OUTDOOR & INDOOR

Tarihler: 16 Nisan 2009 Perşembe ~ 19 Nisan 2009 Pazar

Yer: CNR EXPO Fuar Merkezi

Adres: CNR EXPO Fuar Merkezi 34830 Yeşilköy Yeşilköy İstanbul

Telefon: 0212 465 74 74

Web: http://www.cnr-outdoorturkey.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 16, 2009 ~ Nis 19, 2009

OUTDOOR & INDOOR
Açık Hava ve İç Mekan Reklam Çözümleri Fuarı
16 - 19 Nisan 2009

Günümüzde reklam ve tanıtım faaliyetlerinin geldiği son nokta, milyonlara hitap edebilmek üzere geliştirilen Açıkhava ve İç Mekan Reklamcılığı olarak dikkat çekmektedir. Firmaların ürün ve hizmetlerini geniş kitlelere duyurabilmesi için kullandığı mecralara her gün bir yenisi eklenirken, sınır tanımayan çözümlerin yer aldığı açık hava ve iç mekan reklamcılığı sayesinde firmaların pazar paylarında hissedilir derecede artışlar olmakta, tanıtım rekabetinde de kaliteli sunumlar ön plana çıkmaktadır.

Outdoor & Indoor fuarı bu yoldan hareketle sektöre yeni ufuklar açmak adına CNR Ekspo Fuarcılık tarafından düzenleniyor.
Outdoor & Indoor fuarı; katılımcılarını; tabelacılar, reklamcılar, reklam ajansları, ürün ve satınalma müdürleri, mimar ve iç mimarlar, tasarımcılar, uygulamacılar ve teknik elemanlarla buluşturacak. Sektörün, açıkhava ve iç mekan konularında yeni ürün ve gelişmelerini tanıtacağı fuarda, profesyonel ziyaretçiler ilk ağızdan ve en doğru bilgileri alarak karar verecekler.

OUTDOOR & INDOOR

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT