Helal ve Sağlıklı Ürünler Fuarı

Tarihler: 11 Ekim 2012 Perşembe ~ 14 Ekim 2012 Pazar

Yer: CNR Expo Fuar Merkezi

Adres: Fuar Merkezi 34149 Yeşilköy Bakırköy İstanbul

Web: http://www.cnrhelal.com

Paylaş:

1 Yorum:

istanbul.net.tr Eki 11, 2012 ~ Eki 14, 2012

Helal ve Sağlıklı Ürünler Fuarı'nın üçüncüsü 30 Ağustos-02 Eylül 2012 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul'da gerçekleştirilecek. Dünya genelinde 2 milyar kişiye hitap eden sektörün büyük buluşmasını, Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Uzak Doğu ve Amerika'dan 30'u aşkın ülkeden perakendeci, distribütör ve hizmet sektörünün satın almacıları ziyaret edecek. Fuar, 2 trilyon dolarlık pazarın nabzını İstanbul'da tutacak.

CNR Holding kuruluşlarından Sine Fuarcılık ve CNR Ekspo Fuarcılık organizasyonuyla gerçekleştirilecek Helal ve Sağlıklı Ürünler Fuarı, Gimdes (Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Araştırmaları Derneği) ve WHC (World Halal Council) desteğinde yapılacak. KOSGEB'in katılımcı firmalara katılım desteği sağlayacağı organizasyonda, küçük ve ortak ölçekli firmalar %50 oranında geri ödemesiz destek alacak.

Sektör hedeflerine uygun olarak fuar, “helal ve sağlıklı” ürün sertifikası konusunda yurtdışı pazarlarına açılmak isteyen ihracatçı ve üretici kuruluşlara olanak tanıyacak. Organizasyon, her yıl büyüyen dev pazardan pay almak isteyen sektör mensuplarını yurtdışından gelen alıcılarla CNR EXPO çatısı altında bir araya getirecek.

Dünyanın Dört Bir Yanından Alıcı Geliyor

Helal ve Sağlıklı Ürünler Fuarı'nın alım grubu ülkelerini Irak, İran, Endonezya, Malezya, Pakistan, Suriye, Hindistan, Bangladeş, Suudi Arabistan, Mısır, Bahreyn, Kuveyt, Katar, Umman, Yemen, Birleşik Arap Emirlikleri, Hollanda, Finlandiya, Kanada, Filipinler, Brezilya, Belçika, İngiltere ve Fransa oluşturuyor.

Sektör Liderleri Bu Fuarda...

Erpiliç, Lezita, Beyza Piliç, Tatşen, Kandazlar, Şifa Yemek, Nafia Gıda, Nurçay, Eriş Yumurta, Akdeniz Tarım, AVS Tarım, Ege Teknoloji Kimya,Helal Kozmetik, Helal Dünya Marketleri ve 7K Dağıtım gibi lider firmalar Helal ve Sağlıklı Ürünler Fuarı'nın yurtiçi katılımcıları arasında yer alıyor. Endonezya, Almanya, Amerika, Güney Kore, Japonya, Güney Kore ve Hollanda'dan firmaların katılması yönünde çalışmalar yapılıyor. CNR yetkilileri fuarda, yurtdışından 40'ın üzerinde firmanın stand açacağını belirtiyorlar.

Helal ve Sağlıklı Ürünler Fuarı'nda helal gıda ve içecekler, helal kozmetik, helal medikal ürünler, helal temizlik, hijyen malzemeleri, İslami moda ve tekstil, tesettür giyim ve hac malzemeleri sergilenecek.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

bence süper fırsat kaçırmamak lazım
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT