MARİFED 08

Tarihler: 31 Ekim 2008 Cuma ~ 02 Kasım 2008 Pazar

Yer: CNR EXPO Fuar Merkezi

Adres: Atatürk Havalimanı Karşısdı, Yeşiklöy Bakırköy İstanbul

Telefon: 212 465 74 75

Web: http://www.marifedisgelistirme.com/

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 31, 2008 ~ Kas 2, 2008

Marmara İş Hayatı Dernekleri Federasyonu, 4 bini aşkın üyesiyle iş dünyasında Marmara Bölgesi’nin en kalabalık ve yaygın sivil toplum kuruluşlarından biri. Edirne’den Karabük’ e, Çanakkale’den Bursa’ya kadar her sektörde faaliyet gösteren, hem küçük ve orta hem de büyük ölçekli üyeleri var. Bu zengin çeşitlilik, güçlü iş potansiyellerini de beraberinde getiriyor. Üye kuruluşlar ayrıca Marmara bölgesinde olmanın avantajını paylaşıyor. Gelişmiş altyapı ve ulaşım ağı, yetişmiş insan kaynaklarına kolay ulaşma imkanı ve büyük sanayi-hizmet kuruluşlarının merkezlerine yakınlık, bölgesel sinerji oluşturmak adına son derece iyi fırsatlar sunuyor.

Bunun dışında MARİFED, düzenlediği etkinlik için güçlü bir referans oluşturuyor. Güvenilir ve sosyal sorumluluk anlayışı yüksek işadamlarını buluşturan MARİFED, organizasyonlarına da bu anlayışı taşıyor. Bu amaçla ikincisini düzenleyeceğimiz, MARİFED, “İş Geliştirme Platformu’08” ile güç birliğini pratik düzeye taşıyarak, üyelerin iş tabanını geliştirecek ve ufkunu açacak projelere zemin oluşturmayı amaçlıyor.

Bu etkinliğe Avrupa ve Anadolu’daki İşadamları Federasyonları da destek veriyor. ESİDEF, ANFED, ANSİFED, KASİF, DASİDEF ve GÜNSİAF’ ın yanı sıra Avrupa Genç İşadamları Federasyonu (AGİF), Hollanda Aktif Genç İşadamları Federasyonu (HOGİAF), Belçika Türk İşadamları Derneği (BETİAD), Fransa Türk İşadamları Derneği (FATİAD) üyeleri de toplantıya katılarak, Marmara’daki ekonomik potansiyelin geliştirilmesine katkıda bulunacak.

MARİFED İş Geliştirme Platformu`08 bu yıl 10.000 m2 alanda 350 firmanın stant açacağı, 150 inovasyon projesinin birebir görüşüleceği ve 12.000 üzerinde ziyaretçinin beklendiği 31 Ekim&01-02 Kasım 2008 tarihlerinde CNR Expo 5. Hall, İstanbul` da yapılacaktır. Tüm üyelerimizin ve misafirlerimizin teşrifleri bizleri onurlandıracaktır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT