Kel Şarkıcı

Tarihler: 11 Aralık 2019 Çarşamba ~ 11 Aralık 2019 Çarşamba Saat 20:30

Yer: Moda Sahnesi

Ücret: Tam: 50.00 TL, Öğrenci: 35.00 TL

Nereden Alınır: http://www.tasrakabare.com/tr/bilet-satis/

Adres: Caferağa Mah., Halil Etham Sok No:34 Kadıköy İstanbul

Telefon: 0216 330 58 01

Faks: 0216 330 58 02

Web: http://www.modasahnesi.com/

E Posta: bilgi@modasahnesi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 11, 2019 ~ Ara 11, 2019

Taşra Kabare, yeni tiyatro sezonuyla birlikte 1 Ekim’de Kadıköy’de açılan eğlence ve sanat merkezine Eugène Ionesco’nun ‘Kel Şarkıcı’ adlı oyununun kabare uyarlamasıyla ‘merhaba’ diyor. Kel Şarkıcı kabare oyunu ve ardından Kel Şarkıcı Orkestrası her Perşembe Taşra Kabare'de!

Serpil Göral yönetiminde sahnelenecek olan oyun, tuhaf garsonların, içki ve yemek servis etmek için hazır beklediği ama yüzyıllardır tek müşterinin uğramadığı, tekinsiz bir kabarede başlıyor. Dengesiz bir bar patroniçesinin, yıllar önce hazırladığı ve mekandaki sineklere oynatmak istediği bir oyun vardır: Ionesco'dan 'Kel Şarkıcı’. Oyun, orkestra, yemekler, içkiler hazırdır ama ne gelen vardır ne de giden… Umutlarının tükendiği o gecelerden birinde, nasıl olduysa, içeri müşteriler doluşur. Müşterileri izleyiciye, sinekleri oyuncuya, içkileri kahkahaya, umutsuzluğu 'oyun'a çeviren bu temaşanın nasıl tamamlanacağını ise kimse bilmemektedir.

Seyirciyi şarkılı ve danslı rengarenk bir eğlencenin içine sokan oyunda, Cemal Toktaş, Mehmet Akif Kızışar, Nergis Öztürk, Onur Dikmen, Onur Mahir, Serpil Göral ve Yeliz Kuvancı rol alıyor. Müzikleri Erkan Karaosman, kostüm ve dekoru Hilal Polat, dansları Muhammet Uzuner, ışığı Utku Kara tarafından tasarlanan ‘Kel Şarkıcı’, Ekim ayı boyunca Taşra Kabare’de izlenebilecek. Biletler tasrakabare.com’dan ve Taşra Kabare gişelerinden satın alınabilir.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.