Alternatif Medya Şenliği

Tarihler: 16 Ekim 2011 Pazar ~ 16 Ekim 2011 Pazar 11:00 - 24:00

Yer: Yeşil Ev

Adres: İstiklal Cad. Daracık Sok. Beyoğlu / İstanbul Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 244 77 80

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 16, 2011 ~ Eki 16, 2011

Yeşil Gazete, 16 Ekim'de Alternatif Medyayı tartışmak için bir şenlik düzenliyor.

İnternetten yayın hayatını sürdüren Yeşil Gazete, dünyada etkinliğini giderek arttıran alternatif medya konusunu hem masaya yatırmak hem de ülke içerisindeki alternatif medya ağlarını bu şenlik kapsamında bir araya getirmek gayesi ile 16 Ekim'de Alternatif Medya Şenliği düzenliyor.

Söyleşilerin ve şenlik etkinliklerinin herkese açık olacağı organizasyon hakkında daha fazla bilgiye, alternatifmedyasenligi.wordpress.com adresinden ulaşılabilir. Şenlik mekânında stant açmak, düzenlenecek panellere tartışmacı olarak katılmak ya da şenlikte gönüllü olarak görev almak isteyenler, etkinliğin web adresindeki katılım formunu doldurarak şenlik koordinatörlerine gönderebilirler.

Alternatif Medya Şenliği 16 Ekim Pazar günü 11:00 - 24:00 saatleri arasında İstiklal Caddesi Daracık Sokakta bulunan otopark alanında düzenleniyor. Mekân aynı zamanda Yeşil Ev'in yanında bulunan otopark alanı olarak da biliniyor.

Peki, Şenlik Programında Neler Var?

12:00-13:15- Medya Okuryazarlığı (Moderatör: Nadire Mater)
13:30-14:45- Yeni Medya Düzeni (mi?) (Moderatör: Tolga Çevikel)
15:00-16:15- İnternet Sansürü (Moderatör: Avniye Tansuğ)
16:30-17:45- Medyada Nefret Söylemi (Moderatör: Yasemin İnceoğlu)
18:00-19:15- Dijital Aktivizm (Moderatör: Alper Akyüz ve Erkan Saka)

Yeşil Ev'in içerisinde gerçekleştirilecek paneller sırasında şenlik mekânında stant açan alternatif medya portalları hem birbirleri ile irtibata geçme hem de şenliği ziyaret edenlere kendilerini tanıtma imkânını bulacaklar.

Sokak sanatçıları Şafak Yüreklik ve Bülent Develi ise gün içinde yapacakları performanslar ile alternatif medya şenliğine alternatif bir bakış açısı kazandıracaklar.

Alternatif Medya Şenliği şenlik alanında 20:30 itibarı ile sahne alacak olan Serbest Radikaller grubunun konserinin ardından sona erecek.

Alternatif Medya Şenliği

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT