ISSA Interclean Fuarı, Bu Yıl Türkiye'de Gerçekleşecek

Tarihler: 25 Eylül 2014 Perşembe ~ 27 Eylül 2014 Cumartesi

Yer: Wow Hotel İstanbul Convention Center

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 25, 2014 ~ Eyl 27, 2014

Profesyonel temizlik ve hijyen sektörünün gelişimine katkı sağlayan uluslararası profesyonel temizlik endüstrisi platformu ISSA Interclean Fuarı, bu yıl Türkiye’de gerçekleşecek. 25 – 27 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak olan fuarda, “Daha iyi bir yaşam tarzı yaratmak” vizyonu doğrultusunda tüm dünyada faaliyet gösteren Sealed Air iş birimi Diversey Care de yerini alıyor.

Sahip olduğu sürdürülebilirlik yaklaşımıyla içinde bulunduğu toplumları, kaynakları ve dünyayı korumak için atıkların azaltılmasına, operasyonel verimliliğin artırılmasına, insan sağlığının korunmasına ve buna bağlı olarak sağlıkla ilgili risklerin azaltılmasına kendini adayan Sealed Air faaliyet gösterdiği sektörlerin uluslararası platformlarına katılım sağlamayı sürdürüyor. Profesyonel temizlik ve hijyen ürün/sistemleri alanında dünya lideri olan Sealed Air iş birimi Diversey Care bu yıl WOW Hotel İstanbul Convention Center’da gerçekleşecek olan ISSA Interclean Fuarı’na katılıyor.

Fuarda Sealed Air Diversey Care Başkanı İlham Kadri de konuşmacı olarak yer alacak. Profesyonel temizlik ve hijyen ürün/sistemleri sektöründe sürdürülebilirlik hedeflerinin nasıl korunacağı konusunda konuşma yapacak olan Kadri, hukuki düzenlemelerin etkileri, inovasyon ihtiyaçları ve global temiz toplum konuları üzerinde duracak.

Sealed Air iş birimi Diversey Care, profesyonel temizlik ve hijyen çözümlerinde; konaklama, restoran, catering ve sağlık kurumlarına hizmet veren bir dünya lideri olarak konumlanıyor. Mutfak hijyeni, çamaşır hijyeni, bina bakımı ürünleri ve makineleri, kişisel hijyen, kağıt ürünleri, buklet malzemeleri, havuz kimyasalları ve su kimyasalları Diversey Care’in ürün gruplarını oluşturuyor.

Bunun yanında ilaçlama ve dozaj sistemi, temizlik gereçleri, buklet, havuz suyu şartlandırma ve su ıslahı, gıda güvenliği üzerine de profesyonel hijyen çözümleri sağlayan Diversey Care, ISSA Interclean Fuarı’nda hedef kitlesiyle buluşmaya hazırlanıyor.

150 katılımcı, 3500 ziyaretçi…

Avrasya temizlik endüstrisinin uluslararası ticaret fuarı olarak nitelendirilen ISSA Interclean Fuarı iki yılda bir düzenleniyor. Sektörün önde gelen firmalarından 150 katılımcının stantlarıyla yer alacağı fuara 3500 ziyaretçi bekleniyor. Yeni iş fırsatları ve iş birlikteliklerinin oluşmasına zemin hazırlayacak uluslararası bir ticari platform olan fuarda standıyla yer alacak olan Sealed Air iş birimi Diversey Care, profesyonel temizlik sektörüne sunduğu ürün ve hizmetlerle ziyaretçilerin karşısına çıkacak.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT