EUROEMLAK

Tarihler: 16 Nisan 2009 Perşembe ~ 19 Nisan 2009 Pazar

Yer: CNR EXPO Fuar Merkezi

Adres: CNR EXPO Fuar Merkezi 34830 Yeşilköy Yeşilköy İstanbul

Telefon: 0212 465 74 74

Web: http://www.cnr-euroemlak.com/content/tr_index.asp

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 16, 2009 ~ Nis 19, 2009

EUROEMLAK
Avrupa Emlak Yatırım ve Geliştirme Fuarı
16 - 19 Nisan 2009

EMLAK SEKTÖRÜNDE ULUSLARASI AÇILIMLAR YENİ PROJELER VE EKONOMİK DİYALOGLAR

CNR Ekspo Fuarcılık tarafından 16-19 Nisan 2009 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde ikincisi gerçekleştirilecek olan EUROEMLAK- Avrupa Emlak Yatırım ve Geliştirme Fuarı; sektör profesyonellerini İstanbul’da tekrar bir araya getirecek. Son yıllarda Avrupai mimari tarzı yaygınlaştırarak, daha nitelikli ve modern bir tarz oluşturan sektör; fuarla birlikte, dünyanın dev firmalarını yerli firmalarla buluşturarak yüklenici, yatırımcı, aracı ve yan sektörlerin ekodiyaloğunu sağlamayı amaçlıyor.

Son yıllarda nüfus artışına bağlı olarak yaşanabilir, konforlu ve dayanıklı yapıların oluşturulması yönünde itici bir güç olarak karşımıza çıkan konut ihtiyacı; Avrupai tarzda ve mimari normlara uygun yapıların üretimini tetiklemektedir. Değişen teknoloji ve tasarımsal alanda yaratılan uç noktalardan nasibini alan Türkiye; emlak ve gayrimenkul sektörü açısından büyük bir ivme yakalarken, coğrafi konumu ile de yabancı profesyonellerin ilgisini çekmektedir.

Gayrimenkul/inşaat sektörünün yakaladığı ivme ile birlikte firmalar tarafından konfor, rahatlık, kullanım ve tasarımsal yeniliklerin sunulacağı, projelerin görücüye çıkarılacağı EUROEMLAK Fuarı ile yabancı yatırımcıların yerli firmalarla etkileşim sağlayıp proje bazında ve ticari alanda yeni iş birliklerinin yapılması hedeflenmektedir. Başta ABD ve AB ülkeleri olmak üzere, Türki Cumhuriyetleri, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri), İran, Irak, İsrail ve Suriye gibi pek çok ülkeden katılımcının yer alacağı fuar, sektörün yeni bir vizyon kazanmasında etkin rol alacak.

AVM`ler, plazalar, iş merkezleri, rezidanslar, toplu konutlar, kooperatifler, yönetim ve danışmanlık firmaları, devre mülkler, yapı denetim ve bina hizmetleri, proje firmaları, bankalar, Mortgage, finans ve sigorta kuruluşları, emlak inşaat ve satış şirketleri fuarın katılımcı profilini oluşturacak. Euroemlak’ın ziyaretçi profilinde ise emlak yatırım danışmanları, gayrimenkul yatırım uzmanları, aracı hizmet kuruluşları, yerli ve yabancı emlak yatırımcıları, mimarlar, inşaat mühendisleri, çevre mühendisleri, iç mimarlar, nihai tüketiciler, emlak ve kooperatif yöneticileri yer alacak.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT