İstanbul Cam 2011

Tarihler: 10 Mart 2011 Perşembe ~ 13 Mart 2011 Pazar

Yer: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi

Adres: E – 5 Karayolu, Gürpınar Kavşağı 34522 Büyükçekmece / İstanbul Büyükçekmece İstanbul

Telefon: 0212 867 11 00

Web: http://www.glassexpoistanbul.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 10, 2011 ~ Mar 13, 2011

GLASS EXPO İSTANBUL Cam Ürünleri, Üretim-İşleme Teknolojileri Makineleri, Tamamlayıcı Ürün ve Kimyasalları Fuarı, İstanbul Pencere 12. Uluslararası Pencere ve Panjur Sistemleri, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Aksesuar, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarıve Door Expo İstanbul 3. Kapı, Kepenk, Panel, Pano, Bölme Sistem ve Aksesuarları Fuarı ile eş zamanlı olarak 10–13 Mart 2011 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da düzenlenecektir.

GLASS EXPO İSTANBUL 2011 Fuarı kapsamı; Cam ve Cam Ürünleri; Cam İşleme Makineleri ve Üretim Teknolojileri; Cam Uygulamaları, Tamamlayıcı Ürünler ve Kimyasallar ana bölümlerinden oluşmaktadır.

Pencere, cam ve kapı sektörlerini bir araya geleceği bu fuarlar ile sektörler arası sinerji yaratılarak, katılımcı firmaların yeni ve nitelikli yurtiçi ve yurtdışı profesyonel ziyaretçiler ile buluşmasının sağlanacağı Avrasya Coğrafyasındaki en önemli satış ve pazarlama platformunu oluşturulacaktır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT