Cebit Bilişim Eurasia

Tarihler: 07 Ekim 2008 Salı ~ 12 Ekim 2008 Pazar

Yer: Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi

Adres: E-5 Karayolu, Gürpınar Kavşağı 34522 Beylikdüzü, Büyükçekmece İstanbul Beylikdüzü İstanbul

Telefon: 0212 886 68 43 (70 hat)

Web: http://www.cebitbilisim.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 7, 2008 ~ Eki 12, 2008
2008 Avrasya Bilişim Başkenti İstanbul
Avrasya`nın en büyük iş ve teknoloji platformu CeBIT Bilişim Eurasia, artan forum alanları, zirveleri, tematik bölümleri, sivil toplum kuruluşlarının özel projeleri ve yenilenmiş yapısı ile 2008 yılında daha kapsamlı bir içerik sunarak hem sektörün gelişmesine katkıda bulunacak, hem de yeni iş bağlantıları için sağlam bir zemin sunacak. İstanbul`u dünyanın sayılı teknoloji ticareti merkezlerinden biri olarak konumlandıran CeBIT Bilişim Eurasia, bilgi ve iletişim teknolojilerinin sağladığı yeni fırsatları geniş kitlelere ve farklı sektörlere gösterecek.

Avrasya`nın en büyük dijital iş geliştirme platformu CeBIT Bilişim Eurasia, bu yıl 7 - 12 Ekim 2008 tarihleri arasında, İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi`nde düzenleniyor. Farklı ülke ve bölgelerden gelen binlerce profesyonel, yönetici ve bilim adamının yanı sıra kamu yetkililerini ve bilişim meraklılarını yine Avrasya`nın Bilişim Başkenti olarak konumladığı İstanbul`da ağırlayacak olan iş platformu; küresel pazarlara açılmak, yeni iş ve ilişkiler geliştirmek isteyenler için benzersiz bir fırsat sunuyor.

Önceki yıllara göre daha zenginleştirilmiş bir içerik sunacak olan CeBIT Bilişim Eurasia`da kurumlara ve bireylere yönelik yeni teknolojik eğilim ve ürünler, bu yıl dört ana bölüm içerisindeki 10 tematik bölümde sergilenecek. Yalnızca kurumlarda kullanılan çözümlerin tanıtılacağı İş Dünyası bölümünün yanı sıra son kullanıcılara hitap eden ürünlerin sergilendiği Dijital Yaşam ve Telekomünikasyon bölümleri varlığını sürdürürken, bu yıl ilk kez Ev Elektroniği de dördüncü ana bölüm olarak yer alacak.

Özellikle işini bilişim teknolojileri ile geliştirmek isteyen iş adamları için kapsamlı bir bilgilenme platformu oluşturmak amacıyla daha fazla forum alanı, zirve ve iş ve sivil toplum kuruluşlarının etkinlikleri ve özel projelerle zenginleştirilen CeBIT Bilişim Eurasiada ürünlerin yanı sıra bilişim teknolojilerinin kullanım alanlarına ilişkin farklı örnekler, farklı bakış açıları da sunulacak.
Bireysel ve kurumsal ziyaretçiler fuara "dört koldan" girecek
Bilgi ve iletişim teknolojilerinin yapısı gereği hem kuruma, hem bireye hitap eden bir zemin teşkil eden CeBIT Bilişim Eurasia, fuara geliş amacına göre daha verimli bir ziyaret deneyimi yaşabilmeleri amacıyla profesyonel ve bireysel ziyaretçilerini farklı girişlerden karşılayacak. Fuarda ikisi İş Dünyası`na, ikisi bireylere yönelik teknolojilerin sunulacağı diğer bölümlere açılacak dört giriş kapısı yer alacak.

Yine "sessiz"liğini ve zengin içeriğini koruyacak İş Dünyası salonlarında farklı sektörlere yönelik kurumsal çözümlerini tanıtmak üzere yazılım ve donanım şirketleri katılımcı olacak. KOBİ`lerin teknoloji arayışlarının yatırıma dönüştüğü bir platform olan İş Dünyası`nda bu yıl ilk kez KO-Bİ-lişim@CeBITbilişim başlığı altında özel bir tematik bölüm bulunuyor. Küçük ve orta ölçekli işletmelere özel uygulamaların bir arada sergileneceği bu tematik bölümü, TOSYÖV ve KOSGEBin davetlisi olarak çok sayıda KOBİ`nin ziyaret etmesi bekleniyor. TOSYÖV, bu bölümü ziyaret etmek isteyen sanayicileri İstanbul içindeki OSB`lerden ring seferlerle, çevre illerden ise otobüslerle fuar alanına taşıyacak. İki kurum, sağladıkları özel teşvik ve hibe fonları hakkında da bilgilendirme yapacaklar.

Cebit Bilişim Eurasia

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT