24. Uluslararası Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı

Tarihler: 17 Ocak 2013 Perşembe ~ 20 Ocak 2013 Pazar

Yer: CNR EXPO

Adres: CNR Expo Fuar Merkezi Yeşilköy Bakırköy İstanbul

Telefon: 0212 465 74 74

Faks: 0212 465 74 76

Web: http://http://www.cnrexpo.com

E Posta: info@cnrexpo.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 17, 2013 ~ Oca 20, 2013

Sektörün Yıllardır Değişmeyen Tek Adresi

22 yıldan beri, Anne-bebek ve çocuk sektörünün önde gelen kuruluşlarının katılımıyla gerçekleştirdiğimiz fuarımızın, 24. sü 17 - 20 Ocak 2013 tarihinde İstanbul Fuar Merkezin'de açılıyor.

Yıllardır sektörün tek buluşma noktası olan fuarımız, bu yıl çok daha geniş bir katılımla, yurt içi ve yurt dışı ticari bağlantılarının yapıldığı, sektöre ve halka en yeni ve en modern ürünlerin sunulduğu önemli bir ticari platform olup, sizlere yeni pazarlara açılma konusunda geniş bir imkan sunacaktır.

Tekstilden mobilyaya, araç gereçten kozmetiğe, oyuncaktan gıdaya, Hizmet kuruluşlarından sağlık kuruluşlarına kadar pek çok sektörden firmalar ile alıcıları karşı karşıya getiren fuarımız, konunun önemi ve hassasiyeti bakımından, yazılı ve görsel basında geniş bir şekilde yer almaktadır. Ayrıca yurt içi ve yurt dışında yaptığımız tanıtım kampanyaları ile çok geniş bir pazarı sizlerle buluşturmak ve özellikle ihracat potansiyelimizi arttırmak konusunda önemli çalışmalar yapılmaktadır.

Bebek ve çocuk sağlığı konusunda yapılan paneller her yıl binlerce annenin birçok konuda bilgi sahibi olmasına, bilinçlenmesine yardımcı olmakta, sağlıklı bir gelecek için bir ışık olmaktadır.

Geçen yıl yapılan fuarımız yaklaşık 53,000 kişi tarafından ziyaret edilmiştir. Bu yıl çok daha geniş bir çapta hazırlanan tanıtım kampanyasıyla, daha geniş kitlelere ulaşmayı, daha büyük bir satış potansiyeline imkan yaratmayı hedeflemekteyiz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT