İstanbul 3. Deri Moda Fuarı 2008

Tarihler: 04 Aralık 2008 Perşembe ~ 06 Aralık 2008 Cumartesi

Yer: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi

Adres: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, E-5 Karayolu, Gürpınar Kavşağı, Beylikdüzü / Büyükçekmece Beylikdüzü İstanbul

Telefon: 0212 886 68 43 (70 hat)

Web: http://www.istanbulderifuari.net

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 4, 2008 ~ Ara 6, 2008

İstanbul Deri Moda Fuarı

Hazır giyim sektörünün en çarpıcı yüzü olan ve dünyanın hayranlıkla izlediği deri ve kürk tasarımları 4-6 Aralık 2008 tarihleri arasında İstanbul Deri Fuarı’nda podyuma çıkmaya hazırlanıyor.

Türk deri konfeksiyon sanayicileri, dünyayı büyüleyen tasarımlarıyla 4-6 Aralık 2008 tarihleri arasında büyük bir şova hazırlanıyorlar. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İstanbul Deri Moda Fuarı, Türk deri sektörünün tasarımda ulaştığı son noktayı tanıtırken, Türk tekstil ve konfeksiyon sektörü içindeki vazgeçilmez önemini bir kez daha vurgulayacak.

Sahip olduğu kapasite bakımından Avrupa’da 2., dünya sıralamasında 10. büyük ülke durumunda bulunan, bu pazarda önemli bir mücadele veren Türkiye deri sektörü ihracat hedeflerine ulaşmak için tasarım ve teknolojiye büyük yatırım yapıyor.

Özellikle Avrupa ve Amerika’da büyük rağbet gören Türk derisi mamülleri ve konfeksiyon ürünleri bu fuar kapsamında, son yenilikler ve deri modasında 2008 yaz sezonunun trendleriyle karşımıza çıkacak.

Artı F Organizasyon işbirliği ile TÜYAP tarafından organize edilen İstanbul Deri Fuarı, Türkiye Deri Vakfı şemsiyesi altında, Türkiye Deri Konfeksiyoncular Derneği, Türkiye Deri Sanayicileri Derneği, Ege Bölgesi Deri Sanayicileri Derneği, Bursa Deri Sanayicileri Derneği, Çorlu Deri Sanayicileri Derneği, İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçılar Birliği ile diğer deri derneklerinin ve sektör kurumlarının aktif desteğiyle düzenleniyor.

Deri ve kürk konfeksiyon, deri, deri kimyasalları, deri makineleri ve aksesuar sektörünün öncü firmaları bu yıl da fuardaki başarılı organizasyonlarıyla seslerini dünya çapında duyurmaya hazırlanıyorlar. 1990’lardan bu yana uluslararası arenada başarılı bir çıkış yakalayan Türkiye deri sektörü, İstanbul Deri Fuarı ile sektör kuruluşlarının uluslararası ticaret hedeflerini yükseltmesine, yeni pazarlar oluşturmasına ve müşterileriyle buluşmasına öncülük etmeyi hedefliyor.

Türkiye’nin deri hazım giyim ihracatının önemli bir bölümünü oluşturan Rusya, Ukrayna, Kazakistan başta olmak üzere Orta ve Kuzey Avrupa, Japonya, Hindistan, Pakistan, Ortadoğu ülkeleri, Amerika ve Kanada gibi birçok ülkede tanıtımlarının çok çeşitli araçlarla en yaygın şekliyle yapıldığı İstanbul Deri Fuarı, fuar sırasındaki etkinliklerle de Türk deri kalitesi ve modasının dünyaya bir kez daha kanıtlayacak.

Fuarda ürünlerini sergileyecek katılımcılar arasında; deri konfeksiyon üreticileri, kürk konfeksiyon üreticileri, deri üreticileri (küçük ve büyük baş, giysilik), kürk üreticileri (kuzu ve koyun kürk), ham dericiler, deri kimyasalları, deri ve kürk işleme makineleri, konfeksiyon makineleri, finisaj tesisleri, aksesuarlar, yan sanayiciler, tasarımcılar, sektör dernekleri ve sektör yayınları bulunuyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT