MotoMobil Motosiklet ve Mobil Yaşam Araçları Fuarı

MotoMobil Motosiklet ve Mobil Yaşam Araçları Fuarı

Tarihler: 19 Mayıs 2021 Çarşamba ~ 23 Mayıs 2021 Pazar

Yer: Tuzla Viaport Marina

Ücret: Genel Giriş - 80.00 TL

Nereden Alınır: https://www.mobilet.com/

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 19, 2021 ~ May 23, 2021

ALICE İSTANBUL’dan eşsiz bir etkinlik daha...

Aksiyon, heyecan, hobi ve adrenalin tutkunlarının özlediği her şey MotoMobil’de! Motosiklet ve Mobil Yaşam Araçları Fuarı MotoMobil , 3 – 11 Nisan 2021 tarihleri arasında Tuzla Viaport Marina’da gerçekleştirilecek. Big Boyz Festival etkinliği ile sektörün nabzını tutan ALICE ISTANBUL tarafından organize edilecek olan MotoMobil Fuarı’nın en büyük sürprizi ise, ‘’açık havada’’ Tuzla Boat Show ile aynı anda ve aynı alanda gerçekleşmesi olacak. Hava, kara ve denizde kullanılan en heyecan verici araçları yakından inceleme ve deneyimleme fırsatı sunacak olan fuarın 50 bin ziyaretçiyi ağırlaması bekleniyor.

Motosiklet ve Mobil Yaşam Araçları Fuarı MotoMobil, 3 – 11 Nisan 2021 tarihleri arasında Tuzla Viaport Marina’da gerçekleştirilecek. Big Boyz Festival etkinliği ile sektörün nabzını tutan ALICE ISTANBUL tarafından organize edilecek olan MotoMobil Fuarı’nın en büyük sürprizi ise, ‘’açık havada’’ Tuzla Boat Show ile aynı anda ve aynı alanda gerçekleşmesi olacak. Fuar ziyaretçilerine hava, kara ve denizde kullanılan en heyecan verici araçları yakından inceleme ve deneyimleme fırsatı sunarken unutamayacakları anlara da imza atacak.

Özgür yaşama dair her şey MotoMobil’de

Yaklaşık 50 bin ziyaretçiyi ağırlaması beklenen MotoMobil Fuarı’nda motosikletten sportif hava araçlarına, bisikletten karavana ve kamp malzemelerine kadar macera, seyahat ve özgürlük tutkunlarının aradığı her şey olacak. ALICE ISTANBUL’un Kurucusu Tolga Alişoğlu, Motomobil ve Boat Show fuarlarının aynı alanda ve aynı anda yapılacak olmasının yaratacağı sinerji ile hem katılımcı firmalar hem de ziyaretçiler açısından eşsiz bir deneyim sunacağını söyleyerek şu bilgileri verdi:

“Yaklaşık 1 yıldır tüm dünyayı etkisi altına alan Covid – 19 ile ilgili verilen mücadelede umut veren gelişmeler, bu sıkıntılı sürecin sonuna doğru geldiğimizi işaret ediyor. Özgürlüğün değerini daha iyi anladık. Bu süreçte özgürlüğümüzü daha fazla yaşatan araçlara talep daha da arttı. Mobil araçlar artık hayatımızda bir taşıt olmanın ötesinde mobil yaşamın vazgeçilmez unsurları olarak yer alıyorlar. Başta motosiklet olmak üzere, atv, karavan, yeni nesil elektrik motorlu araçlar, tekneler özgür dünyada bizim yol arkadaşlarımız.

Bu açıdan baktığımızda da MotoMobil, mobil yaşam araçlarının gelişimi ve tanıtımının yanı sıra sektörde yer alan markalar ile tüketicileri, 80 bin metrekarelik alanda buluşturacak iddialı bir platform olacak. Ayrıca aynı günlerde aynı alanda düzenlenecek olan Boat Show ile de ziyaretçilerimiz tekne, motoryat, katamaran gibi hobi ve sportif deniz araçları ile ekipmanlarına dair her şeyi deneyimleme imkanı da bulacak. MotoMobil ve Boat Show macera, hobi, seyahat ve adrenalin tutkunlarının merak ettikleri her şeyi deneyimleme imkanı sunacak.”

Sınırlarını test et, kendini yeniden keşfet!

3 – 11 Nisan günlerinde 10:00 - 18:00 saatleri arasında kapılarını misafirlerine açacak olan MotoMobil Fuarı, Covid – 19’a karşı uluslararası standartlarda önlemlerin alınacağı 80 bin metrekarelik alanda ve açık havada düzenlenecek. Alanda, fuarda yer alan araç ve gereçler için test sürüşleri ile deneyimleme sahaları da bulunacak. Özgürlük, macera, hobi ve seyahat tutkunları, fuar alanındaki araçları deneyimleyerek hem kendilerini hem de sınırlarını yeniden keşfedecekler.

AÇIK ALANLARDA DÜZENLENECEK OLAN FUARLARDA ALINACAK ÖNLEMLER VE UYULMASI GEREKEN KURALLAR

Dünyada ve ülkemizde yaşanan COVID-19 salgını nedeniyle açık alanda düzenlenecek yurt içi fuarlarda aşağıda belirtilen hususlara riayet edilecektir.

1)Fuar alanının tüm giriş ve çıkışları kontrol altına alınacaktır. ( turnike vb.)
2)Fuar alanına girişte ve fuar alanında katılımcılar, fuar alanı görevlileri ve ziyaretçiler maske kullanacaktır.
3)Fuarı düzenleyen firma tarafından fuar alanına giriş yapan katılımcı, fuar alanı görevlileri ve ziyaretçilerin ateşinin ölçülmesine yönelik tedbir alınacaktır. Ateşi 38 derece üzerinde olanların fuar alanına girişine izin verilmeyecek ve bu kişiler sağlık kuruluşuna yönlendirilecektir.
4)Hasta ve hastalık belirtisi gösteren, izolasyonda bulunması gereken katılımcı ve görevliler fuar alanına alınmayacaktır.
5)Fuarı düzenleyen firma tarafından fuar alanına girişlerde ve her stantta el antiseptiği bulundurulacaktır.
6)Fuar alanında katılımcılar, görevliler ve ziyaretçiler dâhil kişi sayısı her dört (4) metrekareye bir kişi olacaktır.
7)Fuar alanına giren ziyaretçi sayısı belirlenerek ziyaretçi kapasitesine ulaşıldığında yeni ziyaretçi alınmayacak ve sosyal mesafe kuralına göre bekletilecektir.
8)Fuar alanında stantlar, arasında en 3 metre mesafe bulunacak şekilde yerleştirilecektir.
9)Stantların önünde zemine sosyal mesafenin korunmasını sağlayacak işaretler konulacaktır.
10)Fuar alanında katılımcılar ve ziyaretçilerin sosyal mesafeye uymasına yönelik tedbirler alınacaktır.
11)Ziyaretçiler fuar alanında sosyal mesafeye uymaları konusunda uyarılacaktır.
12)Tuvaletlerde %70 alkollü el antiseptiği bulundurulacaktır.
13)Tuvaletlerin zeminleri, klozetler, pisuarlar, lavabolar, musluk ve batarya başlıkları, kapı kolları T.C. Sağlık Bakanlığı’nın ilgili rehberine göre temizlenecektir.
14)Tuvaletlerde eksik malzeme olmayacak, devamlı sıvı sabun, tuvalet kağıdı ve kağıt havlu bulundurulacaktır.
15)El kurutma fanları kullanıma kapatılacaktır.
16)Fuar alanında kurallara uyum denetlenecektir.

Katılım Koşulları
•Fuar biletlerinin iade edilmesi veya fuar biletlerinde değişiklik yapılması mümkün değildir.

•Tüm biletler kontenjan ile sınırlıdır. Biletlerinizi Mobilet’den bir an önce temin etmenizi öneririz, kapıda giriş garantisi verilmemektedir.

•Fuar biletinin kaybolması veya çalınması, alıcı sorumluluğundadır. Çalınan ya da kaybolan biletin yenisiyle değiştirilmesi veya para iadesi mümkün değildir.

•Fuar her türlü hava koşulunda gerçekleştirilebilir. Her türlü hava koşuluna hazırlıklı olunuz. Organizatör fuarı iptal etmediği sürece bilet iadesi yapılmaz.

•Organizatör, herhangi bir nedenle bilet bedeli iadesi yaparak fuarı iptal etme hakkına sahiptir. Bilet sahipleri fazlaya dair herhangi bir bedel talep edemez.

•Tüm katılımcıların kimliklerini yanlarında bulundurması ve istendiğinde ibraz etmeleri gerekmektedir.

•Organizatör, fuar için uygun bulmadığı kişileri biletlerini iade ederek içeri almama hakkına sahiptir.

•Aldığınız biletin sahte olma ihtimali olabileceği için sokakta satılan biletleri satın almayın. •Fuar biletleri, organizatörün izni olmadan ticari veya promosyon amaçlı kullanılamaz.

•Fuar için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

•Güvenlik görevlileri tarafından tehlikeli kabul edebilecek her türlü gereçler fuar alanına alınmayacaktır.

•Organizatör, fuar programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda gerçekleşecek olası değişiklikler, fuar biletinin tam veya kısmi iadesi için neden arz etmez.

•Fuar bileti kopyalamaya çalışan herkese dava açılacaktır.

•Rezervasyon yaptırmak mümkün değildir.

•Organizatör ve/veya resmi bilet distribütörü katılımcıdan kimliğini doğrulamak amacıyla ibraz etmesini isteyebilir.

Fuar Alanıyla İlgili Önemli Bilgiler
•Fuar alanına cam, teneke, havai fişek, yanıcı parlayıcı her türlü nesne, silah veya keskin nesneler, böcek ilacı getirmek yasaktır.

•50 ml’den fazla olan her türlü parfüm ve deodorant sokulamaz.

•Fuar alanında ateş yakmak kesinlikle yasaktır.

•Organizatörün izni olmadan fuar alanında herhangi bir ticari veya tanıtım faaliyeti yürütmek kesinlikle yasaktır.

•Fuar alanı dışında yaşanacak durumlarla ilgili olarak organizatörün ve fuar güvenliğinin sorumluluğu ve yetkisi yoktur.

•Basın tarafından fuar boyunca görüntü ve ses kaydı yapılacaktır. Bilet satın alan herkes, görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır.

•Organizatör’ün anlaşma yaptığı firmalar haricinde araba, motosiklet, römork, karavan vb. araçların fuar alanına alınmasına izin verilmemektedir.

•18 yaşından küçükler ebeveyn refakatinde girebilir.

•12 yaşın altındaki tüm katılımcılar için ebeveynlerinin refakatinde olmak koşuluyla biletler ücretsizdir.

•Fuar alanında oturma düzeni yoktur.

•Fuar alanına sadece, reçetesi yanında olmak kaydı ile reçeteli ilaçların sokulmasına izin verilecektir.

•Fuar alanı, tekerlekli sandalye ile giriş, çıkış ve dolaşma için müsaittir. Ses ve Görüntü Paylaşımı İle İlgili Önemli Bilgiler

•Fuar alanına profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar getirmek yasaktır.

•Cep telefonu veya kamerayla çekilen görüntüler yalnızca kişisel amaçlı olarak evde kullanılabilir. Etkinlik alanında çekilen fotoğraf ve videoların reklam veya ticari amaçla kullanılmasına kesinlikle izin verilmemektedir. Lütfen fotoğraf veya video içinde yer almak istemeyen katılımcıların/ziyaretçilerin mahremiyetine saygı gösteriniz. Kaybolan ve Bulunan Eşyalar İle İlgili Önemli Bilgiler

•Fuar organizatörü ve görevlileri, çalınan ya da kaybolan eşyalardan sorumlu değildir.

•Kaybolmasını göze alamayacağınız değerli eşyalarınızı fuar alanında kiralık eşya dolabına koymanızı tavsiye ederiz.

•Kaybolan ve bulunan eşyalar fuar danışma ofisine bırakılır ve her günün sonunda bulunan eşyalar en yakın Polis Karakoluna tutanakla teslim edilir. Yanınızda kaybolmasını göze alamayacağınız değerli eşyalarınızı getirmemenizi bir kere daha öneririz.

Acil Durum, Acil Yardım ve Ambulans İle İlgili Önemli Bilgiler
•Organizatör acil bir durumda, fuarı durdurma, seyircileri fuar alanında tutma ve fuarı erteleme haklarına sahiptir.
•Acil bir durumda fuar alanındaki görevlilerden de destek alabilirsiniz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT