İSTANBUL JEWELLERY SHOW

Tarihler: 09 Ekim 2009 Cuma ~ 12 Ekim 2009 Pazartesi

Yer: CNR EXPO Fuar Merkezi

Adres: CNR EXPO Fuar Merkezi 34830 Yeşilköy Yeşilköy İstanbul

Telefon: 0212 465 74 74

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 9, 2009 ~ Eki 12, 2009

İSTANBUL JEWELLERY SHOW
29. Uluslararası Mücevher, Takı, Saat, Gümüş ve Malzemeleri Fuarı
09 - 12 Ekim 2009
Sektör : Kuyumculuk
Ürünler : Altın Takı, Pırlanta-Değerli Ve Yarı Değerli Taşlı Takılar, Gümüş Takı Ve Ev Eşyaları, Değerli-Yarı Değerli Ve Sentetik Taşlar, Saat, Makine Ve Ekipmanlar, Vitrin Malzemeleri, Kuyumcu Yazılımları

Dünya Mücevher Sektörü İstanbul’da Buluşuyor: 29uncu ISTANBUL JEWELRY SHOW AÇILIYOR!
Asya ile Avrupa’nın buluşma noktası İstanbul, kuyumculuk sektörünün çevre ülkeler içinde en büyük fuarlarından biri olan ISTANBUL JEWELRY SHOW-II’ ye hazırlanıyor. Rotaforte Fuarcılık’ ın uzun yıllara dayanan deneyimi, bilgi birikimi ve organizasyon başarısı ile her geçen yıl daha da büyüyen, Türk Mücevher Sektörü’nün uluslararası platformda adını duyuran ve dünya kuyumculuk ve mücevherat temsilcilerinin yoğun ilgisini çeken ISTANBUL JEWELRY SHOW, dünyanın en önemli mücevher ve kuyum alıcılarını Türk üreticileriyle buluşturuyor.

Rotaforte Fuarcılılık tarafından 1986 yılından beri kesintisiz olarak organize edilen ve dünyanın ticari hacmi en yüksek 4 kuyumculuk fuarından biri olan ISTANBUL JEWELRY SHOW, 29. Uluslararası Mücevher, Takı, Gümüş, Saat ve Malzemeleri Fuarı 09 - 12 Ekim tarihleri arasında CNR EXPO Fuar Merkezi’nde düzenleniyor.

Sadece sektör profesyonellerine açık olan fuarda pırlantalı mücevherler, renkli taşlı mücevherler, incili akılar, altın takılar, saatler, pırlantalar, renkli taşlar, yarı-kıymetli taşlar, sentetik taşlar, değerli metaller, inci, montür, vitrin ve paketleme, makine, alet edevat ve malzemeleri, güvenlik gereçleri, yazılımlar, moda takılar, gümüş takı, aksesuarlar, uluslar arası fuarlar ve sektörel dergiler sergilenecek.

4 gün boyunca devam edecek ISTANBUL JEWELRY SHOW II’ye özellikle krizden etkilenmemiş canlı ekonomilerin olduğu ülkelerden ve Türkiye’nin dört bir yanından kuyumcular ürünlerini sergilemeye ve alım yapmaya gelecekler.

ISTANBUL JEWELRY SHOW-II Bölge Ülkelerin Akınına Uğrayacak!
Rotaforte Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Şermin Cengiz; tüm dünyayı etkileyen global krize karşı interaktif, planlı ve sürekli bir pazarlama faaliyeti ve birebir tanıtım çalışması sürdürdüklerini, pazar payları daralan Avrupa ve A.B.D’nin ekonomik konjüktüründen etkilenmemek için bu ülkelerin yanı sıra ağırlıklı rotayı bölge ülkelerine çevirdiklerini belirtti. Öncelikle Rusya, Türki Cumhuriyetler, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan, Yunanistan, Mısır, Lübnan, Körfez Ülkeleri, Irak, Suriye ve İran’da gerek sektör temsilcileri gerekse kurumlar ile yaptıkları görüşmelerde çok başarılı sonuçlar aldıklarını ve Fuar’da bu ülkelerden yoğun bir katılım beklediklerini sözlerine ekledi. Sektörden gelen talepleri de değerlendirerek gerçekleştirilen etkin pazarlamanın ve hedefe yönelik tanıtımın pek çok yeni alıcıyı Türkiye’ye yönlendireceği ve bunun piyasayı canlandıracağını ifade eden Şermin Cengiz, Mart Fuar’ında 400 milyon $ civarında ticaret hacmi gerçekleştiğini ve bunun Ekim Fuar’ına katılım talebini arttırdığını söyledi.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT