31. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı

Tarihler: 17 Kasım 2012 Cumartesi ~ 25 Kasım 2012 Pazar

Yer: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi

Adres: E – 5 Karayolu Üzeri, Gürpınar Kavşağı Büyükçekmece İstanbul

Telefon: 0212 867 11 00

Faks: 0212 886 93 99

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 17, 2012 ~ Kas 25, 2012

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile gerçekleştirilecek31. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 17-25 Kasım 2012 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi- Büyükçekmece’de düzenlenecek.

Onur Yazarı ve Tema Belli Oldu
Kitap Fuarları Danışma Kurulu tarafından alınan kararla yazar Sayın Gülten Dayıoğlu 31. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı “Onur Yazarı” olarak belirlenmiştir. Fuar süresince Gülten Dayıoğlu’un eserleri ve yazın hayatı üzerine söyleşi, panel gibi çeşitli etkinlikler düzenlenecek; çalışmalarından ve yaşamından kesitlerden oluşan özel bir sergi kitapseverlerle buluşacaktır.

Bu sene Kitap Fuarı’nın teması ise, İstanbul Kitap Fuarı Danışma Kurulu tarafından “Çocukluğum Yurdumdur-Çocuk ve Gençlik Edebiyatı” olarak belirlendi. İstanbul Kitap Fuarı, bu tema çerçevesinde yurt içi ve yurt dışından çok değerli yazarları, illüstratörleri konuk etmeye hazırlanıyor.

Onur Konuğu Hollanda
31. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı Onur Konuğu Hollanda olarak belirlendi. Türkiye ve Hollanda ilişkilerinin 400. yılı olması dolayısıyla İstanbul Kitap Fuarı’nda Hollanda edebiyatı ve kültürüne yakından tanıklık edeceğiz. 17-20 Kasım 2012 tarihleri arasında Uluslararası Salon’da fuara katılacak olan Hollanda’nın programında söyleşiler, paneller, illüstrasyon atölye çalışmaları, profesyonel buluşmalar ve bir de sergi de yer alıyor.

İstanbul Kitap Fuarı Onur Konuğu Hollanda
31. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 17-20 Kasım 2012 tarihleri arasında açık kalacak “Uluslararası Salon” bünyesinde 40 ülkeden yayınevi, telif ajansı, çevirmen editör ve ulusal katılıma ev sahipliği yapacak. Dört gün süresince uluslararası salon kapsamında sektörel ve profesyonel 35 etkinlik gerçekleştirilecektir.

Fuar Saatleri Değişti
31. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı hafta içi günlerde öğrenci ve okulların fuarı daha rahat ziyaret edebilmeleri için kapılarını bir saat erken açacak. Kitap fuarı, 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir. İstanbul Kitap Fuarı, kapanış günü olan 25 Kasım 2012 Pazar akşamı ise 19.00’da sona erecektir.

Yurt içi ve yurt dışından 600’ün üzerinde yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla düzenlenecek 31. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 22. İstanbul Sanat Fuarı-ARTİST 2012 ile eş zamanlı gerçekleştirilecektir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT