Adex (Reklam Endüstrisi ) Fuarı

Tarihler: 30 Eylül 2010 Perşembe ~ 03 Ekim 2010 Pazar

Yer: İstanbul Expo Center

Adres: Istanbul Dis Ticaret Merkezi Ataturk Havalimani Karsisi Yeşilyurt İstanbul

Telefon: 0212 465 03 03

Web: http://www.adexfuari.com/

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 30, 2010 ~ Eki 3, 2010

30 Eylül - 3 Ekim 2010 tarihleri arasında Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. hollerde birbirini bütünleyen Görsel İletişim ve Reklam Endüstrisi Teknolojileri Fuarı Adex ile LED Sistemleri, Teknolojileri ve Uygulamaları Fuarı Marmara Fuarcılık tarafından organize ediliyor.

Adex Fuarı Proje Yöneticisi Yeşim Çebi: "Adex`in bu yıl ilk yılı. Reklam endüstrisinde çokça kullanılan LED ürünlerinin bulunduğu LED Fuarı gibi Türkiye`nin konusundaki tek, ziyaretçisi oturmuş fuarı ile birlikte organize ediliyor olması katılımcılarımızın en büyük avantajı olacak. Hedefimiz fuarda reklam sektöründeki yeni teknolojilerin yanı sıra mevcut olan ürünlerin, reklam hizmeti veren ve bu hizmeti alanların yakından inceleyebileceği geniş kapsamlı, uluslararası bir fuar organize etmek. Yaptığımız tüm tanıtım çalışmaları, özellikle yurtdışı ayağı bu fuarın ilk yılı için en üst düzeyde devam ediyor. Kısa sürede sektör gittiği her yerde bizi görmeye başlayacak.” dedi.

ADEX`TE İLK YILINDA YURTİÇİ VE YURTDIŞINDA YOĞUN TANITIM ÇALIŞMALARI
Bu yıl ilki düzenlenecek olan Görsel İletişim ve Reklam Endüstrisi Teknolojileri Fuarı Adex için tanıtımlar hızla devam ediyor. Önde gelen sektör dergilerinde ilanları yayınlanacak olan fuar ile ilgili olarak bu sektörün en önde gelen üç sivil toplum kuruluşu ile görüşmeler yaparak ilk adımı attıklarını belirten fuarın proje yöneticisi Yeşim Çebi, en belirgin sonucu Uluslararası Reklamcılar Derneği ile yaptıkları görüşmeden aldıklarını belirtti. Dernek fuarın duyurusu konusunda destek verecek.

Reklam Verenler Derneği ile de yine sektörü yakından ilgilendiren ve Reklam Öz Denetim Kurulu ile birlikte sonbaharda yapılması hedeflenen bir çalıştay üzerine konuştuklarını söyleyen Çebi, henüz görüşme aşamasında olan bu çalıştayın fuar alanında yapılması ve Marmara Fuarcılık’ın gerekli salon ve teknik alt yapıyı üstlenme önerisinin yönetim kurulunda görüşüleceğini de sözlerine ekledi.

Fuarı yurtdışında yoğun bir şekilde tanıtan Marmara Fuarcılık Yurtdışı Satış Sorumlusu Sinan Solak: "Adex ile ilgili dünyanın bir çok yerindeki fuarları bu yıl ziyaret ediyoruz. Şu ana kadar Sign Dubai ve Sign China fuarlarında birebir görüşmeler yaptık, önümüzdeki dönemde IPEX, FESPA fuar ziyaretlerimizin yanında 18. Shangai Reklam Fuarı’nda da stand aldık, katılımcı olarak da tanıtımlarımıza bu fuarda devam edeceğiz." dedi. Çeşitli yurtdışı web portallarında da tanıtımı devam eden fuarın tanıtımlarından en önemlilerinden biri iş etkinliklerinin tanıtıldığı www.bvents.com da yapılıyor.

ADEX Fuarı 22 – 26 Haziran 2010 tarihleri arasında Almanya’nın Münih Kenti’nde düzenlenen FESPA Fuarı’nda tanıtılmıştır.

ADEX`E KOSGEB DESTEĞİ
Yurtiçinden Adex`e katılacak olan firmalar Kosgeb desteğinden faydalanabilecekler. 30 Eylül - 3 Ekim 2010 tarihleri arasında organize edilecek olan Adex Fuarı Kosgeb tarafından Yurtiçi İhtisas Fuarı kapsamında destekleniyor. Maddi olarak faydalanılacak olan bu destekte, en az 6, en fazla 40 m2`ye kadar, stand alanlarında, üst limit 60 TL olmak koşulu ile %60 destek alınabiliyor. Bu:
24 m2’lik bir alanda 1.440 TL,
40 m2’lik bir alanda 2.400 TL’nin KOSGEB tarafından ödenmesi anlamına geliyor.

Adex (Reklam Endüstrisi ) Fuarı

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT