Expo Termal 2011

Tarihler: 31 Mart 2011 Perşembe ~ 03 Nisan 2011 Pazar

Yer: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi

Adres: E – 5 Karayolu, Gürpınar Kavşağı 34522 Büyükçekmece / İstanbul Büyükçekmece İstanbul

Telefon: 0212 867 11 00

Web: http://www.ekspotermalistanbul.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 31, 2011 ~ Nis 3, 2011

EKSPO TERMAL 2011 Termal Doğal Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezleri, Sağlık Ürünleri, Ekipmanları ve Malzemeleri Fuarı, Ekspomed 2011 18. Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma ve Rehabilitasyon Ürün, Cihaz, Teknik ve Ekipmanları Fuarı, Lab-Tek 2011 14. Uluslararası İstanbul Laboratuar Teknolojisi Ekipmanları Fuarı ve Hastaneler - Sağlık Merkezleri Fuarı ile eş zamanlı olarak 31 MART - 3 NİSAN 2011 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da düzenlenecektir.

17 yıldan bu yana Türkiye Sağlık Endüstrisinin ve Avrasya Bölgesinin uluslararası alanda en güçlü fuar organizasyonu olan EKSPOMED- LABTEK Fuarları ile eş zamanlı olarak düzenlenecek EKSPOTERMAL Fuarında yer alarak, Tüyap’ın bu fuarlar için gerek yurtiçinden, gerek yurtdışından davet edeceği konu ile ilgili profesyonellere Türkiye’deki Termal Sağlık Sektörünü tanıtma ve anlatma imkanını bulacaksınız.

Medikal sektörünün bir araya geleceği bu fuarlar ile sinerji yaratılarak, katılımcı firmaların yeni ve nitelikli yurtiçi ve yurtdışı profesyonel ziyaretçiler ile buluşmasının sağlanacağı Avrasya Coğrafyası’ndaki en önemli satış ve pazarlama platformunu oluşturacaktır.

Termal, Doğal Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezleri sahiplerinin, yöneticilerinin, katılımcı ve ziyaretçi olarak yer alacağı ülkemizdeki konu ile ilgili en önemli toplu pazarlama ve satış platformunda sağlık ve güzellik ile ilgili ürün ve ekipmanlarınızı da doğrudan tanıtım imkanı bulacaksınız.

Avrupa, Kafkasya, Balkanlar, Rusya, Ortadoğu ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen medikal turizm acentelerine, doktorlara, sağlık sigortası kuruluşlarına, tıp fakülteleri fizik tedavi ve rehabilitasyon anabilim dalı başkanları ve öğretim üyelerine; konu ile ilgili profesyonellere; termal tesisler, kaplıcalar, rehabilitasyon merkezleri ve otellerin konu ile ilgili yöneticilerine, termal sağlık konusundaki yeni uygulamalar ve son teknolojiler tanıtılacaktır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT