünyasına nasıl fayda sağlayacağı aktarılır.

Program İçeriği ve Akışı

Shiftedminds Yeni Nesil Teknolojik Eğitim Platformu olarak yeni yüzyılın hızının ve beklentisinin oldukça yüksek olduğunun farkındayız. Bu argümanları bir araya getirerek gördük ki eğitim almak isteyen fakat buna çok fazla zaman ayıramayan, doğru ve güncel bilgiye hızlı bir şekilde ulaşamayan kişiler ve kurumlar mevcut. Buradan yola çıkarak kişilerin ve kurumların kolay erişebileceği, günlük yaşam akışını bozmayacak şekilde bilimsel bilgiyi net ve güncel hali ile WhatsApp’a göre uyarladık. Başlatmış olduğumuz WhatsApp Eğitimlerimiz kişilerin istediği zamanda ve istediği yerde ulaşımı kolay olacak şekilde dizayn edilmiştir.

Eğitim programımız 7 gün WhatsApp dijital eğitim içeriklerinden ve 2 gün webinar eğitiminden oluşmaktadır. 7 gün boyunca "Yeni Dünya Kavramları" eğitim içerikleri sizlerle kapalı whatsapp grubundan bilgiler ile belirlenmiş zaman aralıkları ile paylaşılacaktır. 

Tüm Whatsapp eğitim içeriklerimiz, Akademus Eğitim Danışmanlık kurucusu stratejist Dr. Hakan Tetik, Nöro Sağlık Beyin Araştırmaları kurucusu Dr. Kerem Dündar ve Mutlu İnsan Akademisi kurucusu Psikoloji ve Nörobilim uzmanı Gülferi Yıldırım tarafından hazırlanmıştır.

Program İçeriği Hakkında Önemli Bilgiler

Shiftedminds Yeni Nesil Teknolojik Eğitim Platformu olarak yeni yüzyılın hızının ve beklentisinin oldukça yüksek olduğunun farkındayız. Bu argümanları bir araya getirerek gördük ki eğitim almak isteyen fakat buna çok fazla zaman ayıramayan, doğru ve güncel bilgiye hızlı bir şekilde ulaşamayan kişiler ve kurumlar mevcut. Buradan yola çıkarak eğitime katılan kişilerin, günün istediği saatinde bu içeriklere bakabileceği, kendi eğitim zamanını ve modelini kendine uyum sağlayacak şekilde düzenleyebileceği şekilde WhatsApp’a göre uyarladık. Başlatmış olduğumuz WhatsApp Eğitimlerimiz kişilerin istediği zamanda ve istediği yerde ulaşımı kolay olacak şekilde dizayn edilmiştir.

➢ Eğitimimiz de webinarlar için "Zoom" programı kullanılmaktadır. Katılım Linki whatsapp üzerinden sizlerle paylaşılacaktır. 

➢ Whtasapp üzerinden sizlere ileteceğimiz eğitim dökümanlarımız belli bir akışta gelmektedir, animasyonlaştırılmış eğitim videoları, eğitmenlerimizin videoları, günün konusuyla ilişkili soru kartımız, tekrar kartımız ve açık kaynak paylaşılacaktır.

➢ Whatsapp eğitim grunumuz kapalı bir grup olacaktır ve modoretör tarafından yönetilecektir. Gruba dışardan mesaj atmanız mümkün değildir. 

➢ Soru kartına cevaplarınızı ve aklınıza takılan soruları özelden modoretöre dilediğiniz saatte iletebilirsiniz.

➢ 7 günlük whatsapp eğitimi sonunda Dr. Hakan Tetik ve Gülferi Yıldırım ile gerçekleştireceğimiz eğitim webinarında whatsapp üzerinden görmüş olduğunuz eğitim içeriklerinin geniş hali sizlere anlatılacak ve sorularınız yanıtlanacaktır. 

➢ Katılımcı günün istediği saatinde whatsapp üzerinden paylaşılan eğitim içeriklere bakabilir, eğitim zamanını ve modelini kendine uyum sağlayacak şekilde düzenleyebilir.

➢ Eğitimimize dünyanın her yerinden katılabilir, tüm eğitim içeriklerine ömür boyu erişim sağlayabilirsiniz.

<

BİLETLER:

1 - Eğitim - 155 TRY
Shiftedminds olarak değişen ve dönüşen dünyanın kurumlardan, takımlardan ve bireylerden beklentilerinin farkındayız. Eğitimlerimizin tamamı Dünya Ekonomik Forumun yayınlamış olduğu yeni yüzyıl yetkinliklerini temel alarak hazırlanmıştır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Çocuk Oyunları Dans Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT