EURO EMLAK

Tarihler: 18 Aralık 2008 Perşembe ~ 21 Aralık 2008 Pazar

Yer: CNR Expo Fuar Merkezi

Adres: Atatürk Havalimanı karşısı, Yeşilköy İstanbul Bakırköy İstanbul

Telefon: 212 465 74 74

Web: http://www.cnr-euroemlak.com/

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 18, 2008 ~ Ara 21, 2008
EUROEMLAK YOĞUN İLGİ GÖRDÜ
CNR Ekspo Fuarcılık organizasyonuyla İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde 8-11 Kasım tarihleri arasında yapılan EUROEMLAK Avrupa Emlak Yatırım ve Geliştirme Fuarı yoğun ilgi gördü. Konut, toplu konut, villa, rezidans, iş ve alışveriş merkezi, özel projeler ve yeni kent projelerin sergilendiği fuara yerli yabancı toplam 36.899 ziyaretçi ilgi gösterdi.

Euroemlak Fuarı, üretici firmaların TOKİ (T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi) ile birlikte orta ve üst düzey gelir gruplarına yönelik projelerinin yer aldığı bir vitrin oluşturdu. Sektörün nabzını tutan fuar, konfor ve kullanım beklentilerine uygun, sosyal imkanları gelişmiş, doğal yaşam alanları sunan, çağdaş mimari normlara uygun yeni kent ve yerleşim projelerini; nihai tüketicilerle buluşturdu.

Dubai, İspanya, Ukrayna, İsrail, Yunanistan, Almanya, İngiltere, Azerbaycan ve Kırgizistan’dan yabancı profesyonellerin sektörle buluştuğu fuarda ünlü markalar yer aldı. Varyap -Teknik Yapı girişimi, Fideltus, Regnum, Garanti Koza Gayrimenkul, Artaş-Öztaş ve Doğu İnşaat ortak girişimi, Çağdaş İnşaat, Selimoğlu, İstoç, Adm İnşaat, Yeşil İnşaat, Selin İnşaat, Şeray İnşaat, Isparta Kule Evleri, Avrupa Konutları-TEM, Güvensa, Say İnşaat, Begüm İnşaat, Yağcıoğlu İnşaat, Emrağ İnşaat, B.B.Yapı, Ali Yağcı İnşaat, Canan Yapı, Emlak Pazarlama ve Mert İnşaat fuarın katılımcılarından bazılarını oluşturdu.

AVM`ler, plazalar, iş merkezleri, rezidanslar, toplu konutlar, kooperatifler, yönetim ve danışmanlık firmaları, devre mülkler, yapı denetim ve bina hizmetleri, proje firmaları, bankalar, Mortgage, finans ve sigorta kuruluşları, emlak inşaat ve satış şirketleri fuarın katılımcı profilini oluşturdu. Euroemlak’ın ziyaretçi profilinde ise emlak yatırım danışmanları, gayrimenkul yatırım uzmanları, aracı hizmet kuruluşları, yerli ve yabancı emlak yatırımcıları, mimarlar, inşaat mühendisleri, çevre mühendisleri, iç mimarlar, nihai tüketiciler, emlak ve kooperatif yöneticileri yer aldı.

EMLAK SEKTÖRÜNDE ULUSLARASI AÇILIMLAR YENİ PROJELER VE EKONOMİK DİYALOGLAR
CNR Ekspo Fuarcılık tarafından 18-21 Aralık 2008 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde ikincisi gerçekleştirilecek olan EUROEMLAK- Avrupa Emlak Yatırım ve Geliştirme Fuarı; sektör profesyonellerini İstanbul’da tekrar bir araya getirecek. Son yıllarda Avrupai mimari tarzı yaygınlaştırarak, daha nitelikli ve modern bir tarz oluşturan sektör; fuarla birlikte, dünyanın dev firmalarını yerli firmalarla buluşturarak yüklenici, yatırımcı, aracı ve yan sektörlerin ekodiyaloğunu sağlamayı amaçlıyor.

Son yıllarda nüfus artışına bağlı olarak yaşanabilir, konforlu ve dayanıklı yapıların oluşturulması yönünde itici bir güç olarak karşımıza çıkan konut ihtiyacı; Avrupai tarzda ve mimari normlara uygun yapıların üretimini tetiklemektedir. Değişen teknoloji ve tasarımsal alanda yaratılan uç noktalardan nasibini alan Türkiye; emlak ve gayrimenkul sektörü açısından büyük bir ivme yakalarken, coğrafi konumu ile de yabancı profesyonellerin ilgisini çekmektedir.

Gayrimenkul/inşaat sektörünün yakaladığı ivme ile birlikte firmalar tarafından konfor, rahatlık, kullanım ve tasarımsal yeniliklerin sunulacağı, projelerin görücüye çıkarılacağı EUROEMLAK Fuarı ile yabancı yatırımcıların yerli firmalarla etkileşim sağlayıp proje bazında ve ticari alanda yeni iş birliklerinin yapılması hedeflenmektedir. Başta ABD ve AB ülkeleri olmak üzere, Türki Cumhuriyetleri, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri), İran, Irak, İsrail ve Suriye gibi pek çok ülkeden katılımcının yer alacağı fuar, sektörün yeni bir vizyon kazanmasında etkin rol alacak.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT